L\'OREAL Professionel - eshop

Jak vypadat mladě a upraveně každý den, bez zbytečných výdajů a ztraceného času vysedáváním v různých salónech a institutech krásy? Také se tím trápíte? Určitě je dobře sem tam si na sebe udělat čas, ale podstupovat každý den procedury také nejde.

Vlasy a pleť potřebují opravdovou péči

Jak vyřešit šalamounskou otázku týkající se našeho vzhledu a času, který na úpravu svého zevnějšku máme? Asi většina z nás si přeje vypadat mladší, než je a k takovému vzhledu určitě patří zdravě vypadající pleť a husté, lesklé vlasy. O to, abychom vypadali jako ze žurnálu se umí postarat týmy profesionálů, ale takovou každodenní péči si může dovolit málokdo z nás. Samozřejmě, že je to spojeno i s otázkou peněz, protože kvalitní kosmetika a služby s ní spojené nejsou nejlevnější záležitostí.

Velkou roli zde hraje i čas, který všechny procedury zabírají a kdo z nás si může dovolit před odchodem do zaměstnání takové možnosti využít. Stejně tak, když se vracíme domů, myslíme spíše na nákup než na kadeřníka nebo kosmetičku a přitom všem chceme vypadat pořád dobře, svěže a odpočatě. Odpověď na dříve položenou otázku přitom není složitá. Určitě bychom se neměli vzdát potěšení, když je o naše tělo pečováno někde v salonu, ale pro dny všední a běžné si musíme kvalitní péči o naše tělo zajistit sami, přitom důraz musíme klást na výběr** kvalitních přípravků kosmetiky**, stejně pak také na důsledném dodržování všech postupů jejich užívání a aplikací.

Kosmetika

Výběr vlasové, pleťové a dekorační kosmetiky je na našem trhu bohatě zastoupen různými značkami. V tomto případě je rozumné příliš neexperimentovat a dát na osvědčené značky, jako je L’Oreal, Alcina, Alpecin nebo Plantur 39.

Výhodou takové volby je, že výrobky jsou uváděny na kosmetický trh v celých řadách a myslí na potřeby pleti a vlasů žen, mužů i dětí, zároveň jsou orientovány i na různé věkové kategorie a také specifika různých typů pleti a vlasů. Zároveň je výhodou, že jejich výroba je přizpůsobena domácímu použití, proto je jejich aplikace jednoduchá a nezabírá příliš času, přitom následné výsledky se neliší od profesionálních úkonů.

Abychom se vyhnuli shánění jednotlivých přípravků konkrétní kosmetické řady a museli k tomu obíhat několik prodejen s ne vždy uspokojivým výsledkem, je pohodlnější vybrat si to co potřebujeme v teple domova prostřednictvím e-shopu. V klidu a pohodě si můžeme sestavit vlastní kompletní řadu, která by nám nejvíce vyhovovala a navíc se můžeme dozvědět i něco o novinkách, které se teprve dostávají na trh. Součástí takových nabídek bývají i slevy a různé prémie, takže využít e-shop je logické řešení.

Vlasová kosmetika L‘Oreal

Pokud bychom měli vyzvednout účinky některých značek, za více než povšimnutí stojí L’Oreal Professionel/home, která je určena mužům. Tato vlasová kosmetika dodává vlasům nejen lesk a pevnost, ale zároveň vlasy vyživuje, dodává potřebné minerály a vitamíny a chrání před škodlivými vlivy. Podobné vlastnosti určené potřebám žen, má L’Oreal Serie Nature. Kdo se potýká s problémem šedivějících vlasů nebo blond vlasů, které se zbarvují do nepěkné žluté, přivítá sérii L’Oreal silver, která neutralizuje žlutou a  navrací vlasům stříbrný nádech a lesk. Pro vlasy suché, křehké a lámavé byla vyvinuta série L’Oreal Force Vector, která obsahuji blahodárný koktejl aminokyselin a vitamínů, určený právě takovým vlasům. Pro unavené vlasy je vhodná obnovující péče v podobě L’Oreal Age Supreme, která obsahuje anti-age účinek a Omega 6 mastné kyseliny, které obnovují objem, hustotu a lesk vlasů.

Kosmetika Alcina pro každý typ pleti

Pleťová a dekorativní kosmetika Alcina má prvořadý úkol, udržovat, posilovat a chránit rovnováhu pleti a vlasů před škodlivými vlivy. Její výrobky jsou rozděleny do skupin, podle typů pleti a požadavkům jim určeným. Řada Alcina Balance Kosmetik je profesionální kosmetikou a bývá využívána profesionály k vytvoření dokonalého looku, k dostání bývá také v kosmetických salónech a lékárnách.

Alpecin myslí na potřeby mužů

Vlasová kosmetika Alpecin se zaměřuje na muže a jejich problémy, jako je citlivost a vypadávání vlasů. Šampon Alpecin je přímo určen k potlačení negativního vlivu hormonu testosteronu na pokožku. Složky tohoto šampónu obsahují speciální kombinaci látek s kofeinem a zároveň aktivátorem pokožky, který zabraňuje přílišné citlivosti pokožky. Vlasové vody Alpecin Medicinal a Alpecin Hair Energizer zlepšují prokrvení a funkce pokožky hlavy a svými účinky příznivě zabraňují vypadávání vlasů.

Plantur 39 uchová bohatý účes

Naproti tomu vlasová kosmetika Plantur 39 se zaměřuje na ženy, které se věkem blíží k období menopauzy, která pak někdy způsobuje zvýšené vypadávání vlasů. Například šampon Plantur 39 obsahuje fytoflavonoidový komplex, který účinně zamezuje vypadávání vlasů po čtyřicítce. Balzámy a tonika této značky doplňují ozdravné funkce šamponu. Díky této řadě jsou problémy spojené s menopauzou zase o něco více potlačeny a ženy se nemusejí bát o svou korunu krásy.

Je radost potěšit druhé

Být krásný nebo krásná každý den, není jen o vzhledu. To co nás dělá krásnými je naše sebevědomí, které může být podepřeno právě péčí o naši tělesnou schránku. Hladká a pevná pokožka, lesklé husté vlasy nejsou jen atributy mládí, o tom se dennodenně přesvědčujeme, při setkání s lidmi různých věkových kategorií, kteří o sebe umějí dbát. Příjemný vzhled, navíc podpořený i příjemným chováním je zároveň zárukou, že takoví lidé se nemusejí obávat pocitu osamění. Takovéto sebevědomí jde ruku v ruce s pokorou, která je nezbytná k plnohodnotnému životu. Pokora před sílou a zákonitostmi přírody, pokora a úcta k životu ať člověka, vegetace nebo živočichů, kteří nás obklopují.

Takovému myšlení odpovídají i výrobky L’Oreal, Alcina, Alpecin a Plantur 39, jsou vyrobeny šetrným způsobem k přírodě a zároveň jsou přínosné pro naše vlasy a pokožku. Jejich koupí nemusíme dělat radost jen sobě, naopak můžeme potěšit a obdarovat naše blízké. Narozeninový nebo vánoční balíček z takových produktů je dobrým nápadem pro nadcházející období. Navíc vhodně zvolenými přípravky se můžeme přesně trefit do potřeb a přání obdarovaného a přitom nemusíme z domu vystrčit ani nos, což u takového podzimního sychravého počasí, je více než výhoda.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9170 (krasny-zivot.cz#22959)


Přidat komentář