Prodlužování vlasů - okres Hradec Králové

Dlouhé vlasy jsou pýchou každé ženy. Díky metodě prodlužování si tento pocit může užít opravdu každá a my si ukážeme, jak prodlužování vlasů probíhá a jak se o ně starat. Čtěte dále.

Prodlužování vlasů - okres Hradec Králové

Že vlasy dělají člověka, ví snad každý. Nejlépe však o tom ví odborníci v oboru, které nalezneme pouze v profesionálních kadeřnictvích s příjemnou atmosférou a velice osobitým přístupem.

Zkušenosti nabyté v kadeřnickém oboru se projevují ve službách, které jsou velmi rozmanité a uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Setkáte se zde s možnostmi jak tvorby kreativních střihů, barvení, trvalé, tvorby účesů na významné společenské události, tak s možností prodloužení vlasů a aplikace brazilského keratinu. Kadeřnictví mohou navštívit nejen ženy, ale také muži.

Prodlužování vlasů

Dlouhé vlasy jsou pro mnohé muže symbolem ženskosti a sex-appelu. Ne všechny ženy se však takovým faktem chtějí řídit a spousta žen je ostříhaná na krátko, některé z nich mají dokonce vyloženě pánský střih. Což samo o sobě samozřejmě není nic špatného, problém nastává, když čerstvě ostříhaná žena plačky odchází od kadeřníka s lítostí, že její pěstěná hříva je ta tam. Teď už je dávnou minulostí, že nešťastná žena musela čekat několik let na vlasy, které si toužebně přála zase mít. Poslední roky se stalo velmi módním a zajímavým řešením prodlužování vlasů.

Vaše přání nejsou ničím omezena – z dlouhých vlasů lze mít ještě delší, z řídkých vlasů se může stát bujná hříva. A čím se prodlužuje? Existují dvě možnosti: první jsou vlasy umělé, které však pomalu zcela nahrazují vlasy pravé, evropského typu. Ty se totiž nejvíce podobají typu vlasů, které má většina žen. Není třeba se bát, upravují se úplně stejně jako vaše vlastní vlasy. To znamená, že je samozřejmě můžete (respektive musíte)** mýt, vysušovat fénem a žehlit**. Jdou i odbarvovat nebo barvit. V takovém případě je ale vhodné se vždy svěřit do rukou profesionálů, aby vlasy utrpěly co nejmenší škody.

Samotné vlasy na prodlužování jsou ovšem dostupné ve všech možných přírodních barvách a odstínech, a to od světlé blond do tmavě hnědé. Všem, kterým není líto peněz, může kadeřnice doporučit tzv. „panenské vlasy“. Za ty se označují všechny vlasy, které neprošly žádnou násilnou úpravou, jakou může být barvení či trvalá. Barva těchto vlasů pak zůstává totožná, případně se upravuje pouze velmi málo. Kromě evropských vlasů je k prodlužování používáno také asijských vlasů. Jsou téměř o třetinu levnější než evropské vlasy, ale možná právě proto mají určité nevýhody. Bývají nepoddajné a rychleji se vysouší. Z těchto důvodů je péče o ně víc náročná než u evropských vlasů, doporučují se používat prostředky proti vysoušení vlasů apod. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že pokud má vzniknout co nejpřirozenější vzhled vlasů, není podstatné, zda vlasy budou z Asie nebo z Evropy.

Údržba prodloužených vlasů

O prodloužené vlasy je třeba pečovat, dalo by se říci i více, než o vlasy vaše vlastní. Jedním z hlavních důvodů je, že prodloužené vlasy nejsou spojeny k pokožce hlavy a nedostávají tedy potřebnou výživu přírodními látkami. Existuje mnoho přípravků, jak docílit přirozené elasticity a lesku, jde jen o to, najít ty, které vašim vlasům budou vyhovovat. O výběru takových výrobků je vhodné poradit se v příslušném salonu. Navíc je potřeba vlasy velmi často, i několikrát denně, kartáčovat speciálním kartáčem, který zabrání případnému plstnatění prodloužených pramenů. Jinak je údržba takřka stejná, jako u vlastních vlasů. Kromě základních úkonů, jako je mytí, barvení, je samozřejmé i stříhání, fantazii se meze nekladou. Jedinou věcí, kterou byste si měli zapamatovat je, že při fénování je třeba mít nastavenou mírnější teplotu a vlasy foukat opravdu ze vzdálenosti zhruba 20 cm. V opačném případě dojde ke zbytečnému vysoušení prodloužených vlasů.

