Doplňky pro zdraví nákupem online

V posledních letech se stále více lidí obrací k alternativním přírodním medicínám a odmítá klasické syntetické léky, které mají často vedlejší a nežádoucí účinky na lidský organismus.

Dnešní doba je charakteristická neustálým spěchem, hektičností a stresem. Není divu, že většina z nás zapomíná na sebe, nezdravě se stravuje, nedostatečně se o sebe stará a vůbec se zanedbává. Přesto, že se neustále snažíme pro sebe, pro své zdraví a svůj vzhled něco udělat, zpravidla je naše snaha nedostatečná a stále jsme se sebou nespokojeni. Nestálé vysoké pracovní tempo spojené s vysokými požadavky na pracovní výsledky, k tomu starost a péče o rodinu, to vše má vliv na stres, obavy, vztek a další klasické projevy související s uspěchanou dobou. Proto zpomalte, a začněte se o sebe více a lépe starat. Zasloužíte si to. Začněte hned u vhodné stravy, která má velký vliv na naši celkovou pohodu. Neřešte drobné potíže léky a dalšími chemikáliemi, které Vám přinesou chvilkovou úlevy.  Začněte se alespoň trochu zajímat o alternativní terapii těla i duše. Uvidíte, že se budete cítit o poznání lépe.

Sprchové gel levandulový

Doplňky pro zdraví nákupem online

Zajímá Vás zdravý životní styl? Chtěli byste také začít žít zdravěji? Sháníte potravinové doplňky, přírodní kosmetiku nebo pomůcky pro očistu organismu? Podívejte se na internetový obchod paní Hany Třetinové http://www.inspiracezdravi.cz. Zde můžete nakoupit široký sortiment výrobků, majících vliv na Vaše zdraví. Objednávat můžete např. potravinové doplňky, jako bylinné kůry apod. v podobě olejů, pilulek atd., masti a oleje, výluhy z bylin, koupelové výluhy, výrobky pro očistu těla i duše, kde můžete vybírat přírodní kosmetiku, pomůcky pro očištění, očistné svíce a mnoho dalších. Potravinové doplňky jsou vyrobené převážně českou firmou Naděje, která svou pověst založila na kvalitě svých výrobků. Využívá při výrobě nejmodernější poznatky z alternativní medicíny a bylinné léčby.

 

** Doplňky pro zdraví nákupem online na http://www.inspiracezdravi.cz.** Pokud máte nějaké dotazy, potřebujete poradit či pomoct, můžete se na paní Hanu Třetinovou obrátit telefonicky na čísle: +420 728 899 108 nebo formou emailu: tretinovah@atlas.cz.

 

 

http://www.inspiracezdravi.cz

**
**

Obecně o zdraví

Velké procento lidí nedbá na správnou zdravou výživu a stravují se všude možně. Na každém rohu na náš číhají fastfoody, jejichž nabídce málokdo odolá. Navíc když ty hranolky vypadají tak skvěle a křupavě. Když se k takto nezdravé stravě přidá stres, věčné honění se za něčím, máte na zdravotní problémy zaděláno natotata. Organismus je často překyselen v důsledku přísunu kyselinotvorné stravy a nápojů. Pomocí minerálů a stopových prvků se snaží organismus kyseliny odbourat. Ovšem nedostatečné množství zásaditých látek ve stravě zapříčiňuje skutečnost, že k neutralizaci vnitřního prostředí jsou využívány vlastní zdroje a právě tento počin vede k poškozování orgánů a vznikají různá onemocnění. Klasická strava člověka, který je zaneprázdněn, má v práci nervy a stres, a který se snaží poobědvat co nejrychleji, aby mohl zase pokračovat ve své práci, nezaručuje dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků nezbytných pro správnou funkci tělních orgánů. Na zdraví člověka má samozřejmě také vliv znečištěné životní prostředí a chemie, které jsou obsažené v rostlinné a živočišné výrobě. A už nezbývá mnoho, aby člověk onemocněl. Proto myslete na Vaše zdraví zavčasu a předcházejte nemocem, ne se jenom snažit je léčit, když je pozdě a nemoc vás skolila.

