Barvy na vlasy online

Ne každý je spokojený se svou barvou vlasů. Naštěstí existují přípravky, kterými můžete svou barvu vlasů měnit, např. podle současných módních trendů. V následujícím článku si můžete přečíst několik doporučení.

Barvy na vlasy zn. Directions

Pokud Vám záleží na Vašem vzhledu a hledáte vysoce kvalitní barvu na vlasy, vyzkoušejte barvu zn. Directions. Tato barva zahrnuje všechny barvy spektra od Ebony až po White Tones. Obsahuje 12 různých odstínů barvy červené, 5 různých odstínů modré a 4 odstíny zelené barvy, jakož i fialkovou, šeříkovou, růžovou, oranžovou a klasické barvy, jako jsou hnědá a blond. Jestliže máte zájem o tmavší barvy, tuto můžete aplikovat na jakýkoliv odstín vašich vlasů a dosáhnete tak buď syté barvy, nebo lehkého zdůrazňujícího efektu. Světlejší barvy této naprosto unikátní značky jsou určeny zejména pro vlasy světlejší barvy nebo pro vlasy, které jsou již zesvětlené nebo odbarvené. Díky tomu totiž barva zn. Directions vstoupí do vlasových folikulů hlouběji a v převážné většině případů vydrží podstatně déle. Barvy této značky umožňují svým uživatelům vytvářet nepřeberné množství odstínů a kombinací, přesně dle jejich konkrétních přání.

Barvy zn. Directions je možné pořídit v tubách, které jsou o objemu 85 ml se styčným kroužkem závitové pojistky na víčko. Díky tomuto můžou jejich uživatelé jednoduše používat 49 mm otvory s barvícím kartáčkem. Jedna tuba o tomto objemu vystačí zhruba na vlasy o délce po ramena. Tyto barvy nebyly nikdy testovány na zvířatech!

Jak používat barvy Directions?

Před použitím barvy zn. Directions si vlasy umyjte šamponem, jehož pH je nižší než 7. Tím získají vlasy vlastnosti, které jsou potřebné ke správnému odbarvení. Poté vlasy ručníkem vysušte a naneste na ně štětcem barvu. Barvu je potřeba do vlasů včesávat tak dlouho, dokud nezačne pěnit.   Tímto způsobem se barva dostane lépe do vlasů. Tam, kde jsou vlasy světlejší, je potřeba barvu včesávat intenzivněji.  Následně nechejte barvu působit 30-40 minut. Pokud použijete igelitovou čepici, ta vaše vlasy zahřeje a pomůže dosáhnout lepšího výsledku. Vlasy opláchněte důkladně teplou vodou, dokud se přebytečná barva nevymyje.

Proč použít barvu na vlasy?

Asi každá žena touží po tom být stále krásná, atraktivní, zajímavá a jedinečná nejen pro sebe, ale také a hlavně pro své okolí. Všichni dobře víme, že vlasy jsou korunou krásy. Krásné a pěstěné vlasy jsou často první, čeho si na kolemjdoucích lidech všimneme. V poslední době se stále častěji setkáváme s lidmi, kteří se svými vlasy experimentují a snaží se své osobnosti charakteristický styl. Nejen oblečením a celkovou vizáží, ale také barvou na vlasy. Použitím vhodně zvolené barvy, což Vám zaručí barvy Directions, můžete Váš vzhled oživit, odlišit a zcela proměnit.

Historie barvení

Barvy na vlasy jsou tady snad od nepaměti. Vždyť už za dob královny Kleopatry si Egypťanky upravovali své vlasy barvením. Snažili se pomocí heny dodávat svým černým vlasům mahagonové a rezaté odstíny. Zatímco Egypťanky toužili po vlasech mahagonových, Římanky zase stály o vlasy blonďaté, neboť tyto barvy vlasů je okouzlily na hlavách otrokyň, které pocházely ze severských zemí. Tuto touhu řešily Římanky tím způsobem, že nechaly otrokyně ostříhat a s blonďatých vlasů si nechávaly šít paruky. Tmavé vlasy nebyly in ani v dobách francouzské monarchie. Ti, kteří havraní vlasy vlastnili, si je hodně pudrovali. Barvy, které se v té době vyráběly, bývaly na bázi přírodních surovin. Teprve v roce 1860 se začal používat k barvení vlasů kysličník. V té době však vlasy barvili výhradně kadeřníci. První barvy pro domácí účely se začali vyrábět až někdy v době kolem roku 1960.

