Vibe Therapy Vibrátory

Říká se, že správný vibrátor skvěle nahradí milence. Prý může být dokonce i lepší. No to záleží na každém, ale nové vibrátory Vibe Therapy neboli Vibrační terapie jistě stojí za zamyšlení a možná i vyzkoušení.

Není vibrátor jako vibrátor

Zajímáte se o koupi nového vibrátoru, nebo vás jen zajímají vibrátory a jejich použití? Navštivte webové stránky specializující se na vibrátory Vibe Therapy přímo zde. www.vibe-therapy.cz. Pokud již doma nějaký máte, ale rádi byste vyzkoušeli nějaký další, novější, zajímavější, vzrušující? Pak si určitě přečtěte představení nových vibrátorů Vibe Therapy. Jsou na rozdíl od klasických vibrátorů poněkud jiné, snad příjemnější a jak to vypadá, umí mnohem lépe uspokojit svou majitelku. Rozhodně nezklamou ani při používání ve dvou. Jejich jemnost či důraznost, záleží, co si v danou chvíli přejete, dokáže opravdu povzbudit a dodat milování jiskru.

Kdo je Vibe Therapy?

Jde o výrobce sexuálních pomůcek, který tak nějak myslí na to, že sex není dostihový sport, ale především maximální relaxace, maximální prožitek ať již ve dvou nebo při prožívání singl. Právě proto jsou jeho výrobky citlivě konstruovány pro vyvolání maximálních prožitků. K výrobě je používáno jen nejkvalitnějších materiálů a také velmi kvalitní elektroniky. Ostatně název Vibe Therapy znamená jinak Vibrační terapii a je jím označována oblast léčitelství, která se zabývá harmonizujícími vibracemi. Ty dokáží vyvolat pozitivní emoce, zvýšit energii a zároveň uklidnit stresem stižené nitro moderního a přetíženého člověka.

Vibrátory Vibe Therapy

Ty dokáží nejen uvolnit svými vibracemi, ale navodí celkové uvolnění, svými pozitivními vibracemi přivedou i k unavené mysli touhu, naladí tělo na sexuální strunu, kterou dokáží rozeznít až k nejvyšší úrovni, tedy k extázi. K tomu, aby vše bylo opravdu maximálně příjemné, pomáhá i materiál a ovládání vibrátoru.

Představuje se vibrátor Vibe Therapy

Je vyroben z měkkého klinického silikonu, což je materiál, který je velice hebký a jemný na dotek. Klinický silikon je nezávadný a nejbezpečnější moderní materiál používaný jen u dražších značkových vibrátorů. Je velice podobný lidské kůži, rychle se zahřeje a zůstává teplý déle, než lacinější materiály. Jeho výhodou je maximální ohebnost, měkkost a také to, že výborně drží tvar. Zásluhou toho se výborně přizpůsobí každému záhybu vašeho těla a dráždí a vibruje přesně tam, kde si to přejete. Vibrace lze volit podle přání a samozřejmě je můžete libovolně měnit. Vibrátor je opatřen nízkými, středními a vysokými intenzivními vibracemi. Navíc má čtyři pulzní programy, kdy vibrátor vibruje v různých frekvencích.Napájení vibrátorů zajišťují baterie. Pro menší modely mikro baterie, pro větší klasické tužkové baterie. Vibrátor můžete klidně použít i ve sprše nebo vaně. Všechny vibrátory Vibe Therapy jsou totiž voděodolné.

Vibrátor přesně na míru

Vybírat můžete ze tří základních provedení. Vibe Therapy SERENE má tvar jemné spirály s velmi dráždivými výstupky na bocích. Vibe Therapy SUTRA je na konci lehce zahnutý a po celém povrchu rýhovaný a uvádí se, že umí výborně drářdit G- bod. Vibe Therapy TRI má speciální přepínání tří motorů.

Kolik vibrátor Vibe Therapy stojí?

Cena je od příjemných 900 korun.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9134 (krasny-zivot.cz#23037)


Přidat komentář