Doba nošení prodloužených vlasů

Tento časový úsek se velmi liší, závisí totiž především na rychlosti, jakou rostou vlastní vlasy. S jejich růstem se totiž spoje, kde jsou připojeny prodloužené vlasy na vlastní, stávají viditelnými a vznikají klasické odrosty. Dále existuje více možností, jak postupovat. Buď lze spoje povolit a prodloužené prameny přiblížit ke kořenům vlastních vlasů, nebo jdou také úplně sundat a navázat opětovně. Takto prodloužené vlasy můžete nosit bez obav klidně rok. Všeobecně je však vhodné po 3 až 4 měsících navázané prameny odstranit a navázat nové.

Zahušťování vlasů

Kromě prodlužování vlasů je možné vlasy také zahustit. Společně s prodloužením dodá účesu takřka filmový vzhled a jako bonus je výborným řešením pro všechny, kterým z různých důvodů začaly vlasy řídnout nebo dokonce vypadávat. Samozřejmě i zde platí důležité pravidlo vybrat si správné vlasy. Nejčastěji to jsou opět ty evropské. Používají se prameny stejně dlouhé jako vaše původní vlasy a oproti prodlužování jich je mnohem méně, což se následně velmi příjemně odrazí na ceně. Správně zahuštěné vlasy by měly vypadat přirozeně, zdravě, neměly by být vidět spoje a je možné je mít dokonce několik let.

Péče o nepoddajné vlasy brazilským keratinem

Přípravek Brazilský CoCo keratin, používaný v kadeřnickém studiu paní Berounské je skvělým pomocníkem všem ženám, jejichž vlasy jsou nepoddajné a zničené. Jak již sám název napovídá, je tvořen keratinem, což je stavební složkou vlasů, nehtů a kůže. Při aplikaci na vlasy keratin napraví nerovnosti a ještě je posílí. Velmi žádaný je zvlášť u mužů a žen s kudrnatými či vlnitými vlasy, které bývají často zničeny od žehlení nebo barvení. Doporučuje se také na prodloužené vlasy, kde díky svým účinkům oddaluje nákup nových vlasů. Aplikace trvá zhruba od 1 a půl hodiny až po 3, v závislosti na délce a hustotě vlasů. Další tři dny je dobré vyhnout se nošení jakýchkoli vlasových ozdob a umývání vlasů. Dochází totiž k ustálení přípravku. Vymývá se v průběhu dvou až čtyř měsíců. Tato metoda je vhodná úplně pro všechny, kterým záleží na zdraví a vzhledu jejich vlasů. 

Dámské kadeřnictví

Základem správného kadeřnictví jsou klasické služby, jako je stříhání, mytí a barvení. Samozřejmě i to se děje v salonu paní Berounské. Při mytí hlavy se vám udělá relaxační masáž pokožky hlavy, vlasy se vám obarví velmi kvalitními barvami značky MATRIX, udělá se vám melír stejně tak dobře, jako přeliv. Mimo to se věnují i společenským účesům, od plesových až po svatební. Výhodou je i možné vyzkoušení takového účesu.

Pánské kadeřnictví

V podstatě jsou základní služby v pánském oddělení kadeřnictví podobné. Stříhá se nůžkami, strojkem, fouká, myje, barví. Odvážní si mohou nechat vyholit i ornament. Mimo to se provádí pánům i úprava a stříhání vousů, kníru a dokonce i chloupků.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9184 (krasny-zivot.cz#22993)


Diskuze a zkušenosti

Nikola Vaňková | 31.07.2014 23:27
Re: Prodlužování vlasů - okres Hradec Králové Já chodím na vlasy do Salonu Belle Sante. Jsou tam šikovní, super kadeřnička, která srovná barvu prodloužených vlasů a samotné prodloužení vám vysvětlí, řeknou vám co a jak, jo, a jsou tam moc příjemní. Jediné, tak parkování není nic moc, ale to se dá zvládnout :)


Přidat komentář