Kryolipolýza Plzeň - Nasávací a destičková metoda

Kryolipolýza je zdravá cesta k trvalé redukci podkožního tuku. Jde o převratnou novinku, která dává šanci každému, komu se nedaří zhubnout běžným způsobem. Kryolipolýza ničí tukové buňky řízeným zmrazením.

Co je kryolipolýza?

Jde o skutečně převratnou novinku, která vstoupila do boje s** odbouráváním nadbytečného tuku** a s formováním postavy. Dá se srovnat s liposukcí. Kryolipolýza je neinvazivní metoda, která má stejné účinky jako liposukce, ale dosahuje jich zmražením. Je to nechirurgická, bezbolestná metoda, která neporušuje celistvost pokožky. To znamená, že u ní nevznikají žádné modřiny, podlitiny, praskliny ani otoky kůže.

Jak hubnout s kryolipolýzou?

Většinou se zatím přístrojově hublo a odbourávaly se tukové polštáře teplem. U kryolipolýzy je tomu právě naopak. Vše funguje na základě ochlazování tukových buněk. Celý proces kryolipolýzy je velice jednoduchý. Nízká teplota zničí tukové buňky, ale při jejím působení nepoškodí žádný jiný orgán. Celkově se celá kryolipolýza dá srovnat s liposukcí. Celý proces probíhá velmi podobně. Klient nebo klientka, až 30 procent klientů, kteří hubnou tímto způsobem, jsou muži, se objedná do vybraného salónu, kde je poučen, co ho čeká. V den D se dostaví a nechá si provést kryolipolýzu a hned může jít do práce, sportovat nebo vykonávat jakoukoli jinou aktivitu. Kryolipolýza totiž nijak neomezuje klienta v jeho činnosti. Není potřeba zůstávat doma, odpočívat či jinak se omezovat v činnostech, na které je klient zvyklý. Nevadí ani fyzicky náročná práce hned po odchodu ze studia, kde byla kryolipolýza prováděna.

V průběhu kryolipolýzy může klient číst, pracovat na notebooku, poslouchat hudbu, relaxovat, jíst, pít, zkrátka cokoli, co má rád a co mu omezený pohyb umožňuje. Celé ošetření většinou trvá kolem šedesáti minut. Ale samozřejmě vždy záleží především na velikosti ošetřované plochy. Viditelné výsledky se dostavují průměrně po dvou měsících.

Kryolipolýza a její druhy

Pokud se rozhodnete pro kryolipolýzu, tak si jistě začnete shánět informace, které vám objasní způsob aplikace i účinky, které aplikaci provázejí. Zjistíte, že v nabídce jsou dvě metody nebo spíše** dva způsoby kryolipolýzy**. Jde o metodu nasávací a destičkovou. Která je lepší? Určitě si o výhodách každý udělá svůj názor. Přesto se vám pokusím představit obě metody aplikace alespoň podle dostupných informací.

Kryolipolýza a destičky

Tato metoda není tolik výhodná jako metoda, o které si pojednáme níže. Jde totiž o to, že pracuje na principu ochlazování, ale přikládáním destiček, které jsou položené na problémovou partii a při chlazení dochází i ke kontaktu se svaly, cévami a chlad působí také na orgány. Navíc přístroj, který se k této kryolipolýze používá, slouží i k ošetření vrásek, akné, nepravidelné pigmentace, citlivé pleti, celulitidy, strií, povislé kůže a dehydrované pokožky. Jde tedy o přístroj s širokým záběrem použití. Celé ošetření probíhá tak, že na ošetřovanou plochu se nanese ve velmi tenké vrstvě speciální gel, který se musí zafixovat a po krátkém působení se na kůži vytvoří takzvaná maska. Nyní se přikládají elektrodové destičky s navlhčenými poduškami, které ochlazují tukové buňky na nula až čtyři stupně celsia.

V počátku aplikace může klient pociťovat intenzivní chlad, který však postupně ustane. Doba přiložení destiček je třicet minut, při ošetření dvou partií. Po skončení kryolipolýzy s destičkami se doporučuje některý z typů** lymfatické masáže.** Výběr záleží na vás. Může to být přístrojová i ruční lymfatická masáž. Zásluhou masáže by měl být hubnoucí efekt vyšší.

Kryolipolýza a nasávací metoda

Tato druhá metoda působí mnohem lépe. Jde totiž o to, že na tělo se nepřikládají žádné destičky, které delší dobu celé místo ochlazují. Přístroj, kterým se nasávací metoda kryolipolýzy provádí, pracuje pomocí speciální hlavice, která se přikládá na vybranou partii a zde kombinuje vakuové nasávání a kryotechnologii. Tento přístroj byl speciálně vyvinut pro účely kryotechnologie v estetické medicíně. Má senzory, které kontrolují jeho činnost i tepovou frekvenci klienta. Lze na něm nastavit sílu nasávání, stejně jako ochlazování přesně podle potřeby daného klienta. Celá aplikace probíhá po přesné domluvě, jaká místa se budou ošetřovat.

Kryolipolýzou lze ošetřit téměř všechna místa, kde je uložen nehezký tukový polštář. Většinou se jedná o břicho, pozadí, boky, stehna, lýtka a paže. Na kůži se přiloží nasávací hlavice a ta začne řízeně sát a vtahovat tukový polštář do aplikátoru. Nyní začne probíhat samotná** kryolipolýza**. Z počátku je možné pociťovat lehký tlak i místní pocit chladu, ale vše rychle ustoupí. Jedna aplikace netrvá déle než hodinu. V době aplikace klient relaxuje a po ukončení může ihned odejít. Podle velikosti tukového polštáře je nutné 1 až 2 ošetření. Každé ošetření je schopné odstranit 25 až 30 procent tukových buněk v ošetřovaném místě. A to trvale. Výsledek je jasně vidět po dvou měsících od aplikace.

Bohužel doba už je taková, že v některé salóny přes jiné portály nabízí kryolipolýzu za sníženou cenu, ale doba nasátí je 30min, což je nedostačující. Navíc většina používá plusové hodnoty, takže se nedostaví a jsou to vyhozené peníze. Ve Studiu pohody mrazí partii 45min. při hodnotách od -5 do -8 stupňů a použivají speciální nemrznoucí membránu. Na tu jiné salóny zapomínají a pak po internetových diskuzích kolují fotky omrzlin a negativní reakce.

Proč jsou výsledky až za dva měsíce?

Je to jednoduché. Zchlazené tukové buňky postupně odumírají, tuková vrstva se tím zmenšuje a zbylé tukové buňky se shlukují k sobě. Celý proces potřebuje čas. A to jsou právě ty dva měsíce. Vždy je lepší si počkat na sice pomalé, ale trvalé výsledky než spěchat a vidět výsledek hned, za to však jen na krátkou chvíli. A výsledky kryolipolýzy jsou opravdu trvalé! Čekání se tedy vyplatí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9179 (krasny-zivot.cz#22986)


Přidat komentář