Kryolipolýza Ostrava

Zbavit se nadbytečného tuku není pokaždé lehká záležitost. Zvláště na problémových partiích. Jistě se vám stává, že hubnete tam, kde nechcete, ale místa, která potřebujete zmenšit, jsou stále stejná. Od toho je tu kryolipolýza.

Která žena nechce být krásná, přitažlivá a cítit se ve svém těle dobře, a tím si zvýšit nebo získat přirozené sebevědomí? Jistě že každá.

Žádná neodmítne kouzelnou vílu, která bude nabízet tři přání ke změně vzhledu tak, jak si dotyčná přeje. Každá této nabídky s rychlostí blesku využije a každá bude mít hned minimálně jedno přání. Ve většině případů půjde o zeštíhlení, zpevnění těla nebo zbavení se celulitidy. I když jste štíhlé postavy, může vám nějaký ten faldík na těle způsobit pocit méněcennosti a následně se kvůli tomu trápíte. Anebo známá celulitida. Mají ji i velice štíhlé ženy a její zbavení se dá často spoustu práce a úsilí. Naštěstí jsou tu moderní technologie, která vás těchto starostí mohou zbavit, a to poměrně jednoduchou a bez zátěžovou metodou pro váš organismus.

Jak kryolipolýza funguje?

Každého určitě zajímá, jak tato zázračná metoda funguje. Léta se trápíte s dolíčky na stehnech, stydíte se svlékat do plavek, aby nikdo neviděl vaše „tvarohové nohy a zadek“ a nejednou je tu něco, co vás má těchto trampot zbavit v rychlosti blesku. Jak je to možné?

Tento způsob je jednoduchý. Byl náhodně objevený ve Spojených státech, kde dermatologové před extrakcí některých dermatologických nedostatků kůži výrazně zmrazili a zjistili při kontrolách, že tam dochází k úbytku tukových buněk, což byl vedlejší efekt, takže propracovali technologii a vymysleli báječný přístroj, který na základě zmražení tukových buněk tyto buňky destruuje a normální zdravý organismus ty rozložené tukové buňky v určitém časovém období odklidí. Tento proces si nechali patentovat a vznikl tak jedinečný přístroj na dosud nejúčinnější bezbolestné neinvazivní hubnutí.

Nejprve nutno zmínit, že jde o neinvazivní metodu, tedy takovou, kde není potřeba chirurgického zákroku. Proto se nemusíte obávat, pakliže není k zákroku přítomen lékař a celá procedura se děje na půdě salonu krásy. Také se nemusíte obávat podchlazení – přístroj působí pouze na určená místa, respektive na postižená místa, ze kterých chcete a potřebujete odsát nadbytečný tuk. Tukové buňky jsou takto zmraženy, jejich konzistence jim nedovoluje další přítomnost na stejném místě, a tak, pomocí lymfatického systému odchází s pomocí a dá se tvrdit, že i dobrovolně z těla ven. Proto je nutné, abyste v den zákroku a o krátce po něm zvýšila příjem tekutin, nejlépe čisté vody. Výsledek bude viditelnější.

Výzkumy prováděné v USA potvrdily, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad, tedy více než kůže, nervy nebo svaly. Samozřejmě to neznamená, že budete v zimních studených měsících pobíhat venku spoře oděna a zbavovat se tak tukových buněk. V tomto případě se totiž mráz dostane do styku s pokožkou, pod kterou jsou tukové buňky ukryty. Vaše pokožka dostane pořádný nápor chladu, jenže buňky si jako pod peřinou v poměrném teple hoví.

Pokud se chcete těchto nadbytečných tukových buněk zbavit, je nutno podstoupit nenáročný a bezbolestný zákrok kryolipolýzy. Přístrojová procedura přímo útočí na dané tukové buňky v oblastech, které toužíte formovat. Přístroj působí přímo na tukové buňky, které zmrazí, lépe řečeno také zničí. Taková buňka nemůže dál fungovat a odumírá. S takto odumřelou buňkou si poradí bílé krvinky a vyprovodí ji z těla ven.

