Bezbolestná liposukce Brno

Cvičíte poctivě, ale oblíbené kalhoty ne a ne dopnout? Slyšeli jste už o horké novince v oblasti medicíny? Jedná se o neinvazivní metody, které pomohou odstranit problémy hluboko v kůži bez pomoci skalpelu. Tzv. liposukce 3. generace.

Jestliže nejste zastánci jakékoliv plastiky nebo chirurgického zákroku, pokud se bojíte narkózy nebo následných pooperačních stavů, jako jsou modřiny, bolesti či jizvy, pak je pro Vás bezbolestná liposukce tím pravým řešením. Nejen, že Vám bleskově zvedne vaše sebevědomí, ale také budete své tělo opět milovat.

Řešení v podobě bezbolestné liposukce

Neinvazivní metoda, která bývá označovaná jako doposud jediná alternativa lékařských chirurgických zákroků - to je bezbolestná liposukce 3. generace. Jde o šetrnou a neinvazivní metodu, při které není nutné provádět anestézii a která po zákroku nevyžaduje hospitalizace. Bývá prováděná speciálními a moderními přístroji, které se zaměřují na povrch pokožky a konkrétní místo, a to je také důvod, proč kůže po zákroku zůstává neporušená a bez jizviček. Tato metoda je nejvhodnější zejména pro ty klienty, kteří se chtějí zbavit nadměrných tukových zásob na konkrétních a problematických místech, ale kterým se toto i přes jejich snahu nedaří. Samotné hubnutí probíhá tím způsobem, že tukové buňky jsou narušeny a donuceny vypustit vodu a tuk, který je následně odplaven lymfatickým systémem do krevního řečiště a poté vyplaven z těla ven. Celý tento proces může urychlit lymfatická masáž, která je také k tomuto zákroku doporučována.

Bezbolestná liposukce - Brno

Zaměříme-li naši pozornost** na Brno**, tak zde najdeme** studio ,** které nabízí bezbolestnou neinvazivní liposukci 3. generace, a to konkrétně** radiofrekvenční a kavitační metodou**. Přístroje, které ve studiu používají, jsou certifikovány pro evropský trh ke konkrétnímu způsobu použití (kavitace, radiofrekvence) a splňují požadavky všech českých norem. Trápí-li Vás povolená kůže na bříšku po těhotenství, strie, jemné vrásky na obličeji či dvojitá brada, tak i v těchto a mnoha dalších případech má pro Vás studio účinné řešení.

Hledáte-li profesionalitu, naprostou diskrétnost a maximální podporu, pak věřte, že je tou pravou volbou.

Radiofrekvenční liposukce - Brno

Při radiofrekvenční liposukci Vám radiofrekvenční vlny stimulují Vaše tukové buňky intenzitou, která je potřebná k jejich odbourání do tzv. mezibuněčné oblasti, odkud jsou tukové buňky odplavovány díky** lymfě**.

Kavitační liposukce - Brno

Před zákrokem se místo, které má být ošetřeno, označí a změří. Pak se nanese gel a neustálými pohyby se provede ošetření. Následuje** 20 minutová lymfodrenáž**, která vstřebání tuků urychluje. O kvalitě kavitační liposukce se následně sami přesvědčíte zopakováním měření. Výsledek je ihned viditelný, ale ten pravý efekt přichází až Po 3- 5 dnech, a to natrvalo. Doporučuje se podstoupit minimálně 3 ošetření v rozmezí 10 až 14 dnů. Délka trvání zákroku je zhruba 1 hodinu.

Po ošetření bezbolestnou liposukcí - Brno

Nezbytné je, abyste po liposukci dbali na** dostatečný pitný režim**, díky němuž podpoříte již zmíněné vyplavování uvolněných tukových buněk. U radiofrekvenční liposukce dochází kromě rozbití a odplavení tukových buněk také k omlazení, vyhlazení a vypnutí jemných vrásek. Budete tak nejen štíhlejší, ale celkově se budete moci pochlubit s vytvarovanější postavou, viditelně hezčí pokožkou i celkovým omládnutím.

