Šperky a hodinky pro ženy

Každá žena je jedinečná, ale jedno mají všechny společné. Chtějí vypadat skvěle a rády si nechávají skládat komplimenty. Dobře padnoucí oblečení je základ, ale dokonalosti se dociluje šperkem. Že nevíte jaký vybrat? Nechte se inspirovat!

Doporučujeme:

  • Výroba šperků a bižuterie na zakázku-Pod autorskou značkou** "PAVLAVA"najdete vlastní tvorbu výtvarnice Mgr.Pavly Vaculíkové.Specializuje se především  na na tvorbu šperků,bižuterie,oděvů a dokonce na výrobu textilní dekorace do bytu.Máte-li zájem pyšnit se těmito originálními šperky a výrobky, neváhejte a kontaktujte paní Mgr.Pavlu Vaculíkovou, tel:732481144** nebo napište na mailovou adresu:pavlava@atlas.cz

  • Výroba tradičních zlatých šperků na zakázku,Praha-Představujeme Vám tradiční výrobnu zlatých šperků, nacházející se v Náchodské ulici v Praze 9,  která Vám vyrobí modelové šperky ze žlutého, bílého,červeného i růžového zlata.Do šperků zasazují přírodní i syntetické kameny,perly či mořské korály.Provádí také opravy šperků.Jejich služby si můžete objednat na** tel: 777 201 192**.

 

Ať už za oblečení a doplňky utrácíte jmění nebo raději šetříte každou korunu, do několika šperků byste měla přeci jen investovat. Za pomoci originálního náhrdelníku či krásné** brože** totiž vykouzlíte z obyčejného trička či svetříku nádherný model. Krása spočívá v maličkostech, a proto se vyplatí si nějaký ten klenot zakoupit. A nechcete-li sahat do vlastní kapsy, zmiňte se před přítelem či známými o tom, jak tajně toužíte po briliantových náušnicích. Ulehčíte jim tak práci při výběru dárku a také konečně dostanete to, co jste si skutečně přála.

Pokud navštívíte klenotnictví či prodejnu bižuterie, všude se na vás vyvalí nepřeberné množství druhů šperků. Zde je jejich základní výčet s radami, které vám poodhalí, na jaké příležitosti si šperk vzít, a s čím ho kombinovat.

Dámské náušnice

Náušnice jsou asi nejběžnějším šperkem. Málokdy narazíte na ženu bez této ozdoby, velmi často naopak potkáte dívky, které si nechaly ucho píchnout znovu pro náušnici druhou. Sluší opravdu každému, jen je důležité zvolit správný typ k vašemu obličeji.

Pecky - náušnice

Malé drobné náušnice, nejčastěji v podobě blýskavých kamínků, jsou nejuniverzálnější. Nejenže sluší každému typu obličeje, ale také si je můžete vzít kamkoliv. U tohoto typu se nemusíte bát kombinace s masivním náhrdelníkem nebo prstenem.

Visací náušnice

Trápí-li vás kulatý obličej, měla byste mít ve šperkovnici alespoň jedny visací náušnice. Obličej krásně protáhnou, a proto je příliš nedoporučuji dámám s podlouhlým oválným typem obličeje. Tyto náušnice se perfektně hodí na společenské události. Milovnice plesové sezóny by je měly určitě vlastnit. Nejlépe uděláte, pokud si náušnice pořídíte v sadě s náhrdelníkem. Nestane se vám tak, že se budou šperky bít a navíc budete vypadat precizně.

Kruhy - náušnice

Posledním základním typem náušnic jsou kruhy. Kroužky seženete téměř ve všech velikostech. Obecně platí, že čím větší je obvod kroužkových náušnic, tím méně se hodí do společnosti. Pokud to totiž přeženete, mohla byste působit lacině. Mnohem lepší uplatnění najdou jako doplňky párty outfitů. Těmto náušnicím by se měly raději vyhnout dívky s kulatým obličejem. Zbytečně by na jeho tvar upozorňovaly.

Dámské prsteny

Máte-li krásně pěstěné ruce, neschovávejte je, ale naopak na ně poukažte. Pokud jste prozatím neměla to štěstí a vaší ručku nezdobí prsten zásnubní či snubní, nevadí. Prsteny nejsou pouze symbolem lásky, ale také patří mezi oblíbené šperky. Ve výběru se meze nekladou. Na jedné straně jsou velmi oblíbené jemné prsteny zdobené kamínky, na straně druhé jsou obrovským trendem prsteny masivní. Na jednu věc ale při nošení masivních šperků nikdy nezapomínejte. Vždy zvolte pouze jeden výraznější, který zkombinujete se šperky jemnými. V opačném případě by byl váš outfit přeplácaný.

