Nasávací kryolipolýza - Ústí nad Labem

Patříte mezi ty, kdo neustále drží diety, běháte, navštěvujete fit centra a stále se Vám nedaří shodit přebytečná kila uložená v problémových partiích? Pak právě pro Vás je určena zcela bezbolestná liposukce zmrazením zvaná kryolipolýza.

Kryolipolýza

Kryolipolýza, nebo také liposukce zmrazením, je poměrně nový způsob neinvazivního, nechirurgického a zcela bezbolestného odstranění podkožního tuku v problémových partiích. Je prokázáno, že kryolipolýza ničí tukové buňky a je možné její srovnání s klasickou liposukcí.

Jedná se o velice efektivní metodu hubnutí, a pokud alespoň zčásti dodržíte po zákroku zásady zdravého životního stylu, bude výsledek trvalý bez jo-jo efektu. Kryolipolýza je lékařsky ověřena a je zcela bezpečná. Při kryolipolýze dochází k řízenému zmrazení podkožní tukové tkáně pomocí speciálního přístroje, přičemž se tukové buňky ochladí na předem stanovenou teplotu, čímž dochází ke krystalizaci lipidů v tukových buňkách. Takto ochlazená tuková buňka odumírá a její zbytky jsou z těla postupně odplaveny pomocí lymfatického systému.

Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou na ochlazení daleko citlivější, ostatní tkáň zůstává nedotčená a nepoškozená. Ošetření touto novinkou, která pomáhá tvarovat postavu, je možné nechat si provést i u nás, protože se stala součástí různých ordinací a kosmetických salónů. Při výběru kosmetického salónu nebo studia, je ale nutné dbát na to, aby se jednalo o profesionální firmu, s vyškoleným personálem, který má dostatek zkušeností a  potřebné oprávnění aplikovat kryolipolýzu.

Průběh ošetření kryolipolýzou

Díky přístroji tzv. aplikátoru, se zchladí tuková tkáň tak, aby byla zabrána její co největší část. Současně s ochlazováním je speciálním těsněním chráněna samotná pokožka před podchlazením. Před aplikací je samozřejmostí vstupní konzultace s vyšetřením, kdy se posoudí zdravotní stav klienta a jaké má klient představy. Při samotném procesu ochlazení dochází ke krystalizaci lipidů v tukových buňkách, což má za následek její řízené úmrtí, tzv. apoptózu. Poté, co tuková buňka odumře, je pomocí přirozené obranyschopnosti těla lymfatickým systémem vyloučena z organismu. Aby byla kryolipolýza bezpečná a nedocházelo k zatěžování organismu, je odumírání tukových buněk pozvolné. Jakmile tukové buňky odumřou, je prázdné místo po nich nahrazeno zbylými, to znamená, že se shlukují dohromady k sobě. Tento proces má za následek remodelování tukové vrstvy a její zmenšení. Při jedné aplikaci dochází k minimálnímu úbytku 25 procent tukových buněk.

Patentované ošetření nasávací kryolipolýzou

Při této metodě ošetření, je pomocí speciálního nástavce nasáta přebytečná tuková vrstva, která je asi po dobu jedné hodiny ochlazována. Při tomto procesu tukové buňky pozvolna odumírají a pomocí lymfatického sytému jsou bílými krvinkami odváděny ven z těla. Aby nedošlo k narušení pokožky chladem, je pod sací nástavec umístěna speciální membrána, která tak umožňuje použití minusových teplot a která je z hygienických důvodů jednorázová. Bez této membrány by došlo na pokožce k vážným omrzlinám. 

Výsledek ošetření kryolipolýzou je znatelný za 1 – 2 měsíce. Vzhledem k těmto skutečnostem je nezbytné svěřit své tělo jen opravdovým profesionálům. Může se stát, že pod pojmem kryolipolýza se ukrývá úplně jiné zařízení, které je určeno ke zcela jiným účelům.

Kontraindikace - kryolipolýza

V každém dobrém studiu nebo kosmetickém salónu, kde nabízejí kryoliplýzu, Vás musí personál seznámit s možností kontraindikace, aby nedošlo k nějakým nežádoucím účinkům. Především je tato metoda nevhodná pro osoby trpící onemocněním srdce, včetně kardiostimulátoru, arteriosklerózou a jiným cévním onemocněním. Dále se nedoporučuje onkologicky nemocným osobám, osobám trpící epilepsií, onemocněním kůže, při onemocnění ledvin a jater, při ledvinové nedostatečnosti, pro osoby citlivé nebo s alergií na chlad. Mezi onemocnění, které vylučují aplikaci kryolipolýzy, patří mimo uvedené, onemocnění slinivky, diabetes 3. stupně, hyperlipidemia, hemophilia, kožní onemocnění v místě aplikace, Raynaudův syndrom, kryoglobulinemie, při problémech s tělesnou regulací, při bakteriální a virové infekci. Kryolipolýza není také příliš vhodná pro těhotné ženy.

Rozdíl mezi kavitací a radiofrekvencí

Kavitace je metoda, která také nabízí řešení pro problémové partie, ale oproti kryolipolýze je vhodná pro klienty, kteří žijí aktivně, dodržují zdravý životní styl, mají dostatek pohybu, a přesto se jim nedaří v inkriminovaných místech zhubnout. U většiny klientů je při kavitaci výsledek viditelný ihned po aplikaci. Další metoda, která pomáhá formovat postavu je radiofrekvence, která se však zaměřuje na celulitidu, povadlou kůži, podbradek, či vrásky. I u radiofrekvence je výsledek hned viditelný. Kryolipolýzou se klienti mohou zbavit tukových polštářů, i když necvičí a nedodržují zvláštní diety. Výsledek se dostavuje po delší době, asi po 1 až 2 měsících. Jak při kavitaci, tak při kryolipolýze a radiofrekvenci je velice důležité dodržovat pitný režim.

Výhody kryolipolýzy

Výhodou kryolipolýzy je samozřejmě výrazná redukce tukových polštářů, která je patrná do dvou měsíců od aplikace. Jak je již výše uvedeno, pokud klient po proceduře dodržuje zdravý životní styl, nemusí se obávat jo-jo efektu. Nasávací kryolipolýza patří mezi nejúčinnější metodu kryolipolýzy, s velice příznivou cenou. Výsledky této metody jsou prověřeny a  prokázány řadou studií, které probíhaly i v ČR a které jsou v dobrém studiu k nahlédnutí. Tato liposukce zmrazením je bezbolestná, samotná aplikace je celkem příjemná bez pocitu chladu. Nedochází k žádnému porušení kůže, ke vzniku hematomu, apod. Kryolipolýza zaručuje u každého úbytek tuku až 25 procent.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9188 (krasny-zivot.cz#23002)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 01.05.2013 11:00
Re: Nasávací kryolipolýza - Ústí nad Labem chtěla bych to zkusit

Anonym | 28.07.2013 09:33
Re: Nasávací kryolipolýza - Ústí nad Labem Měla bych také zájem, nemáte někdo své zkušenosti?

Jana Janíková | 04.08.2014 03:59
Re: Nasávací kryolipolýza - Ústí nad Labem Dobrý den. Po tubulizaci žaludku a výraznému zhubnutí mi zůstana na břiše povislá kůže.Je tato metoda vhodná na redukci tuku v převislé kožní řase?Jaká je cenová kalkulace? Děkuji.


Přidat komentář