Klientky často překvapuje, že ihned po zákroku, kdy odchází ze studia poprvé, nezaznamenají nějak výrazný účinek. Přitom propagované materiály uvádí, že po první zákroku se zbavíte i 25 % nadbytečného tuku. Nemusíte si hned k sobě volat majitele studia, a čas také ušetříte, jestliže budete své známé informovat o neúčinnosti této moderní technologie. To, že hned úbytek nevidíte, je způsobeno postupným shlukováním buněk. Tukovou tkáň si představte jako množinu o jednotlivých buňkách a teď každou třetí vymažte. Množina zůstane stejná, ale počet buněk se snížil. Chvíli bude trvat, než se ty zbylé buňky shluknou k sobě a obsah množiny se tak zmenší. Po zákroku si na výsledek zkrátka musíte alespoň den počkat.

Není " kryo jako kryo "

Obrovský úspěch kryolipolýzy na sebe logicky nenechal dlouho čekat výrobce levných kosmetických přístrojů a salony slibující “zázraky za pár stovek”, které pod vidinou rychlého výdělku zneužívají pojem kryolipolýza a za zlomek ceny či na slevových portálech provozují procedury pod tímto názvem. Používají však přístroje, které k tomuto účelu nejsou buď vůbec určeny, jako například radiofrekvenční přístroje s ochlazováním, chladící destičky na tělo a nebo pak kopie přístrojů podobné tomu skutečnému. Vynálezce a výrobce přístroje si samozřejmě nechal danou technologii patentovat.

Tyto kosmetické přístroje nejen, že nepocházejí od skutečného výrobce z USA, ale hlavně díky absenci jeho chráněné patentované technologie ani nemohou dosáhnout skutečného výsledku a úbytku tuku, jako přístroj skutečný, který má za sebou léta výzkumů a klinicky potvrzených výsledků a který je klasifikován jako přístroj lékařský. Tedy smí být používán pouze zdravotním personálem. Je logické že malá kosmetická a estetická studia, salony a centra nemají na skutečný lékařský přístroj za miliony a nakupují tedy kosmetické alternativy bez patentované technologie. Zároveň ani jejich personál není zdravotnický a tak by ani takový přístroj obsluhovat logicky nemohly.

Výhody kryolipolýzy

Výhody kryolipolýzy jsou určitě takové, že to je jednak skutečně odzkoušené a těch 25% úbytku vědecky kvantifikované. Další velkou výhodou je, že je to metoda neinvazivní, to znamená bez rizika, které s sebou přináší chirurgický zákrok a anestezie. Je to pro klienta velmi nenáročné a samozřejmě tím odpadají všechny další i pooperační omezení, které ty ostatní metody liposukce provázejí. Navíc tato metoda je pro klienty nejbezpečnější na trhu.

Méně tukových buněk = trvalý účinek

Výhod této moderní procedury je hned několik. Pokud navážeme na předchozí text, tak s jistotou je jednou z velkých výhod to, že jsou tukové buňky (ne všechny samozřejmě, nějaké tělo vždy potřebuje), jsou navždy odstraněny. Při běžném hubnutí, kdy cvičíte, omezujete stravu, či jinak upravujete jídelníček, tukové buňky neubývají, pouze se zmenšuje jejich objem. To znamená, že pokud jste předloni ještě vážila 55 kilo a nyní se vaše váha pohybuje mírně přes 70 kilogramů, nemáte více tukových buněk, jen se každá jednotlivě zvětšila. Při kryolipolýze se jich několik odstraní, takže i při stejném zvětšení, respektive stejném přibírání na váze jako v příkladu, se nikdy nedostanete na udanou váhu. 

