Potravinové doplňky - nákup online

Potravinové doplňky jsou takové přípravky, které se užívají pro doplnění vitamínů, minerálů a jiných látek, které naše tělo potřebuje ke správnému fungování a kterých má nedostatek. Potravinové doplňky slouží k prevenci onemocnění.

Potravinové doplňky - nákup online

Máte pocit, že Vaše strava není vyvážená na vitamíny a minerály, že Vám chybí potřebné látky, které mají za cíl odbourávat stres a únavu nebo se bojíte nemocí a chcete jim nějakým způsobem předejít? Tak právě Vám doporučujeme užívání potravinových doplňků, které Vás můžou Vašich potíží a obav zbavit. Prodejem potravinových doplňků se zabývá i pan Lubomír Jančár, který tyto produkty nabízí na http://www.prag-info.cz/shop/index.php?shop=MTk2NA==. Vybírat můžete z velkého množství potravinových doplňků všeho druhu. U každého z** doplňků** je uveden jeho účinek na Vaše tělo, k čemu slouží, jaké látky obsahuje a jaká je velikost balení. Pokud tedy bojujete s nadváhou, stresem, únavou, nemocemi, nebo jste zdraví, ale chcete si své zdraví udržet či docílit vyváženého množství potřebných látek organismu, objednejte si přes internetový obchod přesně to, co potřebujete. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se doplňků potravy, můžete se na pana Lubomíra Jančára obrátit prostřednictvím telefonu na čísle: +420 724 458 053 nebo přes email: remistudio@seznam.cz.

 

Kyselina listová

Potravinové doplňky

Nevíte, zda existuje nějaký důvod, proč užívat potravinové doplňky, když se cítíte zcela zdraví a nic Vám nechybí? Potravinové doplňky jsou takové přípravky, které jsou určeny k tomu, aby se tělu doplnili vitamíny, minerály a jiné látky, kterých organismus potřebuje a kterých má nedostatek. Potravinové doplňky slouží k prevenci, ale také k léčbě různých onemocnění. Pokud budete spotřebovávat vyvážené množství vitamínů a minerálů, lépe se vyrovnáte s každodenními strastmi, kterými jsou stres, únava, znečištěné prostředí, atd. Doplňky, které vyvolávají antioxidační účinky, pomáhají omezovat poškození tkání toxickými látkami.

Kdy potravinové doplňky pomáhají?

Potravinové doplňky se používají především při sportu, a to v případě, kdy Vám chybí potřebné látky, nebo také v období nemoci a stresu, ve stáří, v těhotenství, pokud kouříte nebo se snažíte zhubnout. Pamatujte však na to, že potravinové doplňky jsou skutečně „pouze“ doplňkem potravy a správné životosprávy. Jistě Vám nenahradí nedostatek potřebných látek, které získáváte z vyvážené stravy, také potravinové doplňky nedokážou snížit vysoký příjem nasycených tuků ani napravit škody, které jsou způsobeny kouřením nebo nedostatečným pohybem.

Multivitamíny

Jak vybrat správný potravinový doplněk?

Díky správně vybranému potravinovému doplňku můžete zlepšit různá chronická onemocnění nebo zmírnit bolesti, ale také záněty. Potravinové doplňky však nedokážou léčit vážné choroby, mezi které se řadí rakovina, cukrovka nebo onemocnění srdce. Léčbu takto závažných nemocí mohou však kvalitně podpořit. Než se rozhodnete koupit potravinové doplňky, pořádně si rozmyslete, jaké si pořídíte. Není účelné nakoupit plnou tašku nejrůznějších potravinových doplňků a tyto užívat, jak se Vám zachce. To by nemělo žádný smysl ani účinek. Je potřeba užívat potravinové doplňky podle toho, co Vám chybí a co Vás trápí. Doporučuje se nakupovat potravinové doplňky v lékárnách nebo specializovaných prodejnách na potravinové doplňky, kterou je mimo jiné i internetový obchod http://www.prag-info.cz/shop/index.php?shop=MTk2NA==. Jestliže se budete správně stravovat a budete věnovat dostatečný čas pohybu, pomohou Vám potravinové doplňky také s kily dolů.

Jaké máme vitamínové doplňky?

Vitaminových doplňků je celá řada a každý má vliv na něco jiného. Mezi ty nejznámější patří  např.

