Kryolipolýza - Praha 3

Nejste spokojeni se svým zevnějškem? Máte problém s nadváhou? Sníte o lépe vytvarované postavě a nechce se vám držet diety, přehánět to se sportem či podstoupit chirurgický zákrok? Právě pro vás by mohla být řešením kryolipolýza.

Kryolipolýza - Praha

Velké množství žen, ale i mužů, má problém s nadváhou či například ztrácejí sebevědomí díky přesvědčení, že jejich postavě do té vytoužené chybí odbourání tuků na problematických partiích. V současnosti je spousta možných řešení. Mezi velmi známá patří například diety, sportování či liposukce. Všechny tyto zmíněné možnosti však znázorňují odpírání, přemáhání či bolest a s tím spojené psychické vypětí, časovou náročnost a v případě větších zásahů i dlouhé hojení. Kryolipolýza je vhodná pro ty, kteří se výše uvedenému rádi vyhnou. Jedná se totiž o neinvazivní liposukci, která je navíc bezbolestná a má poměrně rychlé účinky, projevující se přibližně po měsíci.

Co je kryolipolýza?

Kryolipolýza znamená neinvazivní liposukci, u které se provádí zmražení buněk. Jedná se o zákrok, který však není chirurgicky prováděn. Kryolipolýza je vyhledávána také pro to, že její provedení není bolestivé a nezasahuje se při ní do pokožky jak při chirurgickém zákroku. Tímto zákrokem se oproti klasické liposukci vyhnete modřinami, otoky či jinak "vylepšené" kůži. Jedním z mnoha kladů tohoto druhu liposukce je, že není nutná žádná rekonvalescence. Pokud se na kryolipolýzu objednáte, počítejte s tím, že po asi hodinovém zákroku můžete odejít hned domů, do práce apod. Velmi důležitá je také informace, že výsledky těch, co kryolipolýzu podstoupili, jsou srovnatelné s klasickou chirurgicky provedenou liposukcí. Tato neinvazivní liposukce vám pomůže rychle odbourat tuk na problematických partiích a vy se můžete radovat, že jste našli způsob jak pohodlně, bezbolestně a bez stresu hubnout.

Jak kryolipolýza funguje?

Zákrok je postaven na zjištění, že tukové buňky v těle citlivěji reagují při různých teplotách. Reakce jsou velmi intenzivní při velmi nízkých, chladných teplotách. Ty se využijí k usměrnění tukových buněk tak, aby se řízeně samozničily, aniž by zničily či porušily ty ostatní. K reálné možnosti provést na základě těchto poznatků zákrok je používán speciální přístroj, který funguje tak, že kontrolovaně ochlazuje tukové buňky. Kryolipolýza má za cíl vedení ke krystalizaci lipidů v tukových bunkách, čímž se nastartuje proces, kdy odumírají. Odumřelé je z těla odstraní bílé krvinky. Tím, že je kryolipolýza prováděna neinvazivní metodou, tedy bez chirurgického zákroku a tím, že je prováděna zmražením buněk, není zákrok bolestivý a zároveň nepředstavuje zásah do liského organismu. Co se samotných výsledků týče, je prokázáno, že kryolipolýzou se lze zbavit už čtvrtiny tuků během přibližně jednoho měsíce.

Postup při kryolipolýze

Ošetření začíná dezinfekcí dané partie a otřením podkoží do sucha. Na takto připravené podkoží se vždy nanese krycí membrána. POZOR! bez krycí membrány absolutně nedoporučujeme ošetření. Hrozí poškození tkáně mrazícími destičkami. Membrána je napuštěna speciálním nemrznoucím roztokem. Po umístění aplikační hlavice se podkoží nasaje do hlavice. Zde začíná červená světelná terapie začne zahřívat na 37-42C. Nahřátí je velice důležité a umocňuje výsledky na dané partii až o 20% od běžných Cryolipolýz. Po pěti minutách nahřívání se přístroj automaticky přepne do režimu mražení. V tu samou chvíli se přepne i světelná terapie na zelenou barvu a po celou dobu ošetření, je daná partie touto světelnou terapií ošetřována. zelená světelná terapie zabraňuje případným změnám na podkoží (otokům,puchyřkům  a velice blahodárně působí na ošetřenou partii) . Po uplynutí nastaveného časového limitu se přístroj vypne. Odstraní se hlavice s ošetřované  partie a místo ošetření lehce prohříváme jemnou masáží. Po krátké masáži ošetřete místo lymfodrenážním krémem. Po každém takovém ošetření nedoporučujeme přístrojovou  nebo manuální lymfodrenáž. Výsledek se dostavuje po 6 týdnech, ale můžete očekávat úbytky až do 90 dnů po ošetření. Po dobu 90 dnů doporučujeme navštěvovat lymfodrenáž minimálně 1x týdně. Není to povinost, ale jen doporučení pro lepší výsledky.

