Léčitel Liberec a okolí

Léčitel neodděluje tělesnou a psychickou schránku těla. Na jedince se dívá jako na propojený celek. Aby se mohla uzdravit Vaše tělesná stránka, je třeba uzdravit i duši. Léčitel se oprošťuje od léků, zato však využívá rozličné léčebné techniky.

Proč navštívit léčitele?

Proč se hned uchylovat ke standardním lékům, které nás sice zbaví bolesti, ale ne příčiny vzniku bolesti? Pokud se například delší dobu cítíte unaveni, přetaženi, pobolívá Vás hlava, pak Vám s největší pravděpodobností pilulka nepomůže. Ostatně, každodenní užívání prášků na bolest není nijak efektivním řešením. A je jen otázkou času, kdy Vám již nebude stačit jeden prášek. Tímto přístupem však zbytečně huntujete Vaše tělo.

Ruku na srdce, celá řada z nás nechodí hned k lékaři, když má nějakou drobnou, z určitého pohledu, bezvýznamnou bolístku. Času nemáme nazbyt, musíme být v práci apod. A tak je mnohem rychlejší zajít do lékárny a zakoupit si zásobu léčiv. Jenže… Co si však opravdu ve svém plném diáři najít místečko a zajít za odborníkem, který nás vyslechne a pomůže nám k lepšímu zdraví, a to za pomoci** léčebných technik** a** alternativních metod**.

Léčitel Liberec a okolí

Zaměříme-li se na Liberec a okolí, pak zde najdeme léčitelku duše, paní Hanu Michálkovou, která se léčitelstvím zabývá již 17 let. Paní Michálková používá léčebné techniky: reflexologie-light, uvolňování krční páteře, lymfatickou masáž, baňkovou masáž, detoxikační masáž medem, roling, aplikaci tělových a ušních svíček z včelího vosku, EFT aj. Pro diagnostiku využívá psychografické kresby, reflexní terapie rukou a na plosce nohy, tarotových karet, kyvadla, řeči těla aj. Léčitele z Liberce a okolí najdete na http://www.hanamichalkova.com. Naleznete zde kompletní nabídku informací o léčebných technikách, přihlášení se do Školy Hančiných terapií a další. Kromě vyzkoušení léčebných technik, se můžete také zúčastnit prožitkových seminářů. S paní Michálkovou se můžete sejít v** Praze**, nebo v** Osečné**, a to v malebném Penzionu Dřevěnka, který spravuje pan Břetislav Junek. Navíc, můžete spojit užitečné s příjemným. Penzion Dřevěnka je svojí polohou přímo ideálním místem pro poklidnou i poznávací dovolenou.

 

http://hanamichalkova.com/

 

Budete-li mít zájem se vydat za paní Michálkovou, ať už za účelem uzdravení Vašeho těla a duše, pak ji můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 736 766 727. Sjednat si schůzku, informovat se o prožitkových seminářích nebo Škole Hančiných terapií, můžete i prostřednictvím e-mailu hana.lipa@seznam.cz.

Pojďme si nyní přiblížit některé z léčebných technik, které paní Michálková používá.

Reflexologie-light

Jedná se o zónovou terapii, která využívá doteků na ploskách nohou, konkrétně pak na tzv. tělesných meridiánech. Na ploskách nohou se nachází body, díky kterým je možné pomoci dotyků a stláčení pozitivně ovlivňovat veškeré naše vnitřní orgány.

Nohy lze promítnout do mapy, která je pokryta ne desítkami, stovkami, ale tisíci reflexních bodů. Tyto body lze pak dále členit na jednotlivé části těla. A každá část těla je pak tvořena určitým počtem bodů. Tím, jak bude odborný terapeut, léčitel stlačovat jednotlivé body, bude uvolňovat a posilovat příslušnou část těla.

 

Reflexní masáž

 

Účinky reflexologie

Již výše jsme naznačili, že díky reflexologii je možné pozitivně ovlivnit náš zdravotní stav. Konkrétně se budete moci těšit z vyloučení usazených škodlivých látek. Reflexologie Vás také zbaví napětí a bude nápomocna, abyste se opětovně dostali do harmonického stavu.

Při** reflexologii** můžete pociťovat i jisté napětí a zvýšenou citlivost. To je jen známka toho, že ve Vašem těle není něco v nepořádku. Můžete mít v určité části těla otok, zánět, blokádu aj.

Reflexologie jako taková, není žádnou novinkou. Naopak se používá již mnoho let a patří k významné doplňkové formě klasické medicíny.

