Prodlužování a zahušťování vlasů - Zlínský kraj

Ne každému dala příroda do vínku krásné vlasy. Mnoho žen i mužů s hustotou i délkou vlasů bojuje. A právě pro ně je tu pomoc v prodloužení a zahuštění přírodními vlasy, které od těch jejich nerozeznáte.

Proč uměle prodlužovat vlasy?

Důvodů je celá řada. Tím hlavním je, že se chceme líbit sobě i ostatním. A nový účes je prostě opravdová změna. Změna většinou k lepšímu.

Prodlužování vlasů se od roku 2000 stalo módní záležitostí. Ale již předtím se používalo. Vůbec první zmínky o prodlužování vlasů pochází ze starého Egypta. Dnes však se prodlužují vlasy spíše skrz módu než z hlediska zdravotního. A to i přesto, že prodlužovat vlasy, stejně jako zhušťovat je možné v kterémkoli věku, ať již máte jakýkoli typ vlasů nebo barvu.

Prodlužovat vlasy si mohou ženy, stejně jako muži. Vše lze přizpůsobit. Téměř nic není problém. Zásluhou toho můžete mít bohaté vlasy, rovné, vlnité nebo kudrnaté, v rozličných délkách a také barvě. Prodloužené i zhuštěné vlasy lze barvit, můžete na ně nechat udělat i melír. Zkrátka, každá úprava je povolená. Stačí jen zvolit to, co se Vám líbí.

Chcete si prodloužit nebo jen zahustit vlasy?

Pokud přemýšlíte o úpravě vlasů prodloužením nebo** zahuštěním**, není důvod váhat. Dnešní metody jsou opravdu na vysoké úrovni. Prodloužení i zhuštění se provádí přírodními vlasy a metodami, které dokáží, že oba druhy vlasů spolu splynou a spoj není vidět. Vlastně o něm víte pouze vy a kadeřnice. Co je velmi důležité u prodlužování a zhušťování vlasů je výběr kadeřnictví a také metody, která k úpravě bude použita. Velmi kvalitní metodou je úprava** keratinem za tepla**.

Prodlužování a zahušťování vlasů - Zlínský kraj

Právě tuto metodu používají v Salonu Andrea. Zásluhou zkušeností a znalostí dokáží zákaznicím kvalitně poradit s výběrem vlasů, které se budou aplikovat na jejich vlastní. K prodloužení používají sto procentně přírodní vlasysedmdesáti devíti odstínech a v různých délkách, které končí na sedmdesáti centimetrech. Ačkoli procedura prodlužování vlasů netrvá zase tak moc dlouho, tak vám pobyt v salonu jistě zpříjemní krásné klimatizované prostředí, možnost wi-fi připojení a také nabídka kávy a čaje.

Kromě prodlužování vlasů si zde můžete objednat jakoukoli úpravu vlasů od stříhání, přes barvení až po trvalou. Velmi krásně zde češou i společenské účesy všeho druhu. Kadeřnictví nabízí své služby pro dámy, pány i děti. V salonu si můžete také nechat upravit a ošetřit nehty na manikúře.Navíc v nabídce salonu je, že můžete zakoupit kvalitní vlasovou kosmetiku a dárkové poukazy, které jistě udělají radost vašim blízkým. 

Salon Andrea vede paní Andrea Mazurová. Objednat si službu a termín můžete telefonicky na čísle +420 604 247 826 nebo e-mailem andrea.mazurova@email.cz. Kadeřnictví najdete na adrese Sadová 1030, PSČ 687 51 Nivnice, v budově Zdravotního střediska.

Proč prodlužovat vlasy pomocí keratinu?

Keratin je totiž vlastně látka, kterou najdete v lidském těle. A to ve vlasech, nehtech i chlupech.Keratin je tedy organickou sloučeninou, kterou vědci dokázali připravit i pro použití v kadeřnictvích. Nepoužívá se pouze k prodlužování vlasů, ale také k jejich narovnání a výživě. Keratin je nabízen ve více podobách a každá kadeřnice ví přesně, který je vhodný na jakou úpravu a také pro vaše vlasy.

Jak se vlasy prodlužují pomocí keratinu?

