Laserové centrum - Bohumín

Pokud hledáte profesionální péči o tělo a obličej, navštivte laserové studio, které je odborníkem na různé metody tvarování problematických partií těla, jako je bezbolestná liposukce, redukce vrásek, jizev nebo strií, bez nutnosti chirurgických zákroků.

Laserové centrum – Bohumín

Možná jste se právě rozhodli udělat něco se svým tělem, zkrášlit jej, zbavit jej zbytečného množství tuku, jizev, apod., abyste se cítili lépe, zvýšili si sebevědomí nebo si prostě jen udělali radost. V takovém případě máme právě pro Vás to nejlepší možné řešení, a to laserové centrum v Bohumíně. Toto jedinečné laserové centrum pod vedením MUDr. Zuzany Chudobové nabízí za pomocí radiofrekvenčního systému Accent tvarování těla, redukci celulitidy, redukci strií, vrásek, jizev, neinvazivní a bezbolestnou liposukci a omlazení a vypnutí pleti. Dále ke své práci MUDr. Zuzana Chudobová využívá laserový přístroj Harmony Xl, s jehož použitím můžete docílit trvalé laserové bezbolestné epilace, odstranění pigmentace a pih a odstranění cévek a metliček. Všechny výše uvedená ošetření jsou rychlá, trvají asi 30 minut. Navíc jsou bezbolestná a bez jakýchkoliv operačních zásahů. K dokonalému výsledku je potřeba obvykle 3-6 sezení a veškerá ošetření je možné provádět ve všech ročních obdobích. Pokud Vás taky nabídka laserového studia MUDr. Zuzany Chudobové zaujala a rádi byste jejích služeb využili, můžete se na MUDr. Zuzanu Chudobovou obrátit buď osobně na adrese laserového studia: Alešova 591, Bohumín - Nový Bohumín, pokud však upřednostňujete telefonický kontakt, můžete volat na číslo: +420 724 766 703 nebo využít emailové adresy: zuzanachudobova@seznam.cz. Více informací olaserovém studiu v Bohumíně se  dozvíte na http://www.laserharmony.cz/, kde si navíc můžete prohlédnout bohatou fotogalerii provedených ošetření.

Tvarování těla

Požadovaného vytvarování těla se dá docílit buď vhodnými kosmetickými zákroky, nebo taky speciálním cvičením určeném pro tvarování těla. Takové cvičení má opravdu intenzivní účinky, pokud je prováděno pod dohledem odborníka. Pro tvarování těla se dají využívat speciální přístroje s intenzivnějším spalováním tukové tkáně a to na nejvíce potřebných místech těla jako je břicho, hýždě, stehna, boky. Tyto speciální přístroje pro tvarování těla jsou např. ideální po bezbolestné liposukci.

Tvarování těla podtlakovou terapií

Za pomocí podtlaku dochází k prokrvení pokožky a zvyšuje se tak aktivita lymfatického systému. Zlepšuje se látková výměna a z těla se vyplavují škodliviny a toxiny. Také dochází k redukci a odstranění celulitidy. A právě celulitida je problémem mnoha žen bez ohledu na jejich věku. Celulitida postihuje všechny věkové kategorie. Systematická cvičení podtlaková terapie vede k efektivnímu tvarování těla a díky ní dochází k zeštíhlování problematických patrií těla.

Redukce celulitidy

Snad každá žena si přeje mít krásnou, hladkou a pevnou kůži v oblasti stehen, hýždí, ale i jiných tělových partií, kde se jí celulitida tvoří. Pokud navštívíte laserové studio, buďte si jisti, že Vás celulitidy spolehlivými metodami zbaví. Vznik celulitidy je zapříčiněn nedostatečnou funkcí lymfatického systému odvádět zplodiny a odpadní látky buněčného metabolismu z mezibuněčných prostor. Pokud se navíc žena dostatečně nepohybuje, má sedavé zaměstnání, a zanedbává tolik důležitý pitný režim a podceňuje správnou životosprávu, v důsledku výše uvedeného dochází následně k usazování přebytků vody, tuků a odpadových látek buněčného metabolismu a na kůži vznikají nevzhledné hrbolky, tzv. pomerančová kůže.

Jak dochází k odstranění celulitidy?

