Kryolipolýza Mladá Boleslav

Kterou dívku a ženu netrápí nějaký ten faldík nebo celulitida? I Vás sužuje pár kil navíc a pomerančová kůže? Maskovat postavu oblečením je jedno z řešení, ale ne zrovna efektivní. Slyšeli jste již o technologii zmrazování tukových buněk?

 

Řeč je o** kryolipolýze, liposukci zmražením. Při slovu liposukce se Vám může vybavit zásah do povrchu pokožky, ne zrovna příjemný při i po ošetření. Ne každá liposukce je však invazní, při které se nevyhnete bolestivých stavů či pocitů a nutnosti následné rekonvalescence po ošetření. Jednou, ovšem ne tak ledajakou, z neinvazních, tj. bezbolestných liposukcí je kryolipolýza. Nejenže se nebudete muset obávat narušení kůže, metoda ošetření je bezbolestná a bez jakékoli nutnosti hospitalizace. Ihned po ošetření můžete vykonávat běžné činnosti. A co výsledek ošetření? Budete se moci těšit z úbytku tukových buněk, minimálně ve výši 25% a hlavně úbytek tukové tkáně je TRVALÝ .** Jste-li z Mladoboleslavska, pak Vám můžeme dát tip, kde se nechat odborně ošetřit touto revoluční a úspěšnou metodou.

Výhody kryolipolýzy

Jíž výše jsme „prozradili“ jednu ze stěžejních** výhod kryolipolýzy a toredukci tukových buněk, minimálně ve výši 25%.** Což jistě není málo.

Určitá úprava jídelníčku je nevyhnutelná, stejně jako pohybová aktivita. Ostatně, tomu byste se nevyhnuli po žádném ošetření, chcete-li se tedy těšit z trvalých výsledků. Rozhodně nejsou nutné žádné speciální a/nebo drastické diety a další omezení.

Zpátky však k dalším výhodám, které skýtá kryolipolýza. Účinek této metody, je srovnatelný s účinkem klasické, tj. invazní, liposukce. Pak je tedy na místě si položit otázku, které liposukci dát přednost. Nejspíš málokdo dá přednost liposukci, se kterou je spojená bolest, jizvy a nutnost hospitalizace.

Určitě Vás také bude zajímat, zda se jedná skutečně o revoluční a ověřenou metodu estetické medicíny, nebo se jedná jen o jeden velký reklamní trik. Je třeba říci, že ošetření je schválené a podložené nemalými klinickými studiemi.

Způsob ošetření

Již v úvodu jsme naznačili, že se jedná o metodu zmražení tukových buněk. Ošetření probíhá špičkovým přístrojem Kryolipo. Přístroj má za úkol zlikvidovat tukové buňky, a to aniž by poškodil okolní tkáň. Přístroj efektivně zmrazí jednotlivé tukové buňky, a to přes povrch kůže (nasátím). Nečeká Vás žádný zásah do pokožky, natož následné jizvy.

Ošetření tělesných partií přístrojem Kryolipo

Které partie těla je možné si nechat ošetřit a zbavit se tak nadbytečných** tukových buněk? Jsou to prakticky všechny problematické partie. K nim patří bříško, boky, zadeček, vnitřní a vnější strana stehen, lýtka**. Kromě účinků a ceny, Vás bezpochyby bude jistě zajímat, zda je možné nechat si veškeré partie ošetřit najednou, a jaký počet ošetření je nutný.

Ideální je, když si necháte ošetřit jednu partii ( ošetření trvá 60 min ), a to při jedné návštěvě. Odstup pro další ošetření, se pak pohybuje v rozmezí šesti až osmi týdnů. A celkový počet ošetření se pak pohybuje od jednoho, až třech ošetření pro jednu partii.

Cena kryolipolýzy

Přístroj na kryolipolýzuNelze jednoznačně uvést, že Vás bude stát ošetření „tolik a tolik“. Vše se totiž odvíjí od počtu a velikosti ošetřovaných partií. Běžná cena se pohybuje kolem 9 500 Kč za ošetření.

Částka není sice nijak malá, ale je třeba říci, že se jedná o metodu, která se může pochlubit skvělými výsledky. A tak, investovat do sebe, do vzhledu, ale současně i zdraví, je jistě k nezaplacení. Odměnou Vám totiž bude nejen krásnější postava, ale budete mít i zcela jiný pohled na svět. A Vaše dobrá nálada a pozitivní přístup, se projeví, jak v práci, tak doma, což ocení nejen Vaši kolegové, ale i členové Vaší rodiny.

Kdo může vyzkoušet účinky kryolipolýzy

Ač by se mohlo na první pohled zdát, že nadbytečné tukové buňky řeší pouze dívky a ženy, není tomu tak. Z účinků kryolipolýzy se mohou těšit jak ženy, tak muži, a to bez ohledu na věk.

Pohlaví a věk, jsou faktory, které tedy nerozhodují, zda je možné se objednat na kryolipolýzu, či nikoliv. Jsou tu však zdravotní faktory a omezení, které je třeba zohlednit.

Ošetření není vhodné například pro těhotné a kojící ženy, dále pro osoby, které jsou citlivé na zimu, osoby, které berou silná antidepresiva, či onkologicky léčené osoby. Pokud jsou u Vás některé zdravotní komplikace a nejste si jisti, zda si můžete užívat účinků kryolipolýzy, pak se poraďte s Vašim ošetřujícím lékařem, nebo ve studiu/ salonu, kde se budete chtít nechat ošetřit.

Kdy jindy je příhodnější doba na dopřání si relaxace? Kdy jindy se můžeme alespoň na chvíli „zastavit“ a načerpat novou energii?** **Řeč je o vánočním období, kdy si vezmeme pár dnů dovolené a spolu s volnými svátečními dny tak máme více času, nejen pro setkávání s našimi blízkými a kamarády, ale také sami na sebe.

A teď ruku na srdce, nejednáte a nekonáte povětšinou tak, abyste vyhověli a udělali radost druhým? Co však udělat změnu? Udělejte radost sami sobě. Každý si nejen zaslouží, ale také potřebuje odpočinek, pohodu, relaxaci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9182 (krasny-zivot.cz#22990)


Přidat komentář