Kryolipolýza a neinvazivní liposukce - Zlín a okolí

Mít krásné křivky a tělo bez celulitidy a přebytečného tuku je snem snad každé ženy. Ale proč zůstávat jen u snů, když k dosažení požadovaných výsledků stačí jen navštívit odborníky a všech svých problémů a nedostatků se bezbolestně zbavit?

Kryolipolýza a neinvazivní liposukce - Zlín a okolí

Máte rádi zdravý životní styl? Rádi relaxujete nebo necháváte regenerovat své tělo a celý organismus a záleží vám na vašem vzhledu? Potom jste tady správně.

Právě pro vás je totiž ve Zlíně otevřeno kosmetické studio pana Jana Gabrhelíka, které nabízí relaxaci a regeneraci lidského těla, poradenství v oblasti zdravé životosprávy, zdravého životního stylu, provádí odstraňování celulitidy a podkožního tuku a to nejen liposukcí 3. generace, tedy kavitací, ale také lipodestrukcí a kryolipolýzou, dále nabízí vyhlazování vrásek, pooperačních a poporodních jizev a zpevňování kontur obličeje nebo pro chvíle pohody relaxační masáže a cvičení na vibrační plošině. Všechny procedury jsou vám nabízeny proto, abyste se cítili lépe, abyste lépe vypadali a abyste byli spokojení.

Navíc v salonu pana Jana Gabrhelíka na Vás čeká velmi ochotný a vstřícný personál a krásné prostředí, ve kterém se budete cítit opravdu příjemně a spokojeně. Jestliže máte zájem o některé služby nebo se chcete přijít podívat do salonu a teprve potom se dohodnout na případné proceduře, navštivte kosmetické studio na adrese: nám. TGM 1281, Zlín, 760 01, nebo pro objednávky můžete zvolit telefonický kontakt a zavolat na telefonní číslo: +420 721 811 220 nebo se o všem informovat prostřednictvím emailu: kavityprim@seznam.cz.

Máte-li zájem dozvědět se podrobnější informace o kryolipolýze a neinvazivní liposukci ve Zlíně koukněte zde http://kavityprim.webnode.cz/. Navíc můžete využít možnost vyhotovení dárkových poukazů a jakoukoliv kosmetickou proceduru darovat svým blízkým jako velmi krásný, originální a užitečný dárek pod stromeček.

Kryolipolýza - co to je

Zajímáte-li se o svůj vzhled a o svou postavu a trápí vás pár kil na víc, jistě jste se již doslechli o bezbolestné liposukci, která účinně dokáže formovat vaši postavu. Převratnou novinkou v boji s tuky přináší neinvazivní liposukce zmražením tukových buněk. Této liposukci se odborně říká kryolipolýza. Je opravdu převratná, protože její účinky můžete srovnat s klasickou liposukcí. Což se nedá až tak tvrdit o jiných neinvazivních metodách hubnutí. Kryolipolýza je nechirurgická, bezbolestná a v žádném případě neporušuje celistvost pokožky. Nevzniknou vám tedy na kůži žádné modřiny, i otoky či jiné nerovnosti kůže. Další výhodou kryolipolýzy je, že nepotřebujete po tomto bezbolestném zákroku žádný čas na rekonvalescenci a bezprostředně po proceduře se můžete zcela normálně vrátit ke svému klasickému životnímu stylu a svým aktivitám. Samotný zákrok je velmi pohodlný, lehce snesitelný a trvá asi hodinu. Během této doby můžete telefonovat, číst si, pracovat na notebooku nebo prostě jen relaxovat.

Výhody kryolipolýzy

Kryolipolýza má však mnohem více výhod, než které jsme si uvedli o odstavec víc. Výzkumy prokázaly, že už po první proceduře kryolipolýzy se podkožní tuk sníží nejméně o 25%. Načež efekt úbytku tuku dále narůstá a postupuje v průběhu několika dalších měsíců. Tukový úbytek pozná každý jedinec, který kryolipolýzu podstoupí a tento výsledek je dlouhodobě a jednoznačně prokazatelně viditelný. Navíc tukové buňky jsou odstraněny natrvalo. Další výhodou je, že u této procedury nepotřebujete držet žádné speciální diety, pitný režim nebo pohybovou aktivitu, což jistě ocení osoby se slabší vůlí. Tato metoda nemá ani žádná zdravotní omezení a je maximálně bezpečná. Liposukce zmražením tukových buněk získala jako jediná certifikaci od nejpřísnějšího kontrolního úřadu a to od americké vládní organizace FDA.