Ostatní služby

Mezi další služby, které výše zmíněné studio poskytuje, patří například kavitace, ošetření zlatem, radiofrekvence, body space, plán hubnutí a další.

Kavitace

Kavitace je nová metoda bezbolestné liposukce, která je v dnešní době poměrně dost vyhledávána. Kavitace odbourává tuková ložiska, dokáže ale také zcela nebo částečně odstranit celulitidu. Tato procedura má poměrně rychlou účinnost v dosažení požadovaného efektu. Celá procedura je velmi šetrná, což s sebou nese například výhodu nepoškození kůže. Dalšími klady jsou také rychlé provedení (půl až třičtvrtěhodinová procedura), rychlý a trvalý výsledek a žádná potřebná doba rekonvalescence. Pro provedení kavitace se používají speciální přístroje, fungují za pomoci nízkofrekvenčního ultrazvuku a radiofrekvence.

Ošetření zlatem

Jedná se o kosmetické ošetření přípravky, které obsahují zlato. Tyto přípravky jsou nabízeny k prodeji i pro možné domácí použití. Aplikací, kterou si necháte provést v salonu, však získáte kromě kladů, které obsažené zlato přináší, i odborné kosmetické ošetření. Díky němu se vaší pokožce dostane kvalitní a příjemné péče, ochrany, regenerace a zároveň také můžete příjemně relaxovat. Zlato, které přípravky obsahují, má vlastnost působit pozitivně například na zlepšení imunity a zvýšení odolnosti pleti. Navíc pokožka po ošetření zpravidla dostává krásný zdravý nádech.

Radiofrekvence

Radiofrekvence znamená moderní lifting, který nevyžaduje chirurgický zákrok. Jedná se tedy o lifting neinvazivní. Radiofrekvence má za cíl korigovat ochablou pleť a vést k jejímu vypnutí. Výsledkem je omlazení a docílení dokonalejšího tvaru obličeje. Tento druh liftingu je vhodný pro ty, kteří trpí mírně ochablou kůží na obličejových či krčních partiích, jemnými vráskami či jizvičkami způsobenými akné. Je to tedy řešení pro ženy či muže, kteří chtějí včasným zákrokem předejít nutnosti podstoupit ten chirurgický.

Body Space

Jedná se o moderní způsob, jak se zbavit celulitidy a přebytečných kilogramů. Při proceduře se kombinuje podtlak a zároveň pohyb na běžícím pásu. Díky stroji se zbavíte nejen celulitidy, ale můžete si díky němu i zformovat postavu a zlepšit fyzickou kondici. Navíc zlepšuje metabolismus, což má za následek hubnutí a ve chvílích, kdy necvičíte, prokrvuje pokožku a v neposlední řadě má také poměrně rychle viditelné výsledky.

Plán hubnutí

Tato služba je vhodná pro muže a ženy, kteří chtějí hubnout a vytvarovat si postavu tzv. pod kontrolou. Odborně vyškolení pracovníci vám nejprve vypracují anamnézu a diagnostikují, jakou výši pH, tuků apod. máte v těle. Na základě zjištěných poznatků vám bude vypracován individuální plán, který v případě jeho dodržení povede k požadovanému výsledku. Je třeba počítat s tím, že se výsledky dostavují pomaleji, ovšem jsou trvalejší. Navíc bývá plán hubnutí sestaven tak, aby byl zároveň pro vaše tělo prospěšný. Chce to jen pevnou vůli.

Rolletic

Jedná se o masážní stroj, který je vyhledáván pro schopnost účinně pomáhat s tvarováním postavy, zpevněním problematických partií a odstraněním či zmírněním celulitidy a nadváhy. Zároveň podporuje prokrvování, uvolňuje napnuté svalstvo a v neposlední řadě přispívá lepšímu psychickému stavu a přílivu pozitivní energie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9150 (krasny-zivot.cz#22914)


Přidat komentář