Bezbolestná neinvazivní liposukce

Rozhodně ne vždy platí, že se každý zbaví svých nadbytečných tukových polštářků, když pořádně zabere v posilovně a sníží v jídelníčku příjem sacharidů a tuků. Samozřejmě, že pohyb i strava hrají důležitou roli, ale...

Bohužel se nemůžete spoléhat na to, že když budete trávit hodiny v tělocvičně a značně se omezíte v jídelníčku, že se díky tomuto opatření například zbavíte tukového špíčku v okolí pasu. Jistěže díky zvýšené pohybové aktivitě a k tomu úměrně zvolenému množství stravy ubudete v určitých partiích. Také se Vám zpevní tělo a zlepšíte si kondičku. V neposlední řadě také přispějete k tomu, že si prodloužíte Vaše zdraví. Všechny tyto faktory nejsou k „zahození“, to se jistě shodneme. Co však nejspíš bylo Vašim primárním cílem, proč jste šli, ať už jste žena nebo muž, „do boje“, bylo „zahození“, respektive rozloučení se s nadbytečnými a nevzhlednými špíčky tam, kde se tolik rády usazují a ne a ne jít pryč.

Řešení v podobě bezbolestné liposukce

Není tedy řešení? Musíte se smířit s tím, že v partiích paží, pasu, boků, zadečku, stehen a kolen, se tukových špíčků, nezbavíte? Máme však pro Vás dobrou zprávu. Účinné řešení spočívá v liposukci. Možná jste již o liposukci slyšeli a máte ji spojenou s chirurgickým, tj. invazním, a co naplat, bolestným, zákrokem a nutností následné hospitalizace, nošení bandáže aj.

Ovšem, kromě tohoto typu liposukce, je zde také liposukce bezbolestná. Jedná se tedy o zcela neinvazní a nechirurgickou metodu. Budete-li se chtít rozloučit s nadbytečnými, tzv. okrasnými tukovými prstenci, jak někdo nadneseně říká, pak můžete liposukcí invazní, nebo neinvazní. Konečný výsledek bude stejný. Ovšem neinvazní liposukce Vás zformuje, vymodeluje požadované partie těla naprosto bez bolesti, nutnosti následné hospitalizace, užívání léků na bolest, nošení bandáží aj. Výčtu výhod se budeme ještě věnovat níže. Pojďme si však nyní představit jedno ze studií, které nabízí neinvazní modelaci těla.

Radiofrekvenční přístroj - MABEL LINE RF

radiofrekvenčním přístrojem MABEL LINE RF získáte tzv. 3 v 1. Přístroj totiž nabízí nejen radiofrekvenční liposukci, ale i lymfodrenáž a obličejovou radiofrekvenci. Přístroj jako takový, využívá principu radiofrekvenční lipolýzy. Rozhodnete-li se pro liposukci radiofrekvenční, pak Vás možná zaujme také to, že působí nejen z vnitřní, ale i vnitřní strany.

Radiofrekvenční liposukce

Co si vlastně představit pod radiofrekvenční liposukcí? Již samotný název trochu napovídá, co se bude dít, když se pohodlně uvelebíte na kosmetickém lůžku. Jednotlivé radiofrekvenční vlny budou stimulovat Vaše tukové buňky, a to takovou intenzitou, aby došlo k jejich odstranění do tzv. mezibuněčné oblasti. Tam budou následně tukové buňky odplaveny z těla ven, a to díky lymfě, tj. lymfatickému systému.

Nezbytné je, abyste po liposukci dbali na dostatečný pitný režim. Díky němu totiž podpoříte zmíněné vyplavování uvolněných tukových buněk. Vedle rozbití a odplavení tukových buněk, se radiofrekvenční liposukce postará o omlazení a vyhlazení, vypnutí jemných vrásek. Takže, nejenže se budete moci pochlubit štíhlejší a vytvarovanější postavou. Jako bonus se budete moci těšit z viditelně hezčí pokožky, projasněné, vyhlazené a celkově mladší.