Bezbolestně, rychle, bez ran a komplikací

Další důležitou výhodou je forma zákroku. Nemusíte dodržovat žádný přísný režim, neležíte týden v nemocnici, ani nemáte hojící se rány a případné jizvy. Zákrok je naprosto bezbolestný, a pro klientku prakticky odpočinkový. Pouze ležíte a necháte na sebe působit přístroj, který ovládá obsluha salonu. Prakticky jdete využít běžnou kosmetickou službu. Pro zvýšení a zrychlení efektu je pak vhodné zvýšit přísun tekutin a odlehčit jídelníčku lehkou, přitom výživnou stravou. Ideální je čerstvá zelenina, rýže, ryby, mléčné výrobky, zejména ty kysané. Pokud jste notorická milovnice čokolády a vzdát se ji, vám připadá naprosto nepřípustné, dejte si v den zákroku pouze kousek. Účinek neztratíte, avšak je lepší vždy omezit.

Tahle procedura se nemusí opakovat. Dost často vidíme velmi dobrý výsledek už po -jednom ošetření, takže i to je výhodou. Samozřejmě záleží na tělesné konstituci každého klienta a jakého cíle chce dosáhnout. Je také pravda, že ten nejviditelnější efekt se dostavuje až 4. až 6. týden.

Ověřená metoda zaručena

Přístroj na kryolipolýzu není žádný asijský výrobek, k sehnání na běžném trhu. Ale teď bez legrace a nadsázky. Jde o ověřenou metodu, podloženou několika výzkumy a klinickými studiemi. Jedná se o bezbolestnou liposukci, která jako jediná na trhu je schválena úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů – americkou FDA. Protože jde o skutečně certifikovanou metodu, mohou jí poskytovat pouze vybraná studia, která pro to svedla řadu opatření a provedla potřebné kroky a zaškolení.

Pokud toužíte opravdu po dokonalých křivkách a již jste pro to učinili dost, jenže zatím bez řádného a hlavně žádaného efektu, zvolte kryolipolýzu.

Může jít na kryolipolýzu kdokoli?

Samozřejmě, že na to může téměř kdokoliv, je ale určitý zdravotní dotazník, kde je velmi omezená malá skupina nemocí nebo stavů, které to nedovolují. Například kojící maminky, nebo pokud by v místě ošetření byla čerstvá jizva a podobně. Proto se všemi klienty podrobně sepisuje taková zdravotní anamnéza, což je první část a druhá část je zjišťování, jak velká část toho bříška nebo boků má být ošetřena. Jaký se přesně zvolí typ aplikátoru přístroje. Pečlivě se konzultuje každý individuálně. Bohužel toto se neděje v salonech, studiích a centrech, které používají kosmetické přístroje na klienty ze slevových portálů, kde na vás pokládají nejpodivnější chladící zařízení a kopie skutečného přístroje hlava nehlava, jak na běžícím páse.

Je potřeba po ošetření doplnit nějak jídelníček?

Není žádné omezení ve smyslu nějakého pitného režimu, nebo vyhýbání se tučnému jídlu. Samozřejmě je ale třeba mít na paměti, že pokud to klient doplní zdravou stravou a vyšším výdejem kalorickým ve smyslu pohybu, není to na škodu, ale není to rozhodně podmínka a nelimituje to ten konečný efekt. Ale když už se jednou rozhodneme hubnout, mělo by to jít ruku v ruce se zdravějším životním stylem, tedy i dbát už i na to, co jíme.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9174 (krasny-zivot.cz#22972)


Diskuze a zkušenosti

zana | 09.05.2013 22:29
Re: Kryolipolýza Ostrava Dobrý den.Měla bych zájem o nějaký ceník nebo dárkový slevový poukaz na Kryolipolýzu a jiné partie těla.Děkuji za vaši odpoved. zana1@seznam.cz

Jana | 03.04.2014 16:02
Re: Kryolipolýza Ostrava Dobrý den ,kde bych našla Váš ceník .?Děkuji za odpověd j.m.86@seznam.cz


Přidat komentář