Vlasová kosmetika - nákup online

Vlasy jsou jednou z prvních věcí, které si při setkání s lidmi všimneme. Někomu sluší vlasy dlouhé, jinému střih „na ježka“. Někdo si vlasy barví či melíruje, jiný zase upřednostňuje přírodní vlasy. O všechny druhy vlasů je ale potřeba také pečovat.

Kvalita vlasů se odráží na tom, v jakém prostředí lidé žijí a jakým životním stylem žijí. Životní prostředí se celkově zhoršuje, nezdravé levné nekvalitní jídlo, celkový životní způsob života, to jsou jedny ze základních faktorů, které ovlivňují kvalitu a vlastnosti našich vlasů. Vlasům neprospívá stres, přílišné zatížení organismu, špatné ovzduší, nehodnotná strava. Síla a hustota vlasů je nám dána geneticky, takže se musíme smířit s tím, co nám příroda nadělila. Ovšem správnou péči o vlasy a používáním vhodných vlasových produktů, je možno docílit zdravých a kvalitních vlasů.

Vlasová kosmetika - nákup online

Vlasovou kosmetiku je možné nakupovat na internetu online, kde je velký výběr těchto produktů pro různé druhy vlasů. Vybrat si můžeme vlasovou kosmetiku pro vlasy poškozené, melírované či barvené, vlasy vlnité a kudrnaté, ale i pro hladké rovné vlasy, vlasovou kosmetiku pro muže i děti. Výběr produktů na vlasy nákupem online má velkou výhodu v tom, že je možné si porovnat ceny v obchodech a v pohodlí domova si můžeme o produktu přečíst návod k použití.

Jedním z takových online obchodů vlasové kosmetiky je firma paní Kristiny Rouzkové. Obrovský výběr vlasové kosmetiky pro všechny druhy vlasů naleznete na: www.sampony-kosmetika.cz . Nakoupit zde můžete také vlasové produkty při problémech jako padání vlasů, lupy, mastné vlasy... Kontaktovat firmu Kristina Rouzková můžete telefonicky na čísle +420 728 244 382 nebo e-mailem: sampony-kosmetika@seznam.cz.

 

Nabídka

 

Na internetových stránkách firmy paní Kristiny Rouzkové www.sampony-kosmetika.cz si můžete také přečíst podmínky prodeje, kde Vám firma poskytuje dopravu zboží zdarma, jestliže Vaše objednávka bude větší než 3000,- Kč, dopravu zboží do 24 hodin od objednání, nabízí 24 měsíční záruční lhůtu a umožňuje vrácení či výměnu zboží bez udání důvodů do 14 dní od prodeje zboží.

 

www.sampony-kosmetika.cz

 

 

Poškozené vlasy

 

Poškozené vlasy

Na trhu je vlasová kosmetika pro poškozené vlasy přesně dle druhu poškození vlasů. Poškozené vlasy žádají mimořádnou péči, dodáním kvalitních vlasových produktů získáme zpět zdravé a pevné vlasy. Máme různé druhy poškození vlasů, např. lámavé vlasy, velmi křehké či jemné vlasy, vlasy mastné. Na výběr je mnoho šamponů, kondicionérů i masek určených pro problematické vlasy i na problémy s pokožkou hlavy.

 

 

Barvené či melírované vlasy

Barvené vlasy

Barvy, i když dnes velmi kvalitní a šetrné, nám naše vlasy poškozují. Proto je zapotřebí barveným i melírovaným vlasům věnovat speciální péči. Na barvené vlasy se používají zvláštní šampony, kondicionéry i vlasové masky určené právě jen pro barvené vlasy. Barvené vlasy vyžadují speciální ošetřování, abychom dodali neustále poškozenému barvenému vlasu lesk a vitamíny pro obnovu vlasového vlákna. Barvené vlasy se špatně rozčesávají a upravují, a tím že použijeme např. žehličku na vlasy, své vlasy ještě více vysušíme a poškodíme. Právě proto je zapotřebí používat kvalitní vitamínové přípravky určené pro barvené vlasy.

 

Šedivění vlasů

Zbarvení vlasů způsobuje barevné barvivo melanin, který se nachází ve vlasové kůře. Tím jak člověk stárne, jeho vlasy dříve či později zešednou a někdy až zbělají. Šedivění vlasů je přirozený proces, který nelze zastavit. Stáří neboli doba, kdy vlasy zešednou je dána geneticky, kterou ničím neovlivníme. Jsou jedinci, kterým vlasy šediví již ve 25 letech, jiným začnou vlasy šedivět až ve věku 60 let. Tím jak nám poklesne melanin ve vlasech, poklesne i barva vlasů. Proto si většina lidí vlasy barví či melíruje, a to i mnoho mužů. Jsou však i takoví, kteří ze svých šedivých vlasů udělají svou přednost.

