Keratinová kúra - Praha 1

Máte poškozené vlasy? Trápí vás vlasy polámané, třepící se, suché nebo jinak nezdravé? Anebo máte vlasy kudrnaté zničené, ale chcete zachovat jejich přirozený tvar? Pak čtěte dále.

Jednoduchým řešením vašich problémů s vlasy by se mohl stát keratin. Možná jste už někdy slyšeli o brazilském keratinu.

Brazilský keratin je látka, která se používá pro ozdravení a „opravení“ poškozených vlasů.Keratinová kúra vaše vlasy ozdraví, zjemní, dodá jim lesk a hydratuje je. Keratin vlasy také navíc narovnává. Dříve se u nás používal pouze brazilský keratin, dnes je již na výběr více typů keratinu (brazilský proto, že ho jako první začali používat v Brazíli, odkud se také rozšířil do celého věta).

Pokud Vás možnost ozdravení a opravení poškozených vlasů zaujala, a jste z Prahy 1, pak Vám můžeme doporučit salón , kde kromě klasických kadeřnických služeb nabízejí také keratinovou rekonstrukci.

Keratinová kúra - Praha 1

V pražském Novém městě se nachází kadeřnický, kosmetický a masážní salón, kde si můžete nechat udělat keratinovou rekonstrukci vlasů.

Nezáleží na tom, jak moc jsou vlasy poškozené. Keratin opravuje všechny druhy vlasů – málo i hodně poškozené, kratší, středně dlouhé, ale klidně i vlasy dlouhé až do pasu. Nezáleží ani na barvě vlasů, keratin je bezbarvý a barvu vlasů neovlivňuje. Na druhou stranu je však možné do keratinu přimíchat i barvivo a při keratinové rekonstrukci tak vlasům dodat i jinou barvu. Keratin se hodí na vlasy suché, které krásně hydratuje a dodá jim lesk, opraví jejich roztřepené konečky a polámaná místa. Samozřejmě lze keratin použít i na vlasy, které se přemašťují. U všech typů a délek vlasů platí, že keratin vlasy opravuje a chrání. Keratinová kúra se hodí pro ty, kteří chtějí vlasy ozdravit, ale zachovat jejich tvar.

Keratinová rekonstrukce však není jedinou službou salónu. Salón nabízí také klasické kadeřnické služby, jako různé druhy střihů pro ženy, muže i děti, účesy pro různé příležitosti, barvení vlasů, melíry nebo trvalou. Dále Salón nabízí služby kosmetičky, pedikúru, manikúru a mnoho typů masáží.

Z kosmetických služeb jmenujme například ošetření pleti galvanickou žehličkou, což je úžasná vrásek zbavující kúra, dále například permanentní make-up, prodlužování řas, chemický peeling nebo omlazování a čištění pleti laserem.

V Salónu nabízejí například tyto druhy masáží: lymfatická masáž, regenerační a rekondiční masáž, bodová masáž, masáž lávovými kameny, indická proti stresová masáž hlavy, masáž baňkami, medová masáž.

Co je to keratin?

Keratin je organická bílkovina, která je v našem těle běžně přítomná. Keratin je součástí našich vlasů, chlupů nebo také nehtů. Keratin je vlastně základním stavebním kamenem našich vlasů. Někdy se stává, že se vlasům keratinu nedostává, což způsobuje, že nejsou v příliš dobré kondici. Takové vlasy se pak třepí, lámou a celkově nevydají moc dobře a zdravě. Existuje však poměrně jednoduché řešení.

Keratinová kúra

Pokud vaše vlasy trpí výše zmíněnými poškozeními, pak není třeba zoufat. Existuje totiž možnost vlasům keratin jednoduše dodat. Tato služba je již nějakou dobu běžně dostupná ve většině českých kadeřnictvích. Při keratinové kúře se vlasům dodá keratin rozpuštěný pomocí tavících kleští. Keratin se rozpouští, aby ho mohly vlasy přijmout. Dodání keratinu má na vlasy velice pozitivní efekt. Pokud vlasům dodáme keratin, vlasy se zpevní zevnitř i zvenčí, výrazně se zvýší jejich kvalita a vlasy jsou navíc velmi dobře chráněné před nepříznivými vlivy prostředí.

Keratin vlasy však nejen chrání, ale opravuje i již vzniklá poškození ve struktuře vlasu. Vlasy jsou po aplikaci keratinu nádherně lesklé, krásné a zdravé, jsou také hydratované, nelámou se a netřepí se.

Vlnité, kudrnaté nebo rovné vlasy?

Pokud máte vlnité nebo kudrnaté vlasy, avšak poškozené, pak je pro vás keratinová kůra jako dělaná. Vaše vlasy keratinovou kúrou ozdravíte a zkrásníte. Pokud se Vám však Vaše vlnité nebo kudrnaté vlasy líbí a rovné je mít určitě nechcete, pak se pro vás ozdravná keratinová kúra vhodná, jelikož keratinová kúra vlasy ozdraví, ne narovná. Tak si vaše vlasy zachovají přirozený tvar, avšak budou zdravější a lesklejší. Nebudete litovat.

Galvanická žehlička

Ošetření galvanickou žehličkou je vhodné pro muže i ženy. Ošetření se používá především jako prostředek proti vráskám a to i těm velmi hlubokým. Dále galvanická žehlička vypíná a projasňuje pleť a léčí i jiné nedostatky pleti. Galvanická žehlička funguje na principu pozitivně a negativně nabitého galvanického proudu. Díky tomu žehlička čistí a vyživuje pleť a především vyhlazuje a zmírňuje vrásky a to i ty velmi hluboké.

Galvanická žehlička je inteligentní přístroj vzhledu a velikosti depilačního strojku. A proč inteligentní? Galvanická žehlička je totiž jedinečná tím, že sama dokáže pleť zmapovat – pozná, kde je třeba zvýšit výkon, kde je třeba více působit na akné, ekzém, na vrásky, na ucpané póry, na toxiny obsažné v pleti, které z ní pak vytahuje. Galvanická žehlička má několik nástavců, takže ji lze používat na již výše zmíněné vyhlazování vrásek, akné a ekzémy, ucpané póry a čištění pleti, dále také na aktivaci lymfatického systému, zmírňování váčků pod očima, otoků v obličeji, zpevňování podbradku, zpevňování svalů v obličeji ale také v dekoltu, na břiše, na stehnech a rukou. Galvanická žehlička je vhodná i na léčbu celulitidy. Dále galvanická žehlička obsahuje i nástavec na masáž hlavy, přesněji řečeno na masáž vlasových cibulek pro podporu růstu vlasů. Masáž galvanickou dokáže aktivovat i ty vlasové cibulky, které se již staly neaktivními.

K ošetření pleti galvanickou žehličkou se používají také speciální polarizované gely, které podporují a zvyšují účinek galvanického proudu. Pleť ošetřená speciálním gelem a galvanickou žehličkou pracuje několik hodin, často až do rána druhého dne. Proto se osoby, které ošetření podstoupily často ráno po probuzení diví, jak přes noc zkrásněly. Ošetření galvanickou žehličkou a speciálním gelem se proto doporučuje den před tím, kdy chceme kvůli nějaké speciální příležitosti vypadat obzvláště pěkně, svěže a mladě. Ošetření galvanickou žehličkou lze podstoupit v salónu, avšak stejně tak si lze žehličku a speciální gely zakoupit i na domácí použití.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9186 (krasny-zivot.cz#22996)


Přidat komentář