Vakuová kryolipolýza okr. Jihlava

Kryolipolýza, slovo, na kterém by se mohl celé řadě z nás zamotat jazyk. Ovšem, nejedná se o slovní, logopedickou hříčku. Kryolipolýza představuje nejmodernější metodu odbourávání tuku, a to liposukci zmrazením.

Kdo z nás někdy neřešil, či stále neřeší nějaké to kilo navíc. A abychom byli přesní, kila navíc je možné shodit intenzivním cvičením a současnou úpravou stravy. Ovšem na problematických partiích bývají usazené tukové špíčky, kterých se Vám jen těžko podaří zbavit, i když budete cvičit každý den a vyloučíte ze svého jídelníčku sladké a tučné pokrmy. Je tu však řešení, díky kterému se budete moci zbavit právě zmíněných usazených tukových špíčků. I když jste například v pase štíhlí, tak když se předkloníte, může Vám u břišních partií viset nevzhledná, povolená kůže. S tou se budete moci rozloučit, a to díky kryolipolýze.

Vakuová kryolipolýza - okres Jihlava

Možná, že i Vy patříte k těm, kteří si o víkendu říkají, že od pondělí začnou se sebou něco dělat. Ovšem takovéto „od“, se mohou opakovat. A co si budeme povídat, kolikrát to tak i je. Na vině je slabší vůle, ale také vědomí toho, že i když se uskromníte v jídelníčku a zařadíte více pohybu, pak výsledek povětšinou není takový, jaký byste si přáli. Kdybyste věděli, že Vaše snažení také přinese kýžené ovoce, bezpochyby by ono „od“ bylo jen jednou.

kryolipolýzou však budete mít jistotu, že se zbavíte přebytečného tuku a tukových polštářků. A jako nezanedbatelný bonus navíc: odstraněné tukové buňky se již opětovně neobnoví.Od Vás je pouze požadováno jít na potřebný počet ošetření a samozřejmě se stravovat rozumně.

Kromě vakuové kryolipolýzy mnohá studia nabízí i objednání se na radiofrekvenční kavitaci – obličejovou a tělovou radiofrekvenci – kosmetické ošetření – manikúru, modeláž nehtů – lymfatické masáže – anticelulitidové zábaly – depilaci EpilaDerm, prodlužování řas Diamond Lashes – solárium.

Pojďme si nyní více přiblížit novou metodu estetické medicíny, která se soustřeďuje na korekci postavy - kryolipolýzu.

Princip kryolipolýzy

Principem kryolipolýzy je** ochlazení**, které má za následek krystalizaci lipidů v jednotlivých tukových buňkách. Krystalizace je pak spouštěčem postupného odumírání ošetřených tukových buněk. Místo kryolipolýzy se můžete setkat s názvem liposukce zmražením. Jedná se však o jedno a to samé. Účinky kryolipolýzy jsou viditelné, a to zhruba za dva měsíce po ošetření. V současnosti se jedná o dosud nejefektivnější metodu bezbolestné liposukce.

Výhody kryolipolýzy

Již jsme zmínili, že se jedná o bezbolestnou liposukci. To je jistě nezanedbatelná výhoda. S bezbolestnou liposukcí, jako takovou, není spojená bolest, rány, jizvy ani hospitalizace. Kryolipolýza není žádným reklamním trikem. Jedná se o metodu korekce postavy, a to podloženou celou řadou klinických studií. S kryolipolýzou můžete očekávat trvalost dosažených výsledků. První výsledek ošetření je viditelný již po dvou až třech týdnech. Maximální efekt se projeví zhruba po dvou měsících. V této době dojde k trvalé ztrátě tukové tkáně, a to ve výši 25%. Je však možné docílit ztráty tuku, a to ve výši až 60%.

Partie těla, které je možné ošetřit kryolipolýzou

Kryolipolýzou je možné ošetřit veškeré problematické partie, které trápí ženy i muže. Ošetřit si můžete nechat paže – záda - bříško (horní i spodní část) – boky – bederní část - zadeček – stehna (vnitřní i vnější část).

Pro koho není vhodné ošetření kryolipolýzou

Z účinků kryolipolýzy se mohou těšit jak ženy, tak muži, a to bez ohledu na věk. Jsou zde však kontraindikace, tak jako u jiných ošetření. Ošetření tak není doporučováno například pro těhotné a kojící ženy - pro ženy, které zrovna menstruují - pro jedince, kteří jsou citliví na chlad – pro jedince, kteří se onkologicky léčí – pro jedince, kteří užívají silná antidepresiva aj.

Kde se vzal přístroj pro kryolipolýzu

Přístroj, který sklízí nemalý úspěch, přišel z USA. Než však byl přístroj uveden na trh, proběhla celá řada výzkumů, klinických studií, a to na Harvardské univerzitě. Výzkumy a studie ukázala, že naše tukové buňky velmi citlivě a rychle reagují na chlad. Na základě toho byl sestaven přístroj, který má za cíl podpořit přirozený úhyn tukových buněk, a to aniž by nějakým způsobem poškodil okolní tkáň a pokožku, jako takovou.

Vánoce se pomalu blíží. Každý má však z přicházejících vánočních svátků jiné pocity. Děti se těší na nadílku sněhové čepice, cukrovíčko a samozřejmě hromadu vysněných dárků. Muži, kteří si rádi zamlsají, se těší nejen na volné dny, ale i na mísu poctivého bramborového salátu s řízkem a k tomu na voňavé domácí cukroví. A ženy? Jejich pocity jsou povětšinou smíšené. Aby si mohly užít vánoční pohody, tak předtím gruntují, pečou, shání a balí dárky. A tak trochu s obavou si při pomyšlení na Vánoce povzdychnou, že zase přiberou nějaké to kilo. S ohledem na to, si již připravují novoroční předsevzetí, že tedy přes Vánoce nechají věci volně plynout, ale „od“ Nového roku začnou…

Proč však čekat na Nový rok, když je tu možnost se efektivně rozloučit s tukovými špíčky, a to díky kryolipolýze? Čím dřív tím lépe. Nebudete tak v neustálém kruhu mezi hubnutím a dopřáváním si.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9178 (krasny-zivot.cz#22985)


Přidat komentář