Šperky ve znamení zvěrokruhu

Váháte nad výběrem osobního dárku? Z jakých materiálů lze zakoupit přívesek ze znamení zvěrokruhu? Jaký druh kamene patří k Vašemu znamení? Čím potěšíte Býka a čím Kozoroha?

Doporučujeme:

 • Výroba šperků a bižuterie na zakázku-Pod autorskou značkou** "PAVLAVA"najdete vlastní tvorbu výtvarnice Mgr.Pavly Vaculíkové.Specializuje se především  na na tvorbu šperků,bižuterie,oděvů a dokonce na výrobu textilní dekorace do bytu.Máte-li zájem pyšnit se těmito originálními šperky a výrobky, neváhejte a kontaktujte paní Mgr.Pavlu Vaculíkovou, tel:732481144** nebo napište na mailovou adresu:pavlava@atlas.cz

 

 • Výroba tradičních zlatých šperků na zakázku,Praha-Představujeme Vám tradiční výrobnu zlatých šperků, nacházející se v Náchodské ulici v Praze 9,  která Vám vyrobí modelové šperky ze žlutého, bílého,červeného i růžového zlata.Do šperků zasazují přírodní i syntetické kameny,perly či mořské korály.Provádí také opravy šperků.Jejich služby si můžete objednat na** tel: 777 201 192**.

Šperk ve znamení zvěrokruhu

Jste pyšná na to, že jste se narodila ve znamení Býka, že Vaše vládnoucí planeta je Venuše a věříte, že Váš kámen Achát Vám dává sílu nebo nějakou jinou nadhodnotu? Neváhejte a napište Ježíškovi, že Vaším přáním je řetízek a přívěsek právě v tomto duchu.

 

Zvěrokruh

Šperky vyrobené ve znamení zvěrokruhu si můžete vybrat z nabízených materiálů

 • Zlato
 • Bílé zlato
 • Stříbro
 • Chirurgická ocel
 • Medailonek se znamením z mědi
 • Ocelový přívěsek zdobený zirkonem na kůži
 • Kámen patřící ke zvěrokruhu je také krásným šperkem...

 

Kameny do šperků

Beran - Beranovy kameny podle znamení zvěrokruhu jsou mocné, drahé kameny, mezi které patří rubín, achát nebo dokonce nejkrásnější diamant.

Býk - Jelikož jste se narodili ve znamení, které je velmi temperamentní, i váš vkus v oblékání by měl k takovému stylu směřovat. Vašimi kameny jsou zirkon, citrín, růženín, achát nebo malachit, které svědčí o vaší různorodé povaze.

Blíženci - Pro vaše znamení je typická přátelskost, družnost a blíženci mají také skvělý vkus, co se týče módy. Vašimi kameny jsou mimo jiné bílé perly, které už na první pohled symbolizují čistotu, harmonii a vytříbený vkus.

Rak - Rak má to štěstí, že mezi charakteristické kameny jeho znamení patří jeden z nejkrásnějších, kterým je růženín. Vyjadřuje čistotu těla i mysli a pomáhá udržovat čestné a poctivé chování.

Lev - Lev, jakožto král zvířat, je i králem všech znamení zvěrokruhu. Pro Váš charakter byste měli volit netradiční, originální a divoké šperky jako granát, citrín, zlatý topaz, rubín, křišťál, diamant nebo smaragd.

Panna - Panna se vyznačuje nejen svou nevinností, ale také sílou a pevnou vůlí, díky kterým si dokáže jít za svými cíli. Skvěle se pro Vás hodí šperky z drahých kamenů, jako jsou čistý zirkon, hravý citrín nebo neodolatelný jantar.

Váhy - Váš charakter je známý tím, že ve svých rozhodnutích často váháte. Na druhou stranu, když už se rozhodnete, víte, že vaše rozhodnutí je správné. Vaše kameny jsou chryzokol, jaspis, růžový korál, jadeit, růženín, perla, akvamarín nebo růžový turmalín

Štír - Vaše znamení nabízí mnoho možností, jak vyjádřit osobitý charakter. Mezi kameny štíra patří mocné drahokamy, jako jsou rubín, topaz, achát, opál, korál nebo černý obsidián.

Střelec - Vaše znamení má mnoho charakteristických kamenů, mezi kterými vévodí safír. Další kameny Vašeho znamení jsou zelený aventurin, chalcedon, obsidián, ametyst, opál, lazurit, modrý topaz, nebo jak již bylo řečeno tmavomodrý safír.