Uvolňování krční páteře

Sedavý nebo jednostranný způsob života si bere svoji daň. A pokud se k tomu ještě přidá nedostatek pohybu, pak se není čemu divit, že trpíme celou řadou těžkostí od bolení hlavy, migrény, po zácpu aj.

To, že je důležitá pravidelná pohybová aktivita, není třeba zdůrazňovat. Bohužel současná doba je charakteristická stresem, zvýšenými požadavky v práci i v osobním životě. A tak volného času málokdo z nás má tolik, aby si mohl dopřát ten komfort v podobě vydání se několikrát za týden do posilovny apod. Je však dobré i tak najít alespoň chvilku a trochu se hýbat. Stačí již jen to, že místo výtahu použijete schody, nebo vystoupíte o jednu stanici, zastávku dříve a dojdete zbytek pěšky apod.

Od akutní bolesti Vám však následná procházka moc nepomůže. V tom případě se můžete svěřit do odborných rukou terapeuta, léčitele, který Vám uvolní zatuhlou páteř. Díky speciální technice, dojde po uvolnění krční páteře ke zlepšení látkové výměny. Budete se moci těšit také na zlepšení zraku, upravení činnosti srdce, upravení krevního tlaku, zlepšení pohybového systému, uvolnění silné migrény. A samozřejmě můžete očekávat i uvolnění celé páteře.

 

Baňkování

 

Lymfatická masáž

Stejně jako reflexologie, také** lymfatická masáž** je jistě velmi známá a vyhledávaná. Co se týká lymfatické masáže, tak se můžete setkat s masáží přístrojovou, ale také ruční. Přístrojová masáž nenahradí ruční lymfatickou masáž. Přístroj nemá cit, a tak jen těžko rozpozná místa, která vyžadují zvýšenou pozornost.

Účinky lymfatické masáže

Lymfatická masáž nemá „jen“ za cíl zmírnění a odstranění celulitidy. Díky lymfatické masáži dojde ke zvýšení imunity, snížení menstruačních bolestí, odstranění migrény, k uvolnění a odplavení nahromaděných toxických škodlivin, zmenšení otoků nohou.

Lymfatická masáž je nejen léčivá, ale také maximálně uvolňující. S lymfatickou masáží tak spojíte užitečné s příjemným. Domů budete odcházet maximálně uvolněni a s novou energií. Co je však důležité, je to, abyste nezapomínali na zvýšený pitný režim, a to především po masáži. Doplníte-li tekutiny, nejlépe v podobě čisté vody, či bylinkového čaje, podpoříte tím odplavování uvolněných škodlivin.

Detoxikační masáž medem

MedMed je nenahraditelným léčivem a dopřáváme si ho v čaji, nebo na krajíci chleba s máslem, či ve vánočních perníčkách. Z medu a cibule je možné si také připravit sirup, který je účinný v boji s úporným kašlem.

Ovšem med nachází uplatnění nejen v podobě vnitřního užití, ale také vnějšího. Med je možné použít na kosmetickou masku na obličej. Ovšem proč zůstávat jen u obličeje. Můžete si totiž také dopřát celotělovou medovou masku, nebo ještě lépe tzv. detoxikační masáž medem. Již z názvu masáže je patrné, že díky masáži spojené s medem, dojde doslova k vysávání usazených škodlivin a toxinů, a to z potravin, léčiv aj. Med je plný vitamínů, minerálů a dalších pro nás prospěšných látek. A tak od medu můžeme očekávat nejen detoxikaci organismu. Masáž medem nám pomůže se zbavit potíží s usínáním a nespavostí vůbec, bolesti hlavy, zmírnit nervové poruchy, zmírnit menstruační potíže, léčit revmatická onemocnění svalů a kloubů aj.

Aplikace tělových a ušních svíček z včelího vosku

K silné léčivé „trojce“ je možné přidat tisíc let starou léčivou metodu, která s úspěchem léčí téměř veškeré nemoci. Řeč je o tělových a ušních svíčkách z přírodního včelího vosku. Svíčky si můžete nechat od terapeuta a/nebo léčitele aplikovat. Je však možné si je také zakoupit a s pomocí partnera/ky je aplikovat i doma.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9157 (krasny-zivot.cz#23011)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 04.05.2014 15:41
Re: Léčitel Liberec a okolí prosivas potreboval bich pomoc jsem natom spatne mam probemi z pateri a ze zazivanim a taki psichikou ozvjete se odo z liberce ruprechticka D688 23 liberec 1


Přidat komentář