Co se kavitace týká, tak po zákroku je Vám provedena lymfodrenáž. Abyste docílili požadovaného efektu, je důležité zdravě jíst, o čemž Vás poučí odborník, který vám kavitaci prováděl. Den po zákroku je doporučováno jíst jen zeleninu a druhý den provést tzv. detoxikaci organismu, což znamená pít jen ovocné šťávy plus trocha pohybu.

Jste správným kandidátem pro bezbolestnou liposukci?

Jestliže si nejste jistí tím, zda je bezbolestná liposukce pro Vás vhodná, je dobré se poradit s ošetřujícím lékařem, který Vás musí vyšetřit a řekne jasnou odpověď. My si ale pojďme blíže říci, kdo by tento zákrok bez konzultace s lékařem podstupovat neměl.

  • Těhotné ženy nebo ženy, které mají zavedené nitroděložní tělísko s kovem (u kavitace břicha).
  • Lidé trpící onemocněním srdce, včetně kardiostimulátoru
  • Lidé s cukrovkou
  • Lidé s cholesterolem
  • S rakovinou či jinými onkologickými onemocněními
  • Se záněty nebo infekcemi
  • S onemocněním štítné žlázy
  • S jaterními nebo ledvinovými problémy a aterosklerózy
  • V době ošetření nesmí mít žena menstruaci
  • Lidé s chronickým onemocněním imunitního systému

Výhody bezbolestné liposukce

Bezbolestná liposukce se v první řadě postará o zmenšení obvodu v problematických partiích, jako jsou paže, bříško, pas, zadek, stehna či kolena, a to bez jakékoliv bolesti. Čím více ošetření, tím větší účinek můžete očekávat. Liposukce dokáže zatočit s projevy celulitidy a popraskané pokožky při rychlém přibírání. Poradí si také s jizvičkami či jizvami způsobenými po nešetrném kosmetickém zákroku či po úrazu, kdy výsledkem jsou vyhlazené a méně viditelné vrásky, jizvy apod. Zkombinuje-li se liposukce s lymfodrenáží či** liftingem**, pak můžete čekat výrazné omlazení pokožky, vyhlazení jemných linek a vrásek. Bezbolestná liposukce je bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Jednu nevýhodu však má, a to, že budete muset malinko obměnit svůj šatník, protože Vám budou nejspíš sukně poněkud volnější. Naopak velkou výhodou je nízka cena, pro kterou si tuto metodu může dovolit snad každá z nás.

Bezbolestná liposukce je tou hlavní, ovšem ne jedinou službou, kterou studio** ** nabízí.

Power plate Brno

K dispozici je Vám také přístroj zvaný Power plate, jehož principem je přenos vibrací do svalových vláken, která se ve snaze vyrovnat polohu těla rychle smršťují a povolují. Proto je každý pohyb na této plošině mnohokrát účinnější, než s činkou v posilovně. 30 minut sestav na plošině se vyrovná 2 hodinám cvičení v posilovně.

Klasické masáže Brno

Masáž patří k fyzickým léčebným metodám, které hnětením, poklepáním či třením svalstva pomocí rukou nebo speciálních přístrojů zlepšuje prokrvení a snižuje bolestivost svalů. Jde o jednu z nejstarších léčebných metod.

Lymfatické masáže Brno

Jde o léčebnou metodu založenou na používání** vzduchových tlakových masáží**, které vyvíjejí opakovaný pohyb roztahování a smršťování, čímž posilují krevní oběh a oběhový systém lymf v rukou a nohou. Pomáhá odstraňovat otoky a bolesti rukou a nohou a pomáhá navracet zpět aktivní pohyb pacientů po nejrůznějších zraněních či důsledcích stárnutí.

Magic Wrap Brno

Jde o tělový zábal, který vznikl za účelem léčby jater a ledvin pacientů. S velkým úspěchem využíván odborníky a lékaři po celém světě.

Vakuová terapie Brno

Lze ji aplikovat na pokožku celého těla i obličeje. Velký přínos má zejména v oblasti zeštíhlení problematických partií, zbavení se tuku a celulitidy, urychlení metabolismu, zbavení těla toxinů a v neposlední řadě omlazení obličeje a dekoltu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9163 (krasny-zivot.cz#22920)


Přidat komentář