Omlazení Praha a okolí

V poslední době stále více lidí využívá služeb nabízených kosmetickými salony, a to nejčastěji proto, že nejsou spokojeni se svým zevnějškem. Díky kosmetickým úpravám si člověk může zvýšit sebevědomí, což má pozitivní vliv na jeho osobní i profesní život.

Omlazení Praha a okolí

Jste se sebou nespokojení a chtěli byste pro to něco udělat? Máte kila navíc, nevzhlednou povadlou kůži v obličeji a na těle nebo Vaši pleť narušuje akné? Máme pro Vás radu. Navštivte kosmetický salón, které provádí mnoho kosmetických zákroků a procesů vedoucích ke zlepšení Vašeho vzhledu.

V kosmetickém salonu můžete podstoupit bezbolestnou liposukci, facelifting obličeje, vyhlazení pleti, depilaci, odstranění pigmentových skvrn, akné a žilek a mnoho dalších procedur vedoucích k omlazení Vašeho vzhledu.

Bezbolestná liposukce

Bezbolestnou liposukcí se rozumí nejmodernější neinvazivní metoda, která je určená k tvarování postavy a k omlazení obličeje. Díky bezbolestné liposukci můžete vytvarovat svoji postavu, zmírnit projevy celulitidy, redukovat a zmírnit výskyte strií, zpevnit elasticitu a strukturu pokožky, zlepšit prokrvení pokožky, zlepšit lokální metabolismus, podpořit funkce lymfatického systému a redukce zadržování tekutin a redukovat tukové polštáře.

Proč zvolit bezbolestnou liposukci 3. generace?

Pokud je Váš život hektický, nemáte dostatek sportu a pohybu, anebo nejíte zrovna zdravě, nedivte se, že takový způsob života způsobuje nárůst tukových buněk v těle. Takovému nárůstu je možné se vyhnout tak, že zcela změníte svůj dosavadní životní styl. Ovšem ne vždy se podaří shodit potřebná kila, a když už, tak se výsledky dostavují opravdu hodně pomalu. Ještě nedávno bylo možné odstranit nadbytečný tuk z těla chirurgickým zákrokem a to liposukcí. Ale doba pokročila a s ní byly vynalezeny i nové, podstatně modernější řešení. A tím je mimo jiné i bezbolestná liposukce 3. generace.

Jde o metodu neinvazivní liposukce, která se nazývá kavitace nebo ještě častěji je nazývána bezbolestná liposukce. Pro takové ošetření se používá zcela nová technologie, díky které dojde k přesnému zacílení na podkožní tukovou tkáň. Výsledkem je zhubnutí až o několik centimetrů již při prvním ošetření! Někdy se uvádí dokonce až 6 cm. Jestliže jste dříve měli starost podstoupit liposukci z důvodu, že jste se báli zákroku, teď již žádné obavy mít nemusíte, neboť bezbolestná liposukce byla vynalezena přímo pro Vás.

Omlazení obličeje – facelifting

Faceliftin obličeje volí lidé, kteří mají v obličeji vrásky, jejich pleťová pokožka je povadlá a celkově působí nezdravě, unaveně, staře. A právě pro tyto lidi je zde možnost omlazení svého vzhledu v podobě facelifingu. Pokud navštívíte kosmetický salon paní Bohdany Janatové, bude Vám facelifting proveden pomocí přístroje Exilis. Jeho součástí je i obličejový aplikátor pro terapie zaměřené na omlazení a ošetření obličeje. Účinků tohoto přístroje je možné využít i k omlazení oblasti krku, dekoltu, podbradku nebo hřbetů rukou a kotníků. Díky této patentované technologii jsou omlazovací zákroky velmi efektivní již při použití minimální terapie.

Přístroj Exilis funguje na takovém principu, kdy společně působí ultrazvukové a radiofrekvenční energie. Obličejový aplikátor vysílá do tkáně obě tyto energie současně. Obličejový aplikátor využívá synchronizované energie impulsů, kdy tato energie umožňuje přesné dávkování pro jemné, ale vysoce efektivní povrchové zahřívání tkáně během omlazovací terapie.

Co to vůbec face-lift je?

