Prodlužování a zhušťování řas Brno

Také jste jednou z většiny žen, které by si přály delší a hustší řasy, než jaké mají? Pojďte se podívat, jaké jsou možnosti prodloužení a zhuštění, po nichž řasy vypadají přirozeně a zároveň tak, jak jste si vždy přály.

Kosmetické studio Brno

Naše tělo i pleť jsou denně vystavovány škodlivým vlivům vnějšího prostředí, a proto si vyžadují každodenní péči a dostatečný přísun výživných a hydratačních látek. Pravidelná péče o krásu a zdraví pomáhá zlepšovat kvalitu života každého z nás a je základním předpokladem udržení zdravého ducha, pěkné pleti i těla. Zejména pleť je obrazem vnitřního zdraví. Pokud v Brně hledáte kosmetické studio, ve kterém můžete relaxovat, máme pro vás tip na kosmetické studio, které se vždy postará o vaše pohodlí a dobrý pocit. Přivítají vás v klidném a komfortním prostředí, kde můžete nejen relaxovat, ale také se naplno oddávat péči o své tělo. Během návštěvy se klientům věnují zcela individuálně. Vsaďte na jistotu a svěřte své zdraví a krásu do rukou profesionálů. Nechte se hýčkat a rozmazlovat.

Kurz líčení Brno

Patříte mezi ženy, které jsou zvyklé se líčit každý den? Obdivujete svět make-upu a rozhodli jste se stát vizážistou? A nebo se jen chcete naučit líčit sama sebe? Chcete-li se naučit triky vizážistů, naučit se nový styl, potřebujete změnu nebo doladit svůj vzhled, pak je tady kosmetické centrum pro Vás a nabízí Vám kurz líčení.

Kurzy líčení jsou určeny všem ženám, které chtějí dobře vypadat nejenom při slavnostních příležitostech, ale také každý den. I pro ty, které líčení nebaví, nemají k němu vztah ani čas. V kurzu se naučíte několik efektivních a jednoduchých triků, jak vypadat dokonale upravená a rozzářená. Naučíte se kouzla s Vaší tváří, základní techniky, postup líčení a korekce. Poznáte postupy líčení pro všechny příležitosti, vyzkoušíte si triky profesionálů, naučíte používat různé druhý přípravků.

Naučte se líčit a oslňte Vaše okolí bezchybnou vizáží.

Prodlužování a zhušťování řas Brno

Chcete si splnit svůj sen o dlouhých, hustých a neodolatelných řasách, které budou zároveň nerozeznatelné od těch pravých? Pak si nechte své řasy prodloužit a zahustit. Prodloužení řas dnes využívají jak celebrity, tak ženy, které jsou rády stále upravené, ale nechtějí trávit hodiny líčením nebo jednoduše chtějí vypadat skvěle při každé příležitosti.

Co je EMPORIO LASHES?

Jedná se o metodu, kterou se docílí delších, hustších a hezky zatočených řas. Tato speciální technika spočívá v tom, že na vlastní řasy se aplikují řasy speciálním medikálním adhesivem, řasa na řasu. Řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, řasy vypadají přirozeně a jsou těžko k rozeznání od vlastních. Velkou výhodou je fakt, že prodlužující řasy jsou velmi lehké a nezatěžují tedy vlastní. Dalším z kladů je možnost vybrat si z mnoha možností délek, také podle šířky a zatočení.

Prodloužení a zhuštění metodou EMPORIO LASHES zvýrazňuje barvu očí a také může přispět k úpravě jejich tvaru. Díky této metodě dosáhnete efektu, jakého lze za pomoci řasenky velmi obtížně. Tím, že jsou prodloužené řasy husté, v požadované barvě a tvaru, nemusíte na ně už nic nanášet a tím také zamezíte vznikům nevzhledných žmolků, které bývají u používání řasenky časté. Tento způsob prodloužení řas je také velmi vhodný pro milovnice vodních sportů. Díky voděodolnému ošetření nebudete mít narozdíl od voděodolných řasenek ani náznak černé kapičky, případně nemusíte řešit, že půjdete nenamalovaná. Oproti jiným způsobům je velkou výhodou, že jsou umělé řasy natolik přizpůsobivé a lehké, že vůbec nezavází a nemáte z nich tedy ani rozpačité pocity. EMPORIO LASHES je ideálním řešením i pro ty, kteří chtějí být originální na party či na jiné pro ně významné události. Na touto metodou prodloužené řasy se dají bez problémů použít na dozdobení kosmetické glitry či krystalky.

Jak probíhá aplikace?

