Mladý ječmen a prevence před nemocí

Mladý ječmen je dokonalým přírodním prostředkem, který je velmi účinný jako prevence proti nejrůznějším nemocem. Chcete se cítit zdravě a stejně tak i vypadat? Máte strach z nemocí a chcete jim předcházet pomocí přírodního produktu? Zkuste mladý ječmen.

V dnešní době je potřeba dbát na své zdraví co nejvíce, a proto se objevují stále nové a nové preparáty či přírodní prostředky, které nám s tím pomohou. Jedním z produktů, které nám naše zdraví ochrání před napadením některé z nemocí, je také mladý ječmen.

Mladý ječmen a prevence před nemocí

Také na Vás ze všech stran doléhají nabídky všech možných výrobců a prodejců, kteří nabízí zaručený produkt, ochraňující Vaše zdraví? Pravdou je, že pokud je daný produkt opravdu takový, jak hlásají, nepotřebuje velkolepou reklamu, ale budou si ho lidé mezi sebou doporučovat sami.

Mezi nejkvalitnější mladé ječmeny v ČR patří - Mladý ječmen Morlife. Díky přímému zastoupení společnosti DENEXON Acca, také nejnižší cena.

Co je to mladý ječmen?

Patříte-li k lidem, kteří o mladém ječmeni ještě neslyšeli, pak ani nevíte, co to vlastně mladý ječmen je. Mladý ječmen je enzymaticky živý nápoj, ve kterém je obsaženo mnoho vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a také aminokyselin, což z něj dělá také nápoj svěží. A proč, že je mladý ječmen tak výživný? Je tomu tak proto, že v období růstu a klíčení získává mladý ječmen ze země, vody, slunce a vzduchu obrovské množství energie a živin.

Co mladý ječmen obsahuje?

Jak již bylo uvedeno výše, obsahuje mladý ječmen vše zdravé a tak je potřeba se blíže podívat na to, jaké to jsou. Součástí mladého ječmene jsou mimo jiné draslík, vápník, hořčík, železo, mangan, zinek atd. Výhodou mladého ječmene také je, že je v něm obsaženo až o polovinu méně fosforu, který se nachází v ostatních potravinách a je pro náš organismus škodlivý. Velkou výhodou mladého ječmene je především fakt, že jsou v něm obsaženy vitamíny, aktivující enzymy, pomáhající při prevenci nemocí a patologickým stavům. Mladý ječmen obsahuje rovněž velké množství betakarotenu, vitamínu C, E a mnoho dalších vitamínů řady B, biotinu, kyseliny listové a pantotenové a v neposlední řadě také cholinu, který je příbuzný vitamínu B, atd.

S čím Vám mladý ječmen pomůže?

Účinky mladého ječmene jsou dalekosáhlé, a proto nám pomůže s mnoha zdravotními potížemi. V první řadě je vhodné zmínit, že působí velmi příznivě na** detoxikaci organismu**, podporuje střevní peristaltiku a je ideální proti zácpě. mladý ječmen dokáže snížit riziko rakoviny a dalších civilizačních nemocí. Mnozí z nás užívají mladý ječmen také proto, že snižuje tělesné pachy, osvěžuje dech, snižuje kyselost vnitřního prostředí, čímž obnovuje acido-bazickou rovnováhu. Díky tomu, že mladý ječmen dokáže normalizovat hladinu cukrů v krvi a ovlivňuje velmi pozitivně funkci slinivky, je ideálním produktem pro diabetiky a především pro bezlepkovou dietu. Pro lidi, kteří netrpí žádnými zdravotními problémy, je mladý ječmen příznivý především proto, že dokáže dlouhodobě zlepšit psychiku a také příznivě působit na hormonální systém.

Jak probíhá zpracování mladého ječmene?

Aby byl mladý ječmen účinný, je nutné jej umět dokonale sklidit, opláchnout a vylisovat. Extrakt je poté potřeba ještě dvě minuty sušit a to při teplotě 31°C. Tímto nám vznikne světle zelený prášek, který má velmi jemnou chuť a po jeho smíchání s vodou, z něj vznikne nápoj sytě zelené barvy. Díky tomu, že je mladý ječmen zpracováván při nízké teplotě, jsou v něm veškeré účinné složky zachovány. Abychom tyto složky zachovali i poté, co jej máme doma, je nutné jej skladovat v dokonale suchém prostředí při pokojové teplotě a temnu. Budete-li jej takto uchovávat, vydrží Vám tento malý zázrak přírody až dva roky.