Mezi nosem a ústy se často tvoří hluboké vrásky. Těmto vráskám se říká noseretní rýhy. Zpravidla kůže v oblasti spodní čelisti a na krku je ochablá a povolená. Na krku se objevují záhyby, na kterých je výrazně povolená kůže, právě v oblasti podbradku. Tyto nepříjemné a nehezké projevy se dají účinně a vysoce efektivně odstranit operací obličeje a krku. Jde o facelifting a neck-lifting. Operací dojde k odstranění přebytečné povolené kůže nebo tukových nadbytků a následně se zpevní podkožní svalový vazivový aparát, čímž dojde k vypnutí kůže obličeje a krku. Celý tento proces zapříčiní odstranění vrásek a veškerých stop stárnutí.

Facelifting se provádí zpravidla jako samostatný zákrok, ale mnoho žen ho rádo kombinuje i s dalšími úpravami zevnější, např. s operací očních víček. Jestliže se rozhodujete, zda facelifting podstoupit, či nikoliv, obraťte se na odborníka, který Vám na základě vizuální prohlídky sdělí, zda je pro Vás vhodný, jak přesně se zákrok provádí a jaké výsledky můžete očekávat.

Vyhlazení pleti

Jestliže uvažujete o vyhlazení pleti, zde Vám poskytujeme pár užitečných rad ohledně tohoto zákroku. Při ošetření pleti dochází ke smrštění makromolekuly kolagenu v hlubších strukturách kůže. Tím se kolagenní vlákna napnou a začne se vytvářet nový kvalitní kolagen.

Díky tomuto ošetření se kůže zpevní a dojde k vyhlazení vrásek a stáhnutí pórů. Po vyhlazení pleti očividně omládnete a takový stav vydrží až 2 roky. Pokud se rozhodnete využít služeb paní Bohdany Janatové v Praze, tak její terapie se skládá z 1 až 8 ošetření. Vše ovšem závisí na věku a stavu pleti. Každé ošetření se podstupuje zpravidla 1x měsíčně. Takové ošetření paní Bohdana Janatová doporučuje pro muže a ženy, kterým již bylo 35 let, nebo lidem, kteří mají předčasné vrásky a jsou i mladšího věku.

Radiofrekvenční přístroj, který se k vyhlazení pleti používá, využívá efektivnější bipolární nebo šestipolární systém pro neinvazivní a bezbolestné ošetření pleti i celého těla s výsledy, které jsou viditelné už po třetím ošetření, to je ovšem značně individuální, ostatně jak již bylo uvedeno o odstavec výše. Použitý radiofrekvenční přístroj využívá jedinečnou radiofrekvenční technologii, které zahřívá pokožku**. Radiofrekvenční vlna** vstoupí přes povrch pokožky do podkoží a tam následně velmi intenzivně zahřívá tukové buňky, redukuje celulitidu a vypíná a vyhlazuje pokožku. Tím dochází k vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže v obličejových partiích, kolem očí, ale také na celém těle. Dochází k odstranění vrásek.

Depilace

Je mnoho žen, které trápí příliš husté a tmavé chloupky, které musí každý den odstraňovat žiletkou nebo čas od času voskem, jinak jsou jejich nohy, ruce či podpaží nevzhledné. Pokud patříte k nim a již Vás nebaví se pořád dokola holit nebo Vám holení způsobuje zarudnutí kůže, můžete podstoupit trvalé odstranění ochlupení. Tento proces se děje pomocí intenzivního pulsního světla. Jde o naprosto bezbolestnou techniku sloužící k odstranění nežádoucího ochlupení. Světlo, které je absorbované melaninem v chlupu, je přeměněno v teplo, které likviduje vlasový folikul. Princip selektivní fototermolýzy využívá pigment, který se nalézá v chlupu.

Odstranění pigmentových skvrn, akné, žilek

Toužíte mít krásnou pleť bez akné, pigmentových skvrn nebo červených žilek, které hyzdí Váš obličej? Co se týká pigmentových skvrn, tyto můžete odstranit světlem, které je pohlcené melaninem a je přeměněno v tepelnou energii. Takový proces způsobí rozpad pigmentových molekul. Tyto pigmentové molekuly se odstraní pomocí buněk, které jsou schopné pohlcovat cizorodé částice. U červených žilek a akné je cílovým chromoforem hemoglobin. Světlo, které je hemoglobinem vstřebané, je následně přeměněno v tepelnou energii a tím dochází k vypálení endoteliálních stěn kapilár.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9169 (krasny-zivot.cz#22952)


Přidat komentář