Kosmetické ošetření obličeje Hradec Králové a okolí

Kosmetické ošetření pleti je pro nás velmi důležité. Abychom měli svou pleť dokonalou, je potřeba vybírat jednak vhodnou kosmetiku, ale na druhou stranu také najít spolehlivý salon, ve kterém se o naší pleť dokonale postarají.

Každý člověk chce vypadat krásně. Každému z nás k tomu dopomůže něco jiného. Někdo chodí pravidelně na masáže a do kosmetického studia na různé druhy masek a jiných procedur. No a někdo má krásnou pleť od přírody a postačí mu, když používá pravidelně pleťové krémy.

Jak na kosmetické ošetření pleti?

Kosmetické ošetření pleti je důležité v případě, že je naše pleť bez jasu, našedlá, nečistá, povadlá a lesklá. Aby bylo kosmetické ošetření pleti opravdu dokonalé, je nutno začít povrchovým a poté hloubkovým čištěním pleti od všech nečistot a komedonů. Dále je potřeba pokračovat masáží obličeje, která posiluje ochrannou kožní vrstvu, hloubkově regeneruje naši pleť a navrací ji ztracenou rovnováhu.  Poté, co je provedena masáž celého obličeje, přichází na řadu pleťová maska, která pleť projasní, vyrovná, vyživí a celkově zklidní, což vede k tomu, že se barva naší pleti dokonale sjednotí.

Jakou používat kosmetiku?

Výběr kosmetiky je pro naši pleť velmi důležitý. Abychom měli svou pleť opravdu dokonalou, měli bychom vybírat pouze osvědčenou kosmetiku. Vhodným druhem kosmetiky je ta, která je tvořená na přírodní bázi, jako je kupříkladu kosmetika z řady For Life and Madaga. Tato česká kosmetika má francouzské základy a její historie sahá až do roku 1994. Všechny přípravky, které tato značka vlastní jsou tvořeny pomocí nejmodernějších technologií a to z přírodních olejů a dalších účinných látek. Tato kosmetika patří do kategorie selektivní přírodní kosmetiky.

Masáž obličeje

Kdo z nás by občas netoužil po dokonalé masáži. Pleti je potřeba dopřát občas trochu odpočinku a relaxace a mluvíme-li o obličeji, platí to dvojnásob. Masáž obličeje prováděna lávovými kameny patří v současné době k velmi oblíbeným procedurám. Je oblíbena a doporučována zejména pro své blahodárné účinky, kterými působí na regeneraci pleti, relaxaci celého obličeje a celkovému uvolnění. K tomuto druhu masáže jsou využívány již zmiňované lávové kameny, které díky prohřátí vibrují a tím působí na naši pokožku.

Masáže obličeje

Jaké jsou účinky masáže obličeje?

** Masáže obličeje lávovými kameny** zajišťují hlubokou eliminaci toxinů, dokáží uvolnit blokády a uvolňují lymfatickou drenáž podkoží. Tento druh masáže podporuje napnutí pokožky a obnovuje její elasticitu. Pomocí této masáže snížíme červenání pokožky při použití chladu a tepla. Masáž lávovými kameny nám pomůže k hlubokému uvolnění svalů a dosáhneme díky ní harmonizovat a uzemňovat energii. Tato masáž je vhodná pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Masáž obličeje lávovými kameny má dokonalé detoxikační účinky, uvolňuje podkoží a odplavuje všechny toxiny, které způsobují proces stárnutí a tvorbu vrásek. A kdo by se měl této masáži vyhnout? Masáž obličeje lávovými kameny není vhodná pro osoby přecitlivělé na teplotu a také pro osoby trpící kožními chorobami či citlivou pokožkou.

Pleťové sérum aplikované UV lampou

Při návštěvě vybraného kosmetického studia lze podstoupit mimo jiné také proceduru, která je prováděna pomocí pleťového séra, které je aplikováno UV lampou. Tato metoda dodá naší pleti vše potřebné, čímž dochází k jejímu rozjasnění a celkovému vypnutí a regeneraci. Pleťové sérum aplikované UV lampou smí provádět pouze kosmetičky, které jsou v tomto proškoleny a znají tak postup celé procedury apod.

Čištění, peeling a regenerace

Svou pleť bychom měli pravidelně čistit a vůbec nezáleží na tom, jestli používáme make-up nebo ne. Svou pleť bychom měli čistit alespoň jednou denně, přičemž je vhodné používat také peeling, který nám pomůže zbavit se nečistot a odumřelých částeček kůže. Vhodně zvoleným peelingem svou pleť vyčistíme a to včetně všech pórů, čímž dosáhneme jasnější a daleko hebčejší pokožky. S regenerací nám dokonale pomůže zkušená kosmetička, která zvládne mimo jiné tak masáže obličeje, které jsou k regeneraci jako stvořené.

Čištění pleti

Jak mít krásnější pleť?

Základem dokonalé pleti je v první řadě pravidelný odpočinek. Součástí toho všeho je rovněž pravidelná a vyvážená strava a v neposlední řadě také kvalitní kosmetika a návštěva kosmetického studia či masáží. Chceme-li se vyhnout problémům s pleti, je potřeba žít zdravě a hlavně pravidelně pít minerální vody, neboť dostatek vody naší pokožku hydratuje a ta poté vypadá svěží. Co nesmí chybět, jsou vitamíny, které lze získat tak, že budeme jíst dostatek ovoce a zeleniny. Jídlo je pro naši pleť velmi důležité, proto bychom měli jíst vyváženou stravu a čemu bychom se měli vyhýbat? Především cigaretám a alkoholu. K dokonalé pleti nám velmi přispěje také dostatek relaxace, kterou můžeme získat buďto v kosmetickém studiu, kde se o naší pleť, dokonale postarají, neboť používají kvalitní kosmetiku a ověřené postupy. A v neposlední řadě, nám k dokonalé pleti pomohou také kvalitně provedené masáže.

Co pleti nesvědčí?

Pokud nám na naší pleti záleží a toužíme po tom, aby byla dokonalá, měli bychom se zcela jistě vyvarovat nadměrnému střídání kosmetických přípravků. Ideální způsob je, používat kosmetické přípravky jedné firmy, čímž předejdeme nežádoucím účinkům, kterými mohou být různé ekzémy či vyrážky apod. Dále bychom se měli vyvarovat používání drsných peelingových přípravků, neboť nám mohou způsobit drobné trhlinky v pokožce, což může vést až tomu, že budeme nuceni vyhledat lékařskou pomoc, neboť se nám do nich mohou dostat nežádoucí látky a může dojít k zanícení takto narušené pokožky apod.  V neposlední řadě je důležité, abychom se vyvarovali neodborně provedené obličejové masáži. Takto provedená masáž může vést k celkově horšímu stavu pleti v obličeji a zhoršení akné, může dojít k loupání kůže či v horším případě ke vzniku ekzému. Abychom se všem těmto problémům vyhnuli, existuje pouze jediná možnost a tou je, navštěvovat pouze svou kosmetičku, o které víme, že své práci rozumí.  A ještě jednu výhodu má fakt, že chodíme pouze k jedné kosmetičce a tou je, že nás tato kosmetička zná a proto nám dokáže opravdu odborně poradit v případě, že máme s pletí problémy. Pouze tak docílíme dokonalé pleti, kterou nám bude každý závidět.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9189 (krasny-zivot.cz#23010)


Přidat komentář