Přírodní kosmetika nejen z mrtvého moře - nákup online

Chcete dát přednost zdravému životnímu stylu a rozhodli jste se pro přírodní kosmetiku? Tímto krokem velmi prospějete vaší pokožce. Vybírejte z kosmeticky z mrtvého moře, kozí kosmetiky nebo čokoládové kosmetiky.

Přírodní kosmetika je dobrá volba, jak dát přednost čisté přírodě před umělými látkami. Ať už se rozhodujete pro kosmetiku z rašeliny, kozího mléka nebo čokolády, vždy si můžete být jistí, že pro své tělo děláte jen to nejlepší. Přírodní kosmetika potěší nejenom vás, ale také vaše blízké. Vyzkoušejte např. přírodní kosmetiku z mrtvého moře, která má velmi pozitivní vliv na lidské zdraví. Jedinečnost mrtvého moře má své účinky také v kosmetických přípravcích. Kosmetika z mrtvého moře je bohatá na minerály a obsahuje kombinaci různých solí. Přípravky z mrtvého moře mohou pomoci lidem s celou řadou kožních problémů a také působit preventivně. Kosmetika z mrtvého moře podporuje krevní oběh a omlazuje buňky lidského těla. Minerály z mrtvého moře mají pozitivní účinky, např. hořčík podporuje správné funkce lidského těla, je důležitý pro činnost nervů a svalů. Draslík zlepšuje metabolismus, vápník posiluje buňky pokožky a zinek urychluje hojení ran.

 

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika nejen z mrtvého moře - nákup online

Zajímáte se o kosmetické produkty, jejichž základem jsou** přírodní** složky? Kosmetiku z mrtvého moře, rašeliny, čokolády a mnohem více vám může nabídnout firma pana Ladislava Vítka. Na internetových stránkách této firmy si můžete vybírat z velkého množství** kosmetických přípravků z přírodních složek**.

  • Pánská kosmetika, sportovní výživa, sladová kosmetika, kozí kosmetika, bylinné sirupy, cukrové ovocné peelingy, přírodní masážní oleje, medová kosmetika, solné lampy…

[Více o přírodní kosmetice naleznete na: ](Více o přírodní kosmetice naleznete na: http:/www.krasaprirody.cz/ "Přírodní kosmetika nejen z mrtvého moře") http://www.krasaprirody.cz/. Další kontaktní údaje na firmu jsou: Ladislav Vítek, e-mail: obchod@krasaprirody.cz, telefonní číslo: +420 731 453 462. Dejte přednost přírodním produktům, které se vyznačují vysokou kvalitou.

 

Krása přírody

 

Pánská kosmetika

Kosmetika není jen záležitostí žen. Také muži mají na výběr z velkého množství kosmetických produktů. Pánská kosmetika je speciálně přizpůsobena mužské pleti, vlasům a pokožce, která na rozdíl od té ženské má jiné požadavky. Z pleťové kosmetiky si muži mohou vybírat přípravky na akné a problematickou pleť, čistící kosmetiku, kosmetiku z řady oční péče, kosmetiku proti vráskám. Velký výběr je také v oblasti sprchových gelů, pěn a gelů na holení a kosmetických přípravků po holení. Ke každému muži také patří vůně, která jej charakterizuje. Kosmetické přípravky jsou skvělým nápadem pro dárek.

Pánská kosmetika

 

 

Sportovní výživa

Doplňky výživy nebo také sportovní výživa mohou zlepšit sportovní výkon a pomoci při nabírání svalové hmoty. Především pro ty, kteří provozují kulturistiku, běh a triatlon, je sportovní výživa velmi důležitá. V případě, že jste začátečník, věnujte sportovní výživě větší pozornost. Informace vám zabrání nákupu věcí, které jsou pro začátečníky zbytečné. Sportovní výživa zahrnuje proteiny, aminokyseliny, spalovače tuku, anabolické doplňky, iontové nápoje a kreatin.

 

**Sportovní výživa
**

**
**

Kreatin

Kreatin se dnes řadí mezi velmi populární doplňky výživy.** Kreatin** vám zajistí nárůst svalů a zvýšení fyzického výkonu. Kreatin podpoří nárůst svalové hmoty i u jedinců, kteří mají s tímto jinak problémy. Kreatinem se zlepší sportovní výkon, síla, dynamika a rychlost jedince. Tento doplněk stravy je vhodný pro kulturisty, hokejisty, basketbalisty, ragbisty nebo boxery. Mezi účinky kreatinu tedy patří: nárůst svalové hmoty, nárůst objemu svalů, lepší regenerace svalů, omezení vzniku kyseliny mléčné.