 

Bioaktivní pleťová voda

 

Očista těla i duše

Kdyby bylo lidské tělo průhledné, asi byste velmi rychle pochopili příčiny svého zhoršeného nebo přímo špatného zdravotního stavu.  Někteří z Vás byste dokonce mohli vidět uvnitř svého tlustého střeva až 10 kg slepeného kalu, nebo až 2 litry slizu, který se podobná šedohnědým vodním řasám, v nichž se pohybují hlísti. Nahromaděný sliz se může nacházet i v břišní dutině, přímo v rovině pod pupkem. U některých lidí byste mohli vidět ledviny naplněné pískem, u některých kameny, nebo plíce naplněné slizem. Také krev bývá zašpiněná, šlachy a vazy mohou být plné usazenin, atd.

Mamma gel

Asi každý z vás chápe, že když se zbavíte všech nečistot ve svém těle, můžete kvalitativně zlepšit nejenom své zdraví, ale i celý Váš další život. Ten, kdo má zájem samostatně se ozdravovat a opečovávat, myslí především zejména v počátku na dobro svého fyzického těla. Různými přípravky tělo čistí, vyživuje zdravou stravu, a hledí si svého těla po všech stránkách. Jak si tak pročišťuje své tělo, člověk postupně začíná chápat, že pokud chce být trvale zdravý, nestačí pouhá očista fyzického těla, ale bude muset změnit i svůj životní styl, což znamená změnit i sami sebe. Musíte si uvědomit, že hlavním viníkem všech nemocí jste vy sami, tedy lépe řečeno vaše vědomí. Dokud se člověk nenaučí pravdu samostatně poznávat, budete strádat a trpět a medicína nezmůže nic.

 

 

Mast z kiwi

 

 

 

Pro očistu těla zevnitř se osvědčili půsty a odlehčovací dny. Tělu můžete pomoci zbavit se toxinů, hlenu a usazenin za pomoci potravinových doplňků, čistících časů nebo ovocných a zeleninových šťáv. Dalším podstatným krokem je péče o správně fungující tlusté střevo. Zácpa totiž znamená pro každé tělo velmi vážné nebezpečí,  a může být příčinou všech možných druhů bolestí – jako bolesti páteře, hlavy, žlučníkových obtíží, ekzémů, předčasného stárnutí pokožky i duševních problémů. Pro dokonalou očistu tlustého střeva se doporučují klystýry. Nabídku těchto produktů, které zlepší Váš zdravotní stav a pomůžou Vám od bolestí, naleznete na internetovém obchodě: http://www.inspiracezdravi.cz. Navíc Vám překvapí příjemné ceny.

 

Posilující šampon na podporu vlasů

Přírodní kosmetika

Kouzlo přírodní kosmetiky spočívá v jejím složení. Přírodní kosmetika obsahuje maximum přírodních rostlinných složek a zakazuje použití nevhodných substancí, jako jsou barviva, parfémy, umělý pigment, silikonové oleje a mnoho dalších, se kterými se můžete v klasické kosmetice často setkat. Navíc výrobní procesy přírodní kosmetiky jsou ohleduplné k životnímu prostředí a hlavně nejsou testovány na zvířatech.

 

Bioaktivní omlazující krém

 

Přírodní masti a oleje

Přírodní masti a oleje jsou zpravidla připravovány vmícháním výluhů bylinných preparátu do masťového základu. Přírodní oleje vznikají vyluhováním bylin v oleji. Masti se následně vtírají do pokožky a to až několikrát denně podle potřeby a jemně se do pokožky vmasírují. Oleje se můžou jak vmasírovat, tak lze s nimi dělat zábaly. K dostání jsou také přírodní koupele, které využívají přírodní bylinné výluhy na různé druhy potíží.

 

Koupelový olej růžový

 

Bylinné masti jsou výrobky, které vycházejí z tradičních receptur přírodní kosmetiky, a které jsou zpracované nejmodernějšími výrobními postupy. V posledních letech se mnoho lidí orientuje na vysoce kvalitní receptury přírodní kosmetiky, je to dáno sklonem ke zdravému životnímu stylu. Bylinné masti, stejně jako oleje a jiná přírodní kosmetika se vyznačují vysokým podílem vitamínů, přírodních látek a rostlinných extraktů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9154 (krasny-zivot.cz#22964)


Přidat komentář