Kosmetické studio a lymfodrenáž okr. Opava

Cítíte se unavení, vyčerpaní, bez energie, nebo bez nadšení a potřebujete nějakou vzpruhu? V tom případě navštivte kosmetické studio, které vám dodá vše, co potřebujete a navíc budete vypadat krásně a přitažlivě.

Kosmetické studio a lymfodrenáž - okres Opava

Nechejte své tělo hýčkat a navštivte kosmetické studio BE ! N. V luxusním kosmetickém studiu BE ! N Vám jsou nabízeny lymodrenáže, opalovací nástřiky, kadeřnické služby, masáže, kosmetické ošetření nebo neinvazivní liposukce.

Kosmetické studio je určeno pro všechny, kteří mají rádi pohodu, příjemné zážitky a chtějí vypadat atraktivně, přitažlivě a cítit se krásní. V kosmetickém studiu BE ! N provádí veškeré služby pouze odborně vyškolený personál a můžete se těšit na velmi příjemné a útulné prostředí. Z kosmetického studia BE ! N budete odcházet jako vyměnění a budete plni nové pozitivní energie.

Máte-li jakékoliv dotazy, žádosti nebo chuť se objednat, můžete se obrátit na paní Lenku Kociánovou buď osobně na adrese studia: Pekařská 50, Opava - Předměstí, 746 01 nebo můžete použít emailovou adresu: lenkakocianova01@seznam.cz. Nyní si pojďme jednotlivé služby přiblížit.

Telefonní kontakt na objednání: +420 773 601 318

Lymfodrenáž

Lymfatický systém je složen z mízy, mízních uzlin, mízních cév a lymfatických orgánů. Vzhledem k tomu, že lymfatický systém nemá žádnou pumpu a pohání ho svaly a dýchání, často při našem hektickém stylu života nefunguje, jak by měl. Díky lymfodrenáži můžete svůj lymfatický systém vrátit do kondice a zvýšit tak i jeho výkonnost. Díky správně fungujícímu lymfatickému systému můžou být efektivně vstřebány přebytečné tekutiny.

Pro koho je lymfodrenáž vhodná?

Lymfodrenáž je určena především pro všechny ty, kteří rádi dopřávají svému tělu potřebnou péči a kteří se chtějí cítit odpočatě a udělat něco pro sebe. Lymfodrenáž slouží jako prevence před velmi širokou oblastí různých onemocnění. Lymfodrenáže se doporučují zejména pro lidi, kteří mají sedavé zaměstnání nebo kteří ve svém zaměstnání dlouho stojí, a proto nemůže jejich lymfatický systém dokonale pracovat. Lymfatická masáž zlepšuje problémy s celulitidou, otoky v oblasti obličeje, prstů na rukou i na nohou, zlepšuje migrénu, bolesti svalů, akné, vrásky, křečové žíly, atd. Lymfodrenáž by neměly absolvovat těhotné ženy, lidé trpící vysokým krevním tlakem, srdečními vadami, epilepsií, rakovinou, kožním onemocněním nebo zvýšenou činností štítné žlázy.

Opalovací nástřiky

Také se vám líbí krásně snědá pokožka, ale soláriu se snažíte vyhýbat z důvodu jeho nezdravých účinků? V létě není problém lehnout si na sluníčko ať už na koupališti nebo u moře a dozlatova se opálit. Ale co na podzim, v zimě a na jaře? Existuje pro Vás perfektní možnost, jak se opálit a to zdravě a stejnoměrně po celém těle.

Tou možností jsou opalovací nástřiky. Díky opalovacím nástřikům můžete docílit dokonalého opálení bez škodlivých účinků UVA a UVB záření a to během 10-15 minut. Opalovací emulze, která je nastříkaná na vaše tělo, obsahuje látku DHA. Tato látka po jejím nanesení na vaši pokožku reaguje stejně jako při klasickém opalování na slunci. Před samotnou aplikací opalovacího nástřiku se doporučuje provést depilaci těla a peeling těla. Opalování nástřikem vypadá zcela přirozeně, vaše pleť nebude poškozována žádným zářením a pleť nestárne. Další výhodou této procedury je, že ani při sprchování se opálení nesmyje. Emulze nevyvolává žádné kožní alergické reakce.