V posledních letech je velmi žádaná metoda odstranění celulitidy zvaná neinvazivní vypnutí pleti za pomoci radiofrekvence. Jedná se o maximálně šetrnou metodu, která Vás zbaví celulitidy. Energie je do těla dodávána čtyřmi elektrodami a tím se dostane i do hlubší vrstvy pokožky za použití nižší energie. To má za následek menší zátěž pro naši pokožku, ale hlavně výrazný výsledek, který poznáte již za pár hodin po první návštěvě laserového studia. Při redukci celulitidy za pomocí radiofrekvence nehrozí žádná zdravotní rizika a navíc napomáhá k tvorbě kolagenu, elastinu a celkovém zpevnění struktury pokožky, což bude hned znatelné na první pohled.

Laserová kúra k odstranění strií

Strie jsou drobné jizvičky, které vznikají v místě, kde dochází k nadměrnému a rychlému tahu kůže. Často se nazývají také pajizévky. Ihned po vzniku mají strie barvu červenou nebo nafialovělou, ale tato se časem změní na světlé strie. Možnou příčinou vzniku strií bývá nedostatečná pružnost kůže, např. při rychlém růstu v pubertě, v těhotenství, při rychlém přibrání na váze. Další příčinou vzniku strií může být hormonální porucha nebo taky medikace některých léků.

Laserová kúra na redukci strií redukuje pajizévky a tyto zesvětluje. Většinou je nutné navštívit laserové studio vícekrát k docílení toho nejlepšího možného efektu, ale výsledek stojí za to. Laserové kúra obsahuje velké množství kyseliny hyaluronové, která, když se spojí s laserovým paprskem, hodně přispívá ke zlepšení jizev. Doporučuje se takové ošetření absolvovat co možná nejdříve po výskytu strií, např. ihned po šestinedělí, po nárůstu svalů nebo tělesné hmotnosti, apod. Výsledkem je zpevnění kůže a podkoží a dále zmenšení nebo i úplné vymizení viditelnosti strie.

Odstranění jizev

Jizva představuje jakousi přirozenou reakci tkáně na velký impuls, který je dostatečný k vytvoření jizvy na kůži. Z biologického hlediska se jedná o vazivovou tkáň, která je vždy ve srovnání s původní tkání méněcenná a již z ní není možné vytvořit tkáň původní. Pokud tedy dojde ke vzniku jizvy, není již možné zajistit její odstranění. Existují však odborníci, kteří můžou nabídnout metodu korekce jizev. Pokud navštívíte laserové studio, může Vám kvalitně pomoci s redukcí jizev. Mějte na paměti, že odstranění jizvy vede vždy k vytvoření jizvy nové. Proto je dobré navštívit takové studio, které redukuje jizvy šetrně, profesionálně a za pomocí nejnovějších technologických postupů a přístrojů. Pamatujte, že čím dříve začnete vzniklou jizvu ovlivňovat, tím lepších výsledků můžete dosáhnout. Nejlépe se ovlivňují jizvy hned po vytažení stehů.

Bezbolestná liposukce

Bezbolestnou liposukci můžeme také nazývat liposukcí třetí generace. K nárůstu tukových buněk v těle dochází zpravidla nedostatkem sportu, nesprávnou výživou a celkově hektickým životem. Vyhnout se tomu můžete jedině změnou životního stylu k lepšímu, ovšem z hlediska Vašeho zaměstnání a rodinných životů to není vždy úplně možné a výsledky se dostavují žalostně pomalu. Ještě nedávno se k odstranění podkožního tuku používala metoda liposukce za pomocí chirurgického zákroku. Nyní však existuje modernější řešení, kterým je bezbolestná liposukce 3. generace. Jde o neinvazivní liposukci, nazývanou také kavitace. Pro takové ošetření se využívá nová technologie s přesným zaměřením cíle na podkožní tukovou tkáň. Již po prvním ošetření zhubnete až o několik centimetrů na ošetřované tělesné partii. Pokud se Vám dříve do liposukce nechtělo z obavy podstoupit takový „náročný“ zákrok, díky bezbolestné liposukci nemusíte mít strach a již Vám nic nestojí ve Vaší cestě za krásou a zvýšeným sebevědomím.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9149 (krasny-zivot.cz#22909)


Diskuze a zkušenosti

veronika | 23.03.2013 11:58
Re: Laserové centrum - Bohumín potrebovala bych odstranit brisko mam ho povysle po porodu kolik byto stalo


Přidat komentář