Vlnité a kudrnaté vlasy

Vlnité vlasy

Ti, kteří mají rovné a hladké vlasy nerozumí lidem, kteří vlastní vlasy** kudrnaté a vlnité**. Co oni by za to dali. Avšak tyto vlnité a kudrnaté vlasy jsou velmi nepoddajné, dalo by se říct až rebelující.  Vlastníci takových vlasů zase touží po vlasech rovných, hladkých, uspořádaných. Kudrnaté vlasy nejde lehce zkrotit, často bývají velmi křehké se suchými konečky, velmi se zatuchávají a lámou. Často dochází až ke krepatění vlasů, kdy jim chybí lesk i nějaký pevný tvar. Jste-li majitelem či majitelkou takových vlasů, rozhodně si vybírejte vlasovou kosmetiku určenou právě jen pro kudrnaté a vlnité vlasy. Tyto výrobky Vám pomůžou vlasy ovládnout, dodat jim lesk, hydrataci, uhlazující efekt i souměrnost kudrlinek.

 

Suché vlasy

Suché vlasy

Máme-li suchou vlasovou pokožku hlavy, máme i suché vlasy. Suché vlasy bývají jemné a rozlítané, anebo naopak tvrdé a nepoddajné. Je zapotřebí dodat vlasové struktuře důležitý hydratační film, který vlasy omastí, dodají potřebný lesk a kvalitu. Suchým vlasům musíme dodat výživu v podobě různých vlasových masek a používáním speciálních šamponů i kondicionérů. Je nutné suchým vlasům dodat zpět jejich pružnost, elastičnost  a lesklost.

 

 

Vypadávání vlasů

 

Vypadávání

Vlasy jsou pro každého člověka důležitým prvkem. Je dokázáno, že muži z 80% velmi trpí ztrátou svých vlasů. Vypadávání vlasů se spojuje se stářím, poklesem atraktivity člověka, ztrátou totožnosti. Také ženy ale vypadávání vlasů těžce nesou, zvláště tím, že u žen je to obvykle projev nějaké nemoci. Často právě vypadávání vlasů je jedním z prvních příznaků nemocí, jako je problém se štítnou žlázou, vysoký cholesterol nebo i cukrovka – diabetes. Jestliže máte problém s vypadáváním vlasů, navštivte dermatologa, který vizuálně posoudí Vás stav vlasové pokožky, zajímá se i o rodinnou generační vlasovou dispozici, a po té i může navrhnout hloubkové vyšetření Vašeho zdraví. Nechte si proto raději odborně poradit, než používat velké množství neúčinné avšak velmi drahé vlasové kosmetiky.

 

Vlasová kosmetika pro muže

Vlasová kosmetika pro muže

 

Vlasová kosmetika se vyrábí speciálně také pro muže. Muži mají se svými vlasy také časté problémy. Nejčastějším nedostatkem mužských vlasů je jejich hustota, krepatění a vypadávání. Mnoho mladých mužů má dlouhé vlasy typu „beatles“, které vyžadují kvalitní péči, ale také mnoho mladých mužů si potrpí na krátkém moderním střihu, který také vyžaduje používání různých stylingů. Často musí používat speciální vlasovou kosmetiku, aby jejich účes měl nějaký tvar, a aby se vlasy netřepily, nebyly příliš suché, aby dodali vlasům lesk a tvárnost.

Pro děti

Produkty vlasové kosmetiky pro děti jsou šetrné na pokožku i strukturu vlasů. Při jejich používání je důležité, aby nevznikali žádné nežádoucí vyrážky, svědění či pálení očí. Děti si své vlásky myjí velmi neradi, proto jsou na výrobu těchto produktů kladeny přísné podmínky. Tyto speciální šampony dodají dětským vláskům potřebnou hydrataci a lesk, šetrně dětské vlásky čistí a ošetřují i při každodenním použití.

Styling

 

Styling

 

Přípravky pro vytvoření kvalitního tvaru účesu a výdrž účesu je na trhu velké množství. Vybrat si můžeme mezi fixačními gely, gelovými vosky, fixačními laky, stylingovými krémy i objemové pěny. Zaručují nám dlouhotrvající fixaci do každého počasí.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9123 (krasny-zivot.cz#22962)


Přidat komentář