Kozoroh - Typickým kamenem pro kozoroha je křišťál, který nejenže dodává obrovskou vnitřní energii, ale také působí velmi dobře na fyzickou rovnováhu člověka.

Vodnář - Pro lidi narozené ve znamení vodnáře se skvěle hodí šperky ze stříbra. Můžete zvolit například stříbrný prsten nebo náhrdelník, do kterého bude vsazen některý z Vašich dalších charakteristických kamenů. Patří mezi ně safír, topaz, akvamarín nebo křišťál.

Ryby - Pro vaše znamení se také skvěle hodí pravé, bílé perly, které jsou pro Vás jako stvořené. Ideální šperk pro Vaše znamení je perlový prsten, náramek nebo náhrdelník.

Narozeniny podle znamení

Beran - 21.březen až 19. duben

Býk - 20. duben - 20. květen

Blíženci - 21. květen - 20. červen

Rak - 21. červen - 22. červenec

Lev - 23. červenec - 22. srpen

Panna - 23. srpen - 22. září

Váhy - 23. září - 22. říjen

Štír - 23. říjen - 21. listopad

Střelec - 22. listopad - 21. prosinec

Kozoroh - 22. prosinec - 19. leden

Vodnář - 20. leden - 18. únor

Ryby - 19. únor - 20. březen

Náušnice

Nemusíte své znamení nosit jen na krku v podobě přívěsku, další možnou variantou jsou přeci náušnice. Také na nich může být vyobrazení vašeho znamení. Klenotníci na celém světě jsou zajedno v tom, že spolu s prsteny jsou náušnice nejprodávanějším artiklem a ženy jsou ochotny utratit nemalé peníze za pár malých kroužků z ušlechtilého kovu.

Muž a šperky

Nejen k ženám se hodí šperk ve znamení zvěrokruhu. Také pro muže lze vybrat takový přívěsek. Právě v tom je kouzlo univerzálnosti. Pokud muž nosí slabý řetízek, vybereme lehký přívěsek. Pokud však má na krku silný řetěz i tento problém se dá vyřešit nákupem masivního přívěsku například z chirurgické oceli, které jsou v od malých něžných kousků až po mohutné masivní přívěsky.

Pravý dárek – co pro koho

 • Co ocení Beran?

Mívají rádi sport, proto je pro ně vhodná široká škála dárků od sportovního náčiní a výbavy, přes oblečení, až po permanentky do fitness. Berana - muže potěší rovněž akční video nebo počítačová hra, žena ocení vše, co zvýrazní její osobnost - šminky, parfém, přeliv na vlasy. Beranům uděláte radost historickou knihou, románem, encyklopedií či filmem. Ocení také mikroskop nebo dalekohled, Berani mají rádi netradiční vánoční dárky.

 • Co ocení Býk?

Udělá jim radost svícen nebo váza, případně obrázek. Neznáte-li dobře styl zařízení jejich bytu, vsaďte na býčí lásku k přírodě. Darujte jim pokojovou rostlinu nebo něco na zahrádku. Ocení šperk nebo sponu na kravatu, radost uděláte Býkovi, když ho obdarujete stříbrem či zlatem. Vhodný dárek jistě najdete i ve starožitnictví. Při výběru vánočního dárku pro Býka nehleďte na cenu.

 • Co ocení Blíženci?

Ideálním dárkem je proto například adresář, diář či psací potřeby, radost uděláte i mobilním telefonem. Nic nezkazíte ani knihou o životě slavných osobností, ani jazykovou učebnicí, fotoaparátem, kamerou nebo poznávacím zájezd. Dárek originálně zabalte Blíženec je zvědavý a už to mu udělá radost.

 • Co ocení Rak?

Rádi se otáčejí v kuchyni, a jsou pro ně tudíž vhodné kulinářské speciality - kořeněné oleje, cizokrajně vyhlížející ochucovadla nebo dárková balení pravých italských těstovin, samozřejmě také kuchařské knihy. Protože jsou Raci zároveň citlivé duše, doplňte svůj dar nějakou maličkostí z lásky, třeba perníkovým srdíčkem nebo výletem do přírody s pěkným ubytováním.

 • Co ocení Lev?

Lvi si potrpí na okázalost - ať jim koupíte cokoliv, nesmí to vypadat lacině. Chcete-li Lva opravdu potěšit, asi budete muset udělat průvan v peněžence. Radost jim udělá výrazný šperk, drahý parfém, luxusní pero nebo cokoliv, co je právě v módě nebo belgické pralinky či aktovka z pravé kůže. Pro Lva je i cokoliv co vypadá velmi složitě velkou výzvou. Tedy společenská hra, PC program nebo náročná tůra v severské zemi.