Jakou barvu na vlasy zvolit?

Pokud vybíráte barvu na vlasy, vybírejte barvu kvalitní. Nejde ani tak o cenu, ale hlavně o to, aby byla opravdu vyzkoušená a abyste měla jistotu, že budou Vaše vlasy po ní krásně, kvalitně a bezpečně nabarveny. Tuto záruku Vám poskytuje mimo jiné i značka Directions. Zvolený odstín barvy by měl vždy vycházet z přirozené barvy vlasů, ale také z barvy očí a z celkového zabarvení pleti. Pokud chcete tmavší odstíny vlasů nebo naopak vlasy světlejší, je potřeba tomu přizpůsobit i líčení a celkový vzhled. Tak například, pokud jste doteď měla vlasy hnědé a používala jste sytou rudou rtěnku nebo černé oční linky, bude potřeba se zesvětlením vlasů upravit malování obličeje na světlejší odstíny rtěnky a také oční linky buď zesvětlit, nebo je vůbec nepoužívat. Barvení vlasů je všude ve světě velmi populární. V dnešní době si barví vlasy průměrně 7 z 10 žen. Mějte na paměti, že s barvou měníte i image a zcela jinak budete působit na své okolí.

Dělení barev

Barvy na vlasy se dělí na barvící šampóny a pěny, přelivy, oxidační barvy, které mají trvalý účinek, zesvětlovače a barvy, které v jednom kroku zesvětlují a barví. Barvící šampóny a barvící pěny se používají, pokud potřebujete zvýraznit vaši přirozenou barvu vlasů. Tyto barvy účinně překrývají první šediny, vlasy nezesvětlují, neboť neobsahují oxidanty a jsou vymývatelné zhruba po 6 až 8 umytích. Přeliv můžete použít ke zvýraznění přirozené barvy vlasů a je intenzivnější než šampon. Dobře překrývá šediny a obarví vaše vlasy buď ve stejném, nebo v tmavším odstínu. Má pouze malý zesvětlující účinek. Přeliv se vymyje asi po 24 umytích vlasů. Oxidační barvy se používají, pokud žádáte provést radikální změnu barvy vašich buď přirozených, nebo barvených vlasůOxidační barvy dokonale kryjí šediny a mají dlouhotrvající charakter, což znamená, že se nevymývají. Zesvětlí vaše vlasy až o 2 tóny. Oxidační barvy z vašich vlasů se můžete zbavit tak, pokud vlasy opět odbarvíte jinou barvou, nebo vlasy necháte odrůst. Zesvětlovače se používají k melírování vlasů nebo k radikálnímu odbarvení vlasů. Opět dokonale překryjí šediny a vlasy vždy odbarví pouze světlejším odstínem. Mají dlouhodobý účinek. Zesvětlovač dokáže vlasy zesvětlit až o 8 tónů.

Před samotným barvením vlasů

Pokud jste se rozhodla nabarvit si vlasy, je potřeba důkladně zvážit, jaký odstín chcete na vlasech, jaký typ barvy zvolíte, čímž se myslí, zda přeliv, oxidační barvu, atd., zda si vlasy nabarvíte doma sama nebo od kadeřnice.  Rozmyslete si, jak oživíte barvu svých vlasů, nebo zda chcete svůj vzhled radikálně změnit. Vaše vlasy budou potřebovat po barvení jinou péči, než na kterou byly zvyklé doposud, proto si budete muset pořídit šampón a kondicionér, případně i další přípravky, které budou vaše vlasy chránit a ošetřovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9173 (krasny-zivot.cz#22967)


Přidat komentář