Kryolipolýza a zábaly proti celulitidě okr. Kroměříž

Byli jste někdy na zkrášlující kúře? Tyto procedury nemají za cíl pouze estetický efekt, ale mají i relaxační účinek. Vyzkoušejte proto ty nejnovější metody a nechte se hýčkat po těle i duši.

Kryolipolýza a zábaly proti celulitidě okr. Kroměříž

V dnešní době existuje spousta procedur, kterými si můžete krášlit tělo. Je jich ale tolik, že se potenciálnímu klientovi těchto metod ztrácí přehled. Dnes vám ukážeme, jak funguje** kryolipolýza** a zábaly proti celulitidě.

Výhodou těchto služeb je skutečnost, že nejsou nijak invazivní, tedy zasahující hluboko do struktur kůže. To jednak způsobí, že zákrok není bolestivá a také se z něj nemusíte dlouho zotavovat. Navíc je to velmi účinná a pozvolná metoda. A právě ty pozvolné mají nejlepší účinek pro hubnoucí tělo. Proč? Jen si vybavte, jakým procesem projde kůže, když se zhubne rychle a když se hubne postupně. Pokud vezmeme jen ryze povrchový vzhled, tak příliš zbrkle ubyté kilogramy způsobí, že kůže visí, je povadlá a není tak pružná, protože se těžko přizpůsobí tělu. Když se ale zhubne pomalu, tak se pokožka lépe přizpůsobí změně a elasticita ji dovolí přirozeně se stáhnout. Vy pak máte pevnější a pěknější tělo.

Hubnutí a odstranění celulitidy - Kroměříž

Kryolipolýza a zábaly proti celulitidě jsou sice dvě odlišné metody, ale je vhodné je kombinovat, protože společný účinek tak umocní výsledný efekt. Kryolipolýza totiž dokáže zmenšit obvod Vaší pokožky a zábaly ji zase vyhladí. I když třeba nemáte problémy s celulitidou, tak se vám mohou na povrchu objevit zbytnělé tukové buňky, proto jsou dobré i ony zábaly. Většinou ale vyšší nadbytek kilogramů s sebou nese i celulitidu, takže se vyplatí využít dvě metody. Ovšem pravidlo to není. Velmi štíhlé ženy mohou mít problém s tzv. pomerančovou kůží, zatímco některé silnější nemají po těle ani náznak celulitidy.

Kryolipolýza CooLipo Twin

Tato metoda je založena na bázi kryo-elektroforézy a kryo-lipolýzy. Je to propojení osvědčených postupů v boji proti tukům a tím pádem se umocní účinek z hlediska působení na redukci podkožního tuku a ošetření pleti. Kryolipolýza sama o sobě je neinvazivní liposukce zmražením tukových buněk. CooLipo Twin ovšem zajistí i omlazení stavu pleti, což samozřejmě vede i k hladší pokožce. Protože se ale jedná o kryolipolýzu, tak si představíme její účinek.

Kryolipolýza

Procedura se zakládá na řízeném ochlazování tukových buněk, což v konečné fázi vyústí v krystalizaci lipidů. V čem je metoda jiná než klasické zahřívání tuku? Tukové buňky se po tomto mrazivém signálu dostanou do stavu, kdy postupně odumírají. Následně pomalu zanikají a uvolňují se lipidy. Poté se z těla vyloučí jako přebytečný odpad, což je přirozená reakce těla. Lipidy odcházejí z odumřelých buněk a tím pádem ubýváte na centimetrech.

Kryolipolýza CooLipo Twin - průběh

U když spousta lidí si myslí, že tuky se lépe rozpustí v teple, tak opačný účinek má stejný efekt. De facto je to z extrému do extrému. Obě metody zničí tukové buňky, protože nejsou v teplotně příznivém prostředí.

Samotný proces kryolipolýzy trvá 60 minut, přičemž na jednu partii se aplikuje jedna kryolipolýza nepřetržitě maximálně po dobu 30-ti minut. Ptáte se na bezpečí? To je samozřejmě zajištěné. Obsluha pravidelně kontroluje průběh procesu.

Kryolipolýza CooLipo Twin – využití

Jak jsme již zmínili, tak se jedná o neinvazivní metodu, tudíž je to obdoba klasické liposukce, ošetření pleti apod. Samozřejmě, že úbytek kil zde není naráz jako u běžných invazí, takže pak nemáte rekonvalescenční období. A také vás to nebolí nebo nemáte otoky. Tato forma pak může sloužit jako bez-injekční mezoterapie, obličejový a tělový lifting, klasická kryolipolýza plus vyhlazení pleti, péče po laseru péče, tonizace a zlepšení textury pleti, ošetření pleti s vitaminem C a ošetření pokožky v obličeji.

Detoxikační zábaly Universal Contour Wrap

Jak vypadá tato metoda? Vaše tělo se zabalí do 25 až 30 obinadel, která jsou namočena v bahně. To obsahuje to nejlepší z Mrtvého moře čili hlavně minerály, které jsou známé svými blahodárnými účinky. Proč ale zrovna tento postup? Obinadla a bahno totiž dokonale přilnou na kůži a vytvořením jakési neprostupné vrstvy se účinky bahna více dostanou pod kůži. Díky tomu se obnovuje pružnost kůže, zeštíhluje se, hlavně tam, kde se nejvíce ukládá tuk. Po zakončení procesu je kůže sametově jemná, hladká a mladší.

Detoxikační zábaly – účinky

Díky úbytku tuků a škodlivin ztratíte až 25 cm na celém těle po prvním zábalu. Metodu přitom mohou vyzkoušet prakticky všichni vyjma třeba těhotných žen. Tento proces pomáhá také po liposukci, kdy se kůže dostane rychleji do formy. Omezení pak není ani pro muže, mohou zábal mít stejně jako ženy. Zábaly se provádí přes spodní prádlo a jako účinek se dostaví formování postavy, vyhlazování celulitidy, zpevnění pokožky (po těhotenství), detoxikace, odkyselení organismu, podpora vitality, omlazení kůže, podporu lymfatického systému, samozřejmě snížení celulitidy a také si odpočinete.

Výhody hubnoucích procedur

Když se řekne hubnutí, tak spoustě lidem se jako první vybaví diety a cvičení. K těmto oblastem pak má spousta lidí odpor. Neinvazivní metody dokáží účinně ulevit těmto postupům, ovšem nutno říci, že nic není jen zadarmo.

To znamená, že pokud budete mít stále neřízené chování ve stravě a opravdu nedostatek pohybu, tak ani účinky invazivních či neinvazivních metod se neudrží. Berte to ale jako výraznou pomoc. Koneckonců hubnutí je nejen pro esteticky přijatelný vzhled, ale také pro vaše zdraví. Tím, že zhubnete, se dostanete do snazší kondice, kdy si pak nový vzhled budete snáze udržovat. Hubnutí proto pomáhá jak očistě těla zvenčí, tak i zevnitř.

Vyzkoušejte proto kryolipolýzu a anticelulitní zábaly pro krásnější vzhled a pohodovější psychiku. Uvidíte, že nové metody vám k tomu pomůžou a vy se budete cítit a i vypadat lépe.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9176 (krasny-zivot.cz#22978)


Přidat komentář