V prvé řadě je kladen důraz na to, aby byli ti, co prodlužování a zhušťování řas metodou EMPORIO LASHES provádějí, řádně proškoleni. Společnost, u které navštěvovali speciálně zaměřený a náročný kurz, jim vydává po úspěšném absolvování certifikát. Na základě tohoto lze očekávat kvalitně provedenou práci, jíž se dosáhne požadovaného efektu. Při aplikaci by neměla být dodržována pouze kvalita provedení, ale spolu s ní také i bezpečnost práce a dodržení hygienických zásad.

Jak je již uvedeno výše, na vlastní řasy se aplikují řasy speciálním medikálním adhesivem, řasa na řasu, tedy každé jednotlivě. Před samotnou návštěvou salonu je potřeba pomyslet na požadavky, aby jste přišla odlíčená a bez kontaktních čoček, pokud je používáte. Dále pak očekávejte konzultaci, u níž nejen že budete vybírat pro vás nejvhodnější typ řas, ale také se u vás bude zjišťovat, zda je u vás v souvislosti s prodloužením vyloučena nějaká zdravotní reakce. Poté, co máte konzultaci zdárně za sebou, přechází se k samotné proceduře. Ta trvá přibližně 2,5 hodiny, někdy však může i déle. V případě, kdy už navštěvujete salon za účelem zopakování aplikace, tedy doplnění, můžete počítat s mnohem kratším časem, který je v něm nutný strávit (oproti celkové, nové aplikaci trvá doplnění cca 1,5 hod.). Po skončení procedury je třeba také počítat se skutečností, že je vhodné se alespoň po dobu následujícího dne vyvarovat vlhkého prostředí.

Aplikace má své nesporné klady v tom, že je neinvazivní, zcela bezbolestná a šetrná k přírodním řasám. Díky těmto vlastnostem můžete u ošetření příjemně relaxovat. 

Péče o prodloužené řasy

Ve chvíli, kdy máte prodloužení a zhuštění řas zdárně za sebou, vám poskytnou v salonu podrobné informace o tom, jak o ně pečovat a čeho se nejlépe vyvarovat. Často je dostanete i v tištěné podobě, nemusíte si tak dělat starosti, že byste na něco zapomněla.

Jak je již uvedeno výše, nedoporučuje se pobývat den po aplikaci ve vlhkém prostředí. To znamená odpustit si sprchování, navštívení sauny, ale vyvarování se i odličování či například páry při vaření. Po tuto dobu v případě, že se namalovat musíte, myslete na fakt, že je potřeba zcela vynechat oči a jejich okolí. Dále se pak vyžaduje odolat osahání si nových řas, nepoužívání kontaktních čoček a vhodné je i první nocování s řasami na zádech, pokud je to možné. 

Co se týče péče do doby, než půjdete na doplnění, je třeba dbát na pokyny, které v salonu dostanete. Dozvíte se například, že se máte vyvarovat používání řasenek (ty jsou navíc díky novým řasám zcela zbytečné) a kleštiček na řasy či mnutí očí. Další problém může vzniknout při vystavení se extrémně nízkým či vysokým teplotám, se kterými byste mohla přijít do styku například při návštěvě solária či polária. Je potřeba myslet na fakt, že jsou aplikované řasy velmi jemné a zbytečným nešetrným zacházením by mohlo být způsobeno jejich vypadávání.

Jak dlouho prodloužení vydrží?

Prodloužené a zhuštěné řasy vydrží při šetrném zacházení až do doby, kdy vypadnou Vaše přirozené řasy. Jelikož denně ztrácíme několik řas, je během 3-4 týdnů vhodné řasy částečně doplnit, aby byl zachován stále přirozený vzhled. Oproti jiným metodám prodlužování a zhušťování řas je výhodou, že i v době, kdy je již potřeba opakování aplikace, vypadají stále dobře. V případě, že se rozhodnete pro odstranění EMPORIO LASHES, nikdy tak nečiňte svépomocí. Tím, že jsou aplikovány na vaše vlastní řasy, hrozí jejich poškození. Vždy je nutné navštívit odborníka, aby nedošlo k nechtěným výsledkům.    

Proč si nechat prodloužit a zhustit řasy?

Jak lze vysledovat z fotogalerií studií, které metodu EMPORIO LASHES aplikují, je prodloužením a zhuštěním řas touto metodou dosaženo takového efektu, který se s řasenkou podaří jen málokdy, většinou ale vůbec. Díky aplikaci můžete mít řasy, jaké se dají vidět v televizních reklamách a jejímž nositelkám snad každá žena závidí. Oproti jiným metodám je velkou výhodou jejich lehkost a jemnost, díky čemuž klientkám nevadí a nepřekáží. Vzhledem k vysokému efektu, kterým se prodloužením dosáhne, odpadá nutnost každodenního líčení řas a složitému upravování je do požadovaného tvaru. Mezi další klady se řadí také fakt, že metodou EMPORIO LASHES lze dosáhnout upravení přirozených nedokonalostí řas.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9175 (krasny-zivot.cz#22977)


Přidat komentář