Jakým způsobem se nápoj z mladého ječmene získává?

Vyrábět instantní nápoj z mladého ječmene lze hned dvěma způsoby. Prvním z nich je ten, že se mladé výhonky ječmene šetrně usuší a namelou na jemný prášek, což vede k tomu, že jsou v něm udrženy veškeré důležité živiny. A již zmiňovaným druhým způsobem zpracování je dá se říci opačný. Mladé výhonky ječmene se nejprve vylisují na šťávu a až poté se suší na jemný prášek. Ať již je mladý ječmen zpracován jakkoli, jeho účinky přetrvávají.

Jak se instantní nápoj připravuje?

Aby byl nápoj opravdu účinný, je potřeba umět si jej připravit. Podstatné je smíchat 1-2 čajové lžičky tohoto prášku buďto s ovocným džusem, nebo jiným nápojem, který máme rádi. Hlavní zásadou je, nepoužívat na jeho přípravu v žádném případě horké tekutiny, neboť by došlo k tomu, že bychom neutralizovali důležité aktivní enzymy. Nikde také není uvedeno, že je mladý ječmen určen pouze k výrobě nápojů. Mladý ječmen můžeme dávat také do různých salátů, cereálií či jiného, avšak vždy studeného jídla.

Kdo smí mladý ječmen užívat?

Obecně řečeno mohou mladý ječmen užívat všichni. U dětí a kojících žen je však potřeba konzultovat užívání tohoto přírodního produktu s ošetřujícím lékařem. Některé firmy dětem tento prostředek doporučují, avšak v poloviční dávce, než je tomu u dospělých a jiné firmy dětem a také kojícím ženám přímo zakazují. Chceme-li si být tedy jisti, že je mladý ječmen pro naše dítě či pro těhotnou nebo kojící ženu ideálním doplňkem stravy, je opravdu vhodnější, zeptat se odborníka. Budeme tak mít jistotu, že i v tomto případě bude mladý ječmen opravdu našemu dítěti či kojící nebo těhotné ženě prospěšný.

Něco málo z historie

Mladý ječmen je v dnešní době velmi oblíbeným prostředkem, který je ideální k řešení mnohých civilizačních chorob. Dokáže velmi dokonale ovlivnit naše zdraví, které je ohrožováno nejen zhoršujícími se životními podmínkami, ale také nezdravým životním stylem. I když je historie mladého ječmene vystopována až do starověkého Říma a Mezopotámie, jsou jeho účinky stále tak skvělé, jako v dávné době. A právě ve starověkém Římě a Mezopotámii dodával mladý ječmen kupříkladu gladiátorům potřebnou sílu a odvahu. Tímto je doloženo, že již více než 10.000 let dodává mladý ječmen lidem potřebnou energii a antioxidanty, čímž nám pomáhá si udržet jak skvělé zdraví, tak potřebnou vitalitu.

Důležitý je zdravý životní styl

Abychom si nemysleli, že nás mladý ječmen spasí vždy, když nám není dobře nebo máme zdravotní problémy, není to až tak zcela pravda. Mladý ječmen má sice dokonalé výsledky a dokáže tedy našemu tělu významně pomoci, avšak není to tak, že nám pomůže vždy. Základem toho, abychom byli zdraví a cítili se dobře, je především zdravý životní styl a pohyb. Nemůžeme si proto myslet, že budeme nezdravě jíst, nesportovat a jestliže nám začne být zle a budeme nemocní, užijeme mladý ječmen a budeme opět fit. Tento přístup není dobrým a budeme-li takto postupovat, stejně nám nebude mladý ječmen prospěšným.

Mezi nejkvalitnější mladé ječmeny v ČR patří - Mladý ječmen Morlife. Díky přímému zastoupení společnosti DENEXON Acca, také nejnižší cena.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9148 (krasny-zivot.cz#22908)


Přidat komentář