Kryolipolýza - Praha 9

Kryolipolýza je naprostá novinka v estetické medicíně. Tato chladivá terapie dokáže to, co dosud žádná jiná. Tukové polštáře zásluhou působení kryolipolýzy mizí a již se nevracejí zpět. A to naprosto bezbolestně.

Kryolipolýza, estetická medicína a hubnutí

Mnoho lidí se snaží opravdu zhubnout. A není to výsada jen žen. Průzkumy říkají, že až třicet procent mužů využívá pomoci estetické medicíny. Právě estetická medicína pomáhá tam, kde selhaly všechny možné metody. Tedy diety, cvičení, propracovaný režim, na jehož základě by dotyčný měl ztratit nabytá kila. Velmi často se na estetickou medicínu obrací i ti, kteří mají zkrátka slabou vůli a držet dietu nedokáží a cvičení je nebaví.

Ale pozor ani ta nejnovější a nejlepší terapie na hubnutí nedokáže způsobit trvalé zhubnutí, pokud se člověk nadále nezřízeně přejídá a vysedává na kanapi.Pokud však chcete zhubnout a estetickou medicínu berete jako startovací čáru, pak je kryolipolýza to pravé pro Vás.

Kryolipolýza totiž opravdu dokáže řízeným zmrazením odstranit trvale tukové buňky. Na vás pak je si tento stav dlouhodobě udržet. Nemusíte se však bát. K udržení upravené postavy není zapotřebí žádného tvrdého tréningu. Stačí pokud si najdete pohybovou aktivitu, která vás bude bavit, například severskou chůzi, brusle, kolo, zumbu, tanec nebo třeba procházky s kamarádkou či se psem. Každý pohyb je pozitivní. I když půjdete pěšky do práce. A pak malá úprava jídelníčku. Tedy méně sladkého a o to více zeleniny, ovoce, ryb, celozrnného pečiva a mléčných zakysaných výrobků. Zvládnete-li tento životní styl, již nikdy se tukové polštáře nevrátí a vaše postava bude prostě krásná.

Liposukce zmražením neboli kryolipolýza

Jak již bylo napsáno,kryolipolýza je novinka v estetické medicíně, která dokáže trvale odstranit tukové polštáře. Dokonce i na problematických místech jako je pozadí. Celá terapie je naprosto bezpečná, bezbolestná, bez vedlejších účinků, bez kontraindikací, spolehlivá a velice efektivní. Dokonce se dá říci, že patří mezi nejefektivnější způsoby odstraňování nadbytečného tuku, zejména a právě na problematických partiích.

Navíc vše probíhá v klidu, pohodě a není potřeba žádný klidový režim. Na kryolipolýzu si nemusíte brát ani neschopenku ani dovolenou. Klidně se můžete objednat v době vašeho volna a ihned po terapii se můžete věnovat jakékoli činnosti, ať již pracovním záležitostem, sportu nebo fyzické práci. Provedená kryolipolýza vás nijak nebude omezovat. A to je opravdu výhodné. Dokonce v místech působení nebudete mít žádné jizvy, modřiny ani otlaky. Nic nebude nasvědčovat tomu, že jste právě podstoupili kryolipolýzu.

Co přesně je kryolipolýza?

Jde o technologii, která se používala již dříve v lékařství. V USA vyvinuli na základě poznatků nový přístroj, který se nepoužívá v léčebné medicíně, ale zejména v estetické. Tento přístroj dokáže bezpečně a bezbolestně rozbít tukové buňky a to trvale. Celá kryolipolýza se dá specifikovat slovy, že jde o proces řízeného zmrazení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tukové buňky odumřou a jsou lymfatickým systémem z těla vyloučeny. Tato metoda dostala jako jediná neinvazivní liposukční metoda americký certifikát FDA.

Kryoslim 50

Tak to je právě onen zázračný přístroj. Jde opravdu o přístroj velice kvalitní. Funguje na principu cíleného ochlazování tukových buněk pomocí vakuové aplikační hlavice. Je vybavený senzorem pro kontrolu tepové frekvence klienta a také ovládáním, které umožňuje nastavení intenzity kryoterapie a vakuového podtlaku. Tento přístroj je jediný naprosto bezpečný a zároveň i účinný na trhu. Levně nabízené přístroje často nedosahují kýženého výsledku a způsobují modřiny či otlaky.

Jak kryoterapie probíhá?

Nejprve je nutné se dohodnout na ošetřovaných částech těla. Ošetřit přístrojem Kryoslim 50 můžete břicho, záda, stehna, pozadí, lýtka, paže. Na kůži je pak přiložena vakuová hlavice přístroje a začne pracovat. Podle potřeb klienta kombinuje hlavice vakuové sání a kryotechnologii. Zásluhou řízeného nasávání se tukový polštář vtáhne naprosto přesně do hlavice, kde je následně ošetřován po dobu asi 60 minut. Zpočátku může klient pociťovat tlak a chlad. Obojí však rychle zmizí a pak již jen po celou dobu relaxuje.

Jak tedy Kryoslim 50 funguje?

Celá funkčnost je postavená na principu spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením kryotechnologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň, cévy nebo svaly. Zásluhou velkého záběru tukové tkáně dokáže Kryoslim 50 při jedné terapii odstranit dvacet až čtyřicet procent tukových buněk. Terapie se v závislosti na množství uloženého tuku opakuje. Často však stačí dvě aplikace. Konečný výsledek je jasně viditelný po dvou měsících. Celý konečný stav těla je trvalý.

Pomalu, ale jistě

Jistě vás hned napadne, proč je výsledek vidět až za dva měsíce. Vždyť dva měsíce jsou celkem dlouhá doba. Kryolypolíza neprobíhá zcela okamžitě. Přístroj Kryoslim 50 zchladí dostatečně tukové buňky, ty odumřou a lymfatický systém je odstraní. Zbylé tukové buňky se začnou shlukovat těsně k sobě. Tím vytlačují prázdná místa po odstraněných tukových buňkách a zároveň zmenšují tukovou vrstvu. Člověk tak vlastně hubne. Celý tento proces od nastartování přístrojem Kryoslim 50 trvá opravdu dva měsíce. Výsledek je pak trvalý.

Kolik stojí kryolipolýza?

Konečná cena se odvíjí od počtu nasátí tukových polštářů a počtu opakování. Většinou se pohybuje okolo sedmi tisíc korun.

Hubnutí kvalitně a efektivně

Kryolipolýza nasáváním je nejefektivnější na trhu vůbec. Má prokazatelné účinky a zároveň také trvalé. Nijak klienta neomezuje, naopak poskytuje navíc čas na relaxaci a odpočinek.

Komu kryolipolýza může pomoci?

Tak samozřejmě každému, kdo má problémy s váhou a tukovými polštáři na těle. Nadváha by však neměla být vyšší než patnáct kilogramů. Čím vyšší váha, tím je větší množství tuku v těle a je nutné více aplikací.Problém s velkým úbytkem tuku pak není ve váze, ale v převislé kůži. Pokud je nadváha vyloženě vysoká, pak kůže převisuje. To však dokáže estetická medicína také upravit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9180 (krasny-zivot.cz#22987)


Přidat komentář