Brazilský keratin Praha 2

Brazilský keratin představuje nechemický proces, který je určený k regeneraci, ozdravení a narovnání vlasů. Díky této proceduře se stanou vaše vlasy ovladatelnější, měkčí, lesklejší a hladší. A vy se budete cítit neodolatelně krásní.

Brazilský keratin

Brazilský keratin představuje revoluční brazilskou kúru, která léčí a vyhlazuje poškozené vlasy. Díky brazilskému keratinu můžete docílit obnovené vitality vlasů a zpevnění jak vnější, tak i vnitřní struktury vlasů. Po použití brazilského keratinu budou vaše vlasy krásně jemné a přirozeně lesklé. Rovněž po ošetření brazilským keratinem se již více nebudou vaše vlasy cuchat a jejich úprava vám nezabere téměř žádný čas. Keratin je organická látka, která je obsažena v lidském vlasu. Vlasu dodává přirozenou pevnost, lesk a vůbec celkovou ochranu jak vevnitř, tak zvenku. Brazilský keratin je opravdu pouze přírodní produkt, a tento byl vytvořen v roce 2006 v Brazílii. Tento přírodní přípravek obsahuje keratin, který je určený k regeneraci a tvarování vlasů, především tedy k dlouhodobému narovnání vlasů. Molekuly keratinu dokážou upravit poškození vlasů. Výhodou brazilského keratinu je, že výsledky jsou zjevné bezprostředně po aplikaci.

Brazilský keratin je zbrusu přírodní produkt, který po vyžehlení vlasů vlasy šetrně narovnává a ve vlasech vydrží až několik měsíců. Během této doby, co brazilský keratin působí, tedy asi 3-4 měsíce. *** *Vlasy po aplikaci brazilského keratinu získají vitalitu, zářivý vzhled, dojde k jejich zpevnění a hloubkovému obnovení.

Jak dlouho trvá aplikace brazilského keratinu?

Celková aplikace brazilského kera tinu trvá asi 2 až 3 hodiny, vše záleží na kvalitě a délce vašich vlasů, ale také na zručnosti kadeřnice. Vaše vlasy po ošetření vydrží nádherně a přitažlivě lesklé a hebké cca 3-4 měsíce. Po uplynutí této doby se brazilský keratin vymyje a vlasy jsou ve stavu, v jakém byly před jeho aplikací. Brazilský keratin obsahuje složku (keratin), která je přirozenou součástí lidských vlasů, ale i nehtů a kůže. Keratin představuje protein, který vyplní dutá místa nacházející se uvnitř vlasu a pomocí vysoké teplotBrazislký keratin před/poy keramické žehličky se aktivuje, čímž dojde k narovnání a vyhlazení vlasů.

Jestliže jste se rozhodli nechat si aplikovat brazilský keratin, vždy vyhledejte profesionální vlasové studio, kde mají s brazilským keratinem dostatečné a hlavně požadované zkušenosti. Aplikace brazilského keratinu totiž vyžaduje odborné zacházení. Jen tak může být dosaženo žádoucího výsledku. K aplikaci dochází za pomoci keramické žehličky, kterou se na vlasy aktivuje keratin, který vyplňuje strukturu vlasů a tím dojde k narovnání vlasů a jejich vyhlazení.  Kůru je možné použít na všechny typy vlasů bez jejich narušení. Efekt brazilského keratinu je okamžitý a vlasy vydrží narovnané až 4 měsíce. Keratin se postupně z vlasů vymývá, až se vymyje úplně. K tomu, abyste udržely co největší délku působení keratinu, se doporučuje používat speciální šampóny a kondicionéry, s jejich výběrem vám velmi rádi poradí odborníci na brazilský keratin.

Pro koho je brazilský keratin vhodný?

Ošetření vlasů brazilským keratinem se doporučuje pro všechny typy a druhy vlasů. Je stejně účinný jak na barvené, tak na melírované vlasy, krátké, dlouhé, rovné, vlnité **, ale i krkaté, zničené**, apod. Vlasy se použitím brazilského keratinu nijak nenaruší. Brazilský keratin je tedy určen pro všechny, kteří chtějí mít rovné vlasy nebo také vlasy vlnité, které touží po zdravých vlasech, lesklých vlasech a přirozeně dlouhých vlasech. Převážně jej žádají lidé s kudrnatými vlasy, střapatými a krepatými vlasy, dále ti, kteří mají chemicky ošetřené vlasy, vlasy, které jsou poškozené po trvalé, melírech nebo barvách, vlasy suché a bez lesku. Brazilský keratin dokonce můžou použít i dívky a ženy, které mají vlasy prodloužené. Brazilský keratin se nedoporučuje u těhotných a kojících žen a u dětí do 12 let

.

Brazilský keratin CoCo

Výhody brazilského keratinu

Důvodů, proč dát přednost brazilskému keratinu před chemickým narovnáváním vlasů je hned několik. Chemické narovnání vlasů vaše vlasy poškozuje a to se projevuje zpravidla velmi častým a zvýšeným padáním vlasů, ztrátou lesku vlasů a třepením konečků vlasů. Brazilský keratin dokáže narovnat vlasy bez jakéhokoliv poškození, dokonce bez změny vlasové struktury. Brazilský keratin je bez obsahu chemických látek a zanechává vlasy krásně jemné a přirozeně lesklé. Brazilský keratin má však i jiné výhody než pouze tvarování vlasy a dodání lesku a jemnosti. Brazilský keratin vlasy také vysoce regeneruje a chrání před nepříznivými vlivy, kterými jsou přímé slunce a jeho UV záření, slaná mořská voda, vítr, mráz a chlorovaná voda.

Typy brazilského keratinu

Existuje několik typů brazilského keratinu. Velmi kvalitní se jeví brazilský keratin CoCo, který je vhodný pro všechny typy a druhy vlasů. Účinně působí na všemožně upravované vlasy, barvené, melírované, vlasy po trvalé, rovné, vlnité, kudrnaté a přitom nikdy nedojde k chemickému narušení vlasové struktury ani kvality vlasů. Navíc produkty zn. Coco prošly zkouškami Státního Zdravotního Ústavu v Praze a následně obdržely certifikát o zdravotní nezávadnosti pro EU. Proto pokud hledáte kvalitu, obraťte se na vlasové studio, kde používají produkty této naprosto profesionální a jedinečné značky, jako např. vlasový salon EVVA. Nic totiž okolí neupoutá víc než krásně zdravé a perfektně střižené a upravené vlasy, které vám studio paní Maryny Smirnové zajistí. Na kvalitě vlasové kosmetiky totiž záleží celkový výsledek a vzhled vašich vlasů. Proto se zajímejte o tom, co vám kdo na vlasy aplikuje.

Brazilský keratin CoCo

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9187 (krasny-zivot.cz#22999)


Přidat komentář