Pokud jste citlivý na sluneční záření, i pro Vás je aplikace vhodná. Emulze je vhodná také pro děti. Záleží jen na vás, jaký stupeň opálení si zvolíte. Opalování nástřikem je vhodné mimo jiné i před svatbou, plesem, před randem nebo jakoukoliv výjimečnou událostí, kdy vám záleží, abyste vypadali perfektně.

Kadeřnické služby

Už máte dost zplihlých vlasů, několik let stejného účesu nebo prostě chcete změnu image a něco originálního na hlavě, abyste byli zajímavější? Navštivte kosmetické a kadeřnické studio, kde nabízí veškeré komplexní pánské, dámské a dětské kadeřnické práce, jako např. ve studiu BE ! N.

Vždyť každý si nejdříve na druhém člověku všimne krásně upravených a zdravých vlasů, perfektního účesu nebo dokonalého barevného odstínu vlasů, které se lesknou a přitahují pozornost. Tak proč svým vlasům nedopřát dokonalou péči v podobě kvalitních kadeřnických služeb?

Máte zájem o barvení, melírování nebo tónování vlasů? Chcete originálně ostříhat nebo zkrátit či upravit váš stávající účes? Potřebujete si nechat udělat trvalou ondulaci, nebo žádáte svatební nebo jiný společenský účes? Ať už máte jakékoliv přání, vždy je nejlepší volbou navštívit kvalitní kadeřnický salon a neexperimentovat sama doma nebo s kamarádkou. Krásně a pěstěné vlasy jsou vaší vizitkou, proto jim věnujte patřičnou pozornost.

Masáže - účinky

Masáž má blahodárný vliv na lidský organismus. Jedná se v převážné míře o masérské hmaty na lidskou kůži. Masáž je schopna tlumit nebo naopak podráždit kožní a hluboké receptory, díky čemuž je ovlivněna i centrální nervová soustava a to má vliv i na ostatní orgány těla. Masáž tedy má reflexní účinek. Masáží dále dochází k lepšímu prokrvení masírované oblasti a to se projevuje začervenáním pokožky a také tím, že se zvýší teplota těla. To vše vede ke zlepšení látkové výměny. Masáží dojde k uvolnění nejenom krevního, ale také mízního oběhu, dojde tak u odstranění únavových látek. Výrazně se urychlí odstraňování únavy po namáhavých výkonech, zmírní se případná bolest a tím se vysvětluje mechanický účinek masáže. To, jak je masáž účinná, závisí především na působení jednotlivých hmatů, kterých je při masáži užito, na intenzitě rychlosti masáže, na provedení masáže a na použití masážních prostředků. Také je velmi důležité prostředí, ve kterém je masáž prováděna a na momentálním stavu masírované osoby.

Kosmetické ošetření

Mějte na paměti, že obličej je vaší vizitkou. K tomu, aby vynikla vaše krása, je potřeba, aby byla vaše pleť zdravá, čistá a zářivá. Ženy, ale také muži, kteří využívají kosmetické služby, tak to dělají zpravidla pro své potěšení, někteří pro své zdraví, nebo z obav předčasné ztráty svého půvabu. Mladé ženy nebo slečny můžou využívat kosmetické ošetření, chtějí-li se zbavit akné nebo jiné nedokonalosti pleti, která souvisí s mládím, atd. Navštivte kosmetický salon a dosáhněte té nejlepší cesty ke kráse a spokojenosti. Jestliže se rozhodnete pro kosmetické studio BE ! N, čeká vás jedinečná atmosféra klidu a pohodlí.

Neinvazivní liposukce

Jedná se o souhrnný název pro metody určené k tvarování postavy, k odstranění přebytečného tuku, k tvarování postavy a pro léčbu celulitidy. Neinvazivní liposukce dokáže výborně tvarovat postavu. Jde o takové zákroky, které probíhají bezbolestně a bez jakýchkoliv řezů nebo vpichů. Neinvazivní liposukcí můžete ošetřit kteroukoliv z problematických partií. Přístroje, které se k neinvazivní liposukci používají, využívají ultrazvukové nebo radiofrekvenční energie. Tím, že tyto energie působí na tukové buňky, dochází k jejich rozrušení a odplavení systémem mízních cév.

Jaké existují typy neinvazivních liposukcí? Můžete vybírat z kavitace ultrazvukové, liposukce na bázi podtlaku, liposukce na bázi radiofrekvence, nebo ultrazvukové neinvazivní liposukce. Po neinvazivní liposukci se budete moci okamžitě zařadit do běžného života.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9190 (krasny-zivot.cz#23013)


Přidat komentář