 • Co ocení Panna?

Panny se vyznačují puntičkářstvím, šetrností, přesností a spořádaností, jsou stálé a spolehlivé. Jsou prakticky založené a nesnesou doma žádnou zbytečnost, na kterou se práší. Dárek pro ně musí být proto hlavně účelný - něco do domácnosti, na zahradu, do dílny, do auta, Radost uděláte také budíkem, meteorologickou stanicí nebo přístrojem pro zlepšení zdraví.

 • Co ocení Váhy?

Mají duši estéta a umělce, proto je potěšíte hudebním cédéčkem, sbírkou básní nebo vkusným předmětem z keramiky či porcelánu, vstupenkou do divadla nebo na ples. Radost jim udělá šperk, obraz, nebo nějaká praktická věc. Opravdu velmi je potěší, když vyřešíte problém, nad kterým se dlouho rozhodují. Kupte jim věc, nad jejíž koupí váhají už poměrně dlouho, zorganizujte letní či zimní dovolenou.

 • Co ocení Štír?

Štíra nadchnete každou drobností, která může navodit tajemnou atmosféru. Vonné tyčinky, aroma lampa nebo kniha s horoskopy. Potěší je i drobný talisman pro štěstí. Dámy i pány narozené ve Štíru nadchne také detektivka nebo mrazení vyvolávající horor, ať už v knižní nebo filmové podobě. Jsou v srdci dobrodruhy, proto je potěšíte výstupem na hory, potápěním v moři...

 • Co ocení Střelec?

Střelci bývají snílci a jsou nohama stále vysoko nad zemí, lákají je dálky a exotika, rádi filosofují a plánují. Potěší je například kniha o filosofii nebo cestopis, případně turistické potřeby. Uvítají i nejrůznější předměty typické pro cizí kraje - určitě se pro ně něco najde v obchodech s etnickým zbožím.

 • Co ocení Kozoroh?

Kozorozi si často z šetřivosti kupují nejlevnější druhy zboží, ač s nimi nejsou úplně spokojeni. Darujte jim něco, co by si sami nekoupili - pravou italskou kávu, archivní víno, značkové oblečení.. Hlavně musí být dárek prakticky využitelný. Pobyt v sauně, lázeňská péče, masážní křeslo nebo nová zimní bunda.

 • Co ocení Vodnář?

Vodnáři bývají nápadití a tvořiví, a uvítají proto dárky, které si budou moci dotvořit sami, například skládací model letadla, barvy s plátnem, obvykle libují v elektronických novinkách. Preferují moderní směry, nevadí jim extravagance.

 • Co ocení Ryby?

Ryby by měl dárek především zahřát u srdce. Dejte jí prstýnek, přívěsek ve tvaru srdíčka nebo sbírku milostných básniček. Pokud jste s ní v jiném vztahu než intimním, vyberte jí jemně vonící parfém, pěnu do koupele nebo plakát s mořským zálivem. Nic nezkazí dárek v podobě přírodní kosmetiky. Ryby potěší rovněž kniha nebo film s romantickou zápletkou, stejně jako třeba encyklopedie. Radost jim udělají vonné tyčinky, relaxační koupele a olejíčky, aroma lampy nebo CD s jejich oblíbenou hudbou.

Doporučujeme:

 • Výroba šperků a bižuterie na zakázku-Pod autorskou značkou** "PAVLAVA"najdete vlastní tvorbu výtvarnice Mgr.Pavly Vaculíkové.Specializuje se především  na na tvorbu šperků,bižuterie,oděvů a dokonce na výrobu textilní dekorace do bytu.Máte-li zájem pyšnit se těmito originálními šperky a výrobky, neváhejte a kontaktujte paní Mgr.Pavlu Vaculíkovou, tel:732481144** nebo napište na mailovou adresu:pavlava@atlas.cz

 

 • Výroba tradičních zlatých šperků na zakázku,Praha-Představujeme Vám tradiční výrobnu zlatých šperků, nacházející se v Náchodské ulici v Praze 9,  která Vám vyrobí modelové šperky ze žlutého, bílého,červeného i růžového zlata.Do šperků zasazují přírodní i syntetické kameny,perly či mořské korály.Provádí také opravy šperků.Jejich služby si můžete objednat na** tel: 777 201 192**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9104 (krasny-zivot.cz#21998)


Přidat komentář