Sladová kosmetika

Už jste měli možnost vyzkoušet** sladovou kosmetiku? Tato kosmetika je unikátní pro svůj vysoký obsah **obilných proteinů, které vyživují pokožku. Ve sladové kosmetice má velké zastoupení vitamín B, který pokožce dodává vše, co potřebuje. Pokožka je díky sladové kosmetice omlazená. Pravidelným používáním sladové kosmetiky se zlepšuje také srdeční činnost a dochází k celkovému uvolnění těla. Mimo jiné má tato kosmetika velký vliv na prokrvení těla, léčí akné, celulitidu a zmírňuje únavu. Sladová kosmetika chrání celý lidský organismus a posiluje jej. Ze sladové kosmetiky můžete vyzkoušet olejové koupele, pěnové koupele, peelingové gely, sprchové gely, balzámy na vlasy, šampóny na vlasy nebo glycerínové mýdlo.

Sladová kosmetika

 

Kozí kosmetika

Kozí kosmetika je vhodná pro všechny zastánce přírodních produktů. Když nemáte důvěru v kosmetické přípravky, které obsahují různé služky, dejte přednost přírodním produktům z kozí kosmetiky. Tato kosmetika je vhodná pro regeneraci, zvláčnění a dodání pružnosti pleti. Kozí kosmetika je vhodná pro osoby, které trpí ekzémy, lupenkou a akné. Vybírat můžete z velkého množství kosmetiky s kozím mlékem a medem. Vybrat si můžete sprchové gely, olejové koupele, koupelové soli, denní krémy, noční krémy, pleťové masky nebo mýdla s kozím mlékem a medem.

Kozí mléko

Kozí mléko je vynikající náhradou kravského mléka, v případě, že jste na kravské mléko alergičtí. V kozím mléce je významný obsah taurinu, který se podílí na syntéze žlučových kyselin a má vliv na nervové přenosy a funkci očních svalů. Kozí mléko obsahuje také více vápníku, sodíku, hořčíku a fosforu než mléko kravské. Mnohé lékařské průzkumy prokazují pozitivní účinky kozího mléka. Kozí mléko má příznivý vliv na prevenci nádorových onemocnění, onemocnění trávícího traktu. Kozí mléko pomáhá při stresu a migrénách. Kozí mléko mohou konzumovat osoby s revmatickými bolestmi, kožními ekzémy a alergiemi. Kozí mléko má vliv na obnovu buněk lidského těla.

Kozí kosmetika

Bylinné sirupy

S příchodem chladného počasí je dobré posílit imunitní systém. A právě k tomuto slouží bylinné sirupy. Bylinné sirupy mohou být vyrobeny z pampelišek, černého bezu, máty, mateřídoušky atd. Tyto sirupy se také mohou přidávat do bylinných čajů, takto dojde k posílení léčivých účinků. Bylinné sirupy nám mohou nahradit léky, které jinak používáme na každý problém. V bylinných sirupech je obsaženo velké množství vitamínů. K dostání jsou v lékárnách, obchodech, internetových obchodech nebo si je můžete vyrobit sami doma. Sirupy mají různé účinky, některé podporují spánek, jiné imunitu. Existují sirupy pro lepší trávení nebo sirupy jako prevence před různými nemocemi. Zázvorový sirup je vhodný pro osoby, které trpí pálením žáhy. Tymiánové sirupy jsou účinné proti střevním bakteriím, plísním a podporují zažívání. Když trpíte průjmem, vyzkoušejte sirup borůvkový. Meduňkové sirupy mají dobrý vliv na spánek a také deprese. Na kloubní potíže jsou tady sirupy rakytníkové. Jitrocelový sirup je vynikající na kašel. Šalvěj pomůže od nadměrného pocení a také podporuje koncentraci.

 

Bylinné sirupy

Čokoládová kosmetika

Čokoládová kosmetika, to není žádná novinka. Už před 2 000 lety se vědělo o příznivých účincích čokolády na pleť. Čokoládová kosmetika působí proti stresu a omlazuje pokožku. Čokoláda dodává pokožce potřebné vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty, ovlivňuje činnost srdce a detoxikaci těla. Čokoládová kosmetika tak bude mít výborné účinky na vaší pleť a také na vaši náladu. Z kosmetiky si můžete vybrat např. olejovou čokoládovou koupel, pleťové masky, koupelovou sůl nebo mýdlo.

 

Čokoládová kosmetika

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9152 (krasny-zivot.cz#22946)


Přidat komentář