Pro koho je vhodná radiofrekvenční liposukce

Jistěže se nabízí, že účinky a možnosti liposukce, budou využívat převážně ženy. Ovšem ani mužům není zapovězeno vyzkoušet liposukci. Nejen ženy se totiž potýkají s nadbytečnými tukovými špíčky.

Kdy není vhodné podstoupit radiofrekvenční liposukci

Výše jsme si řekli, že pohlaví nehraje žádnou roli v tom, jestli je možné, či ne podstoupit liposukci. Ovšem, je třeba brát v potaz Váš zdravotní stav. Pro koho není doporučováno, či přímo vhodná radiofrekvenční liposukce? Kupříkladu se jedná o těhotné ženy, kojící ženy, jedince s kovovými implantáty v těle, poruchou srážlivosti krve, vážným srdečním onemocněním, rakovinou, nedávno prodělanou operací, za účelem vložení kolagenových výplní aj.

Sužuje-li Vás nějaké nemoc a nejste si jisti, zda můžete jít na radiofrekvenční liposukci, pak se poraďte přímo v daném studiu, nebo u Vašeho ošetřujícího lékaře.

Partie, které je možné si nechat ošetřit

Radiofrekvenční liposukcí si můžete nechat ošetřit a omladit prakticky jakoukoli část Vašeho těla, obličejem počínaje, lýtky konče.

Doba jedné aplikace

Jistě nikdo z nás nemá času nazbyt, tak Vás možná bude zajímat, jak dlouho trvá jedno ošetření radiofrekvenční liposukce. Záleží na tom, zda si necháte udělat tělovou, nebo obličejovou radiofrekvenci. Při tělové liposukci počítejte zhruba s dobou kolem 15 až 45 minut, a to podle ošetřované partie. Co se týká obličeje, tak ten je v porovnání s ostatními částmi těla, přeci jen o něco menší, a tak i pro ošetření bude stačit méně času. Počítejte s dobou kolem 15 minut.

Výhody bezbolestné radiofrekvenční liposukce

Již výše jsme prozradili, jaké výhody skýtá bezbolestná liposukce. Pojďme si nyní tyto výhody shrnout a přidat ještě zbývající.

V prvé řadě se bezbolestná liposukce postará o zmenšení obvodu v problematických partiích (paže, pas, bříško, boky, zadeček, stehna, kolena), a to naprosto bezbolestnou cestou. Čím více ošetření podstoupíte, tím můžete očekávat také větší účinek. Liposukce zkombinovaná s lymfodrenáží a liftingem, se postará o výrazné omlazení pokožky, vyhlazení jemných linek a vrásek. Liposukce také může zatočit s projevy celulitidy a popraskané pokožky při rychlém přibírání. Jizvičky a jizvy způsobené po nešetrném kosmetickém zásahu, či po úrazu, mohou být méně, či více vyhlazené.

Minimálně s jednou nevýhodou však musíte počítat, dá-li se to ovšem považovat za nevýhodu. Budete totiž muset obnovit Váš šatník. Kalhoty a sukně Vám nejspíš budou poněkud volnější v oblasti pasu, boků a zadečku.

Jedna návštěva nestačí, ale měřitelné výsledky očekávejte

Je třeba také ještě zdůraznit, že nelze očekávat zázrak. Respektive nestačí jediná návštěva, kdy po ní budete bez veškerých nadbytečných tukových špíčků, jakoby mávnutím kouzelného proutku. Sice již po první návštěvě zaznamenáte viditelné a měřitelné výsledky. Jinak počet jednotlivých ošetření, je závislý jednak od Vašich požadovaných cílů, ale také od konstituce těla aj. To, kolik ošetření zrovna pro Vás bude nejvhodnějších, Vám sdělí v příslušném studiu, či salonu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9162 (krasny-zivot.cz#22916)


Diskuze a zkušenosti

Hana Zárubová | 15.06.2017 22:21
Prosím chci se zeptat,jake máte ceny u laserové liposukce! děkuji


Přidat komentář