Proč vyzkoušet kryolipolýzu

Tuto metody velmi často využívají dermatologové při léčbě nežádoucích útvarů na lidském těle. Také se stala velmi oblíbenou mezi těmi, kteří mají zájem na efektivním vytvarování své postavy a zbavení se nežádoucího tuku. Tato metoda funguje na principu řízeném ochlazování tukových buněk, které vedou ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky dostávají signál, který je důležitý pro spuštění jejich postupného odumření. Po smrti buněk následuje zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. Zánik buněk je pomalý a proto se účinky a výsledky kryolipolýzy dají sledovat po dobu ještě několika měsíců po zákroku. V okamžiku, kdy dojde k odstranění buněk, tuková vrstva se zmenší, protože tukové buňky se shluknou zpátky k sobě, vytlačí tak prázdná míst a tuková vrstva se zmenší. Jedna procedura může trvat asi 90 minut a v rámci jedné procedury je možné ošetřit minimálně dvě partie, které klient požaduje.

Neinvazivní liposukce

Neinvazivní bezbolestná liposukce je nazývána také liposukcí 3. generace. Liposukce 3. generace se provádí speciálním přístrojem, který umožňuje neinvazivní odstranění tukových buněk. Tento druh liposukce je zcela bezbolestný a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce.

Jaké jsou výhody liposukce 3. generace?

Díky bezbolestné neinvazivní liposukci 3. generace můžete dosáhnout zcela bezbolestného tvarování libovolné části vašeho těla a zbavit se tak přebytečného množství tuků, zredukovat celulitidu. Ošetření je pohodlné a nepotřebujete žádnou dobu na zotavení. Výsledky bezbolestné liposukce 3. generace jsou trvalé a jsou viditelné už po jednom ošetření. Již během prvního ošetření docílíte úbytek 2-6 cm na obvodu a během dalších ošetření docílíte dalšího úbytku na obvodu.

Jak neinvazivní liposukce funguje?

Přístroj, který se pro ošetření používá, umožňuje neinvazivní odstranění tukových polštářků, které vám nejdou odstranit ani dietou ani cvičením. Nejproblematičtějšími partiemi jsou klasicky břicho, hýždě, boky a stehna. Na všechny tyto problémové partie je účinná právě neinvazivní liposukce. Tato liposukce je založena na nízkofrekvenčním ultrazvuku, kdy ultrazvukové vlny způsobují velmi účinný rozklad tukových buněk, které jsou následně odváděny lymfatickým systémem pryč z těla.

Průběh neinvazivní liposukce

Tato procedura začíná zpravidla 15 minutovou konzultací, kdy vám ošetřující osoba sdělí veškeré potřebné informace. Následně vám bude změřen obvod cílových částí těla. Samotná procedura trvá asi 40 minut. Cílové partie jsou potřené gelem a ošetřují se za pomocí krouživých pohybů aplikátorem. Neinvazivní liposukce je zakončená změřením ošetřovaných míst. Během ošetření můžete cítit teplo v místě, kde dochází k ošetřování partie. Po zákroku byste měli odpočívat, relaxovat a zbytečně nepřetěžovat organismu. Neinvazivní liposukce se nedoporučuje pro osoby s akutním onemocněním, pro osoby se sníženou funkcí jater, pro těhotné ženy, ženy, které mají menstruaci v den ošetření, osoby s kovovými implantáty v těle a pro osoby s otevřeným zraněním na těle.

Hýčkejte své tělo

Pokud máte rádi relax a hledáte způsoby, jak svému tělu dodat to nejlepší, navštivte salon Kavity PRIM, kde nabízí mimo jiné i lipodestrukci, přístrojovou lymfodrenáž, cvičení na vybrační plošině, relaxační masáže, nebo odstraňování celulitidy, vyhlazování vrásek a jizev. Všechny tyto procedury vám pomůžou k dokonalému vzhledu, díky nic si zvýšíte sebevědomí a budete se cítit dobře a krásní. A všeho toho můžete dosáhnout pohodlně a s rychlými výsledky, které oceníte nejen vy, ale také vaše okolí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9191 (krasny-zivot.cz#23015)


Přidat komentář