Jde o celkem jednoduchý proces, který však vyžaduje určitá pravidla. Vlasy musí být umyté a zbavené všech nečistot i zbytků laků, tužidel a dalších pěstících a krášlících látek. Pak je možné přistoupit k prodlužování. To se provádí pomocí speciálních kleštiček, které rozehřejí váleček keratinu na sto padesát stupňů a připevní jím vybraný pramen přírodních vlasů ke stávajícím vlasům zákaznice. Jednotlivé prameny se nechají zaschnout a splynout. V některých případech se po připevnění vlasů ještě účes přežehlí titanovou žehličkou. Po dobu čtyřiceti osmi hodin se takto upravené vlasy nesmí mýt ani nijak upravovat.

Jak o prodloužené vlasy pečovat?

Abyste v prodloužených vlasech vypadala dlouho velmi krásně a přitažlivě, tak jim budete muset věnovat správnou péči. Základem pro úpravu o prodloužené vlasy je speciální kartáč, šampon, kondicionér a olej. Aby se vám ve vlasech netvořily nehezké chuchvalce, budete muset vlasy dvakrát denně po celé délce pročesat speciálním kartáčem, který zakoupíte v kadeřnictví.

Vlasy tak budou vypadat přirozeně a nikoho ani nenapadne, že jsou prodlužované uměle. Umývat vlasy je nutné s hlavou v záklonu a to vlasovou kosmetikou k tomu určenou. Jedenkrát za tři týdny by měly vlasy dostat speciální olejový zábal. Ten je možné aplikovat doma nebo v kadeřnictví. Asi jednou za dva měsíce, záleží na rychlosti růstu vlasů, je nutné navštívit kadeřnici, která posune keratinové spoje.

Výběr délky a barvy vlasů

Než přistoupíte k úpravě vlasů, dejte si čas na výběr délky a barvy. Nejlépe je vyzkoušet více barev i délek a nechat si i poradit od kadeřnice. Pokud se spletete v délce, tak vlasy jdou i stříhat, co se týká barvy, ta by měla odpovídat vaší. Později však můžete vlasy i barvit nebo melírovat. Stejně tak je můžete upravovat natáčením. Můžete si však vybrat i vlasy zkadeřené nebo můžete pár pramenů vybrat v jiném odstínu. Vznikne tak ozdobný pramen, stejně jako u melíru.

Cena prodlužování vlasů

Naprosto jasně nelze říci, kolik za prodloužení zaplatíte. Cena totiž záleží na kvalitě přírodních vlasů, jejich délce, množství pramenů.Průměrně však zaplatíte za jeden pramen asi sedmdesát pět korun. Při sto pramenech to tedy vyjde asi na sedm tisíc pět set korun. V ceně většinou bývá mytí vlasů, prodloužení, vyfoukání a celkem často i speciální kartáč na rozčesávání vlasů. Při následné návštěvě po prodloužení vlasů, tedy asi za dva až tři měsíce, zaplatíte většinou dvacet korun za kontrolu jednoho pramene.

Kontrola zahrnuje posunutí, překeratinování, umytí, rozčesání a foukání vlasů. Liší se i cena jednotlivých pramenů. Délka pramenu 40 centimetrů stojí asi 72 korun. Délka pramenu 55 centimetrů 79 korun a délka 70 centimetrů, tedy nejvíce, co je možné stojí kolem 99 korun. Ve většině kadeřnictví a salonů však funguje bezplatná poradna, kdy s Vámi vyberou typ vlasů, jejich délku i počet a spočítají vám předběžnou cenu.

Na co si u prodloužených vlasů dát pozor

Tak především na dodržení jejich úpravy. Tou předejdete k nehezkému zachumlání. Pak na úpravu teplem. Zde je možné používat jakýkoli přístroj, fén, kulma, kleště. Jen je nutné dát pozor na keratinové spoje. Ty se nesmí přežehlovat ani kulmovat. Také pravidelná návštěva salonu je důležitá. Kadeřnice zkontroluje jednotlivé spoje a případně je i posune. Tak vám vlasy vydrží neomezeně dlouho a budou vypadat stále krásně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9185 (krasny-zivot.cz#22994)


Diskuze a zkušenosti

Markéta | 18.05.2013 20:16
Re: Prodlužování a zahušťování vlasů - Zlínský kraj Moc se mi líbí.ohu se zeptat kolik y to stálo?


Přidat komentář