  • Chrom – který stabilizuje hladinu cukru v krvi a tlumí chuť na sladké, tudíž jej vyhledávají lidé mající problémy s nadváhou
  • CLA – tento potravinový doplněk uvolňuje tukové zásoby pro tvorbu energie a brání destrukci svalové tkáně
  • Extrakt ze zeleného čaje – jeho výhoda spočívá v tom, že podporuje v organismu tvorbu tepla a proto i při běžné činnosti dochází ke spálení více energie.
  • L-karnitin – tento doplněk transportuje tuky v buňce, aby mohly být využity jako zdroj energie. L-karnitin má navíc antioxidační a regenerační účinky.
  • Vláknina – napomáhá správné funkci střev, ulevuje od zácpy i průjmu a je výrazným pomocníkem v prevenci vzniku rakoviny tlustého střeva
  • Koenzym Q10 – hraje klíčovou roli při produkci energie a v ochraně buněk před poškozením toxickými volnými radikály. Ochraňuje tím buňky před poškozením a před předčasným stárnutím.
  • Kombucha – tento potravinový doplněk se prodává ve formě nápoje, který vznikl procesem fermentace kombuchové kultury a čajového nálevu. Má výrazně pozitivní vliv na zdraví.
  • Lyprinol – jedná se koncentrovaný výtažek z novozélandských slávek se zeleným lemem s vysokou protizánětlivou aktivitou. Až v 97% procentech případů dokáže zmenšit bolestivý zánět. Tento potravinový doplněk se doporučuje používat ve ztuhlých kloubech s otoky a bolestivostí, při lupence nebo chronických zánětech.

Koenzym  Q10

Pro koho jsou potravinové doplňky určeny?

Lékařství samo o sobě předpokládá, že lidé, kteří jsou zdraví a kteří mají dostatečně vyvážený jídelníček, nepotřebují svou stravu žádnými potravinami doplňovat. Jedinou jejich povinností je dbát na to, aby ve stravě dostávali doporučená množství jednotlivých nutričních dávek. Ale ruku na srdce. Kolik z nás má tak pestrý jídelníček, aby splňoval všechny požadavky pro vyváženou stravu? Mnoho lidí nejí dostatečné množství ovoce a zeleniny v pěti porcích denně (cca 500g), což je přesné množství pro to, abychom získali minimální uspokojivou hladinu látek, které jsou nutné k prevenci nemocí. Lidé často volí potraviny, které mají málo nutričních látek. Mnoho z nás raději sáhne např. raději po tyčinkách nebo křupkách než po květáku, brokolici, atd. Místo sklenice mléka si raději dáme slazenou minerální vodu. A právě tyto potraviny způsobují to, že máme v jídelníčku, jak nadbytek tuků a cukru, tak i nedostatek vitamínů, minerálů a jiných důležitých látek.

Potravinové doplňky jsou prevencí nemocí

Donedávna se předpokládalo, že nedostatečné množství nutričních látek souvisí jen s určitými nemocemi, které vznikají v důsledku jejich nedostatečného množství. Například choroba z nedostatku vitaminu C, která se projevuje onemocněním dásní, kurděje, vypadávání zubů, atd. V posledních letech bylo však na základě několika tisíc studií prokázáno, že nutriční látky, které jsou nezbytné pro naše tělo, hrají velmi podstatnou úlohu v prevenci četných degenerativních onemocnění, které jsou běžné v naší současné moderní společnosti. Většina studií prokázala, že hodnoty nutričních látek, které jsou účinné v prevenci nemocí, jsou v mnoha případech ještě o dost vyšší, než jsou doporučené denní dávky. A právě požadovaný příjem těchto látek lze získat jedině užíváním potravinových doplňků. Někdy se uvádí, že nutriční látky a to především antioxidanty, dokážou zpomalovat dokonce postup stárnutí a to tak, že redukují škody, které vznikají v tkáňových buňkách. To ovšem v žádném případě neznamená, že vitamin E nebo koenzym Q10 jsou jakýmsi elixírem mládí, ale některé studie naznačují, že podávání doplňků s jedinou látkou jako je vitamin E nebo doplňků multivitaminových a multiminerálních možná zlepšuje imunitní systém starších lidí.

Potravinové doplňky

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9151 (krasny-zivot.cz#22939)


Přidat komentář