Dámský náhrdelník

Úžasný společník jak do práce, tak na proslulou hollywoodskou párty. Chystáte-li se na ples či jinou podobnou akci ve večerních šatech, nezapomeňte se řádně ozdobit. Do šatů s velkým výstřihem klidně zvolte velký zdobený náhrdelník. Naopak u šatů, které mají netypický střih u krku, si tento klenot raději odpusťte. Rozhodně ale náhrdelník neodložte po skončení plesové sezóny. Jednobarevné svetříky, trička či šaty přímo vybízejí k ozdobení. Pokud zvolíte dlouhý náhrdelník, raději nechte stranou oblečení s véčkovým výstřihem. Roláčky a kulaté výstřihy budou ideálnější volbou.

Dámské brože

Brože už dávno nejsou výsadou jen našich babiček, ale pomalu se stávají oblíbené i v mladší generaci. Můžete je připnout prakticky na všechno a dát tak oblečení úplně jiný rozměr. Divili byste se, jak jedna krásná a výrazná brož dokáže celý model oživit. Nejčastější místa pro připnutí tohoto šperku jsou klopy saka, trička či šály. Probuďte v sobě tvůrčího ducha a najděte další zajímavá místa, která brož zvýrazní. Fantazii se meze nekladou.

Dámské hodinky

Tento tikající šperk plní nejen okrasnou funkci, ale také funkci praktickou. Těm z vás, které většinou chodí pozdě, mohou hodinky pomoci s touto špatnou vlastností. A pokud patříte k těm, které čas zrovna dvakrát neřeší, stejně si hodinky pořiďte jako módní doplněk. Hodinky můžeme rozlišit podle tvaru ciferníku. Obdélníkový s úzkým řemínkem není nejideálnější pro slečny s úzkým zápěstím. Mnohem lépe na nich vyniknou hodinky s ciferníkem čtvercovým. Nejčastěji se stále ještě setkáte s ciferníkem kulatým, který sluší téměř všem. Menší tvary budou více slušet ženám se silnějším zápěstím a naopak. Důležitou roli při výběru hodinek hraje příležitost, na kterou si chcete hodinky vzít. Na běžné nošení si můžete koupit hodinky jakékoliv. Záleží pouze na vás, zda zvolíte sportovní či elegantní typ. Pokud se ale nechcete dopustit společenského faux-paus, nikdy nepoužijte sportovní hodinky jako doplněk elegantního oblečení či dokonce róby.

Typy dámských hodine

Když se řekne hodinky, většina z vás si vybaví jejich klasický typ, tedy běžné náramkové. Výrobci hodinek ale přišli s mnoha neotřelými nápady, a proto můžete pořídit vskutku neobvyklé typy a tvary.

Náramkové hodinky

Jak již bylo zmíněno výše, náramkové hodinky jsou zažitou klasikou. Liší se od sebe tvarem a velikostí ciferníku a barvou řemínku. Speciálním typem hodinek na zápěstí jsou hodinky řetízkové. Jejich ciferník není připevněn na koženém či plastovém řemínku, ale na zlatém či stříbrném řetízku. Mnoho lidí na první pohled nepozná, že se jedná o hodinky.

Hodinky na řetízku

Rádi se lišíte a chcete mít vždy něco extra? Jestli ano, tak zapomeňte na klasické náramkové hodinky a pořiďte si jedny hodinky na řetízku. Ciferník zde plní funkci přívěsku a často bývá zakrytý odsouvacím plíškem, aby se nepoškrábal. Velmi zajímavý je například přívěsek sovy, která pod svými křídly schovává právě ciferník. Navíc vám tento typ hodinek může skvěle posloužit při flirtování. Až se vás příště nějaký pohledný mladík zeptá, zda nevíte, kolik je hodin, můžete jej klidně odkázat na hodinky, které se smyslně houpají na vaší hrudi.

Hodinky na prstýnku

Aby toho nebylo málo, přišli výrobci ještě s něčím originálnějším, než je předchozí typ. Přemýšleli, kam ještě šikovně umístit ciferník, aby byl snadno přístupný, ale zároveň ležel na netypickém místě. A právě tak vznikly hodinky umístěné na prstýnku. Pokud si tyto hodinky pořídíte, nemusíte se bát, že bude podobný skvost vlastnit mnoho vašich známých. Nevýhodou je bohužel častější mechanické poškození, jelikož rukou snadno zavadíte za věci kolem vás a ciferník můžete poškodit. Budete-li ale na šperk opatrná, určitě s ním oslníte své přátele.

Módní trendy šperků pro rok 2011

Letošní dominantu bezpochyby tvoří masivní šperky. Nejlépe vypadají ve spojení s jednoduchými outfity. Vyhledáváte-li ale extravaganci, můžete šperk doplnit výrazným modelem. Jen to příliš nepřežeňte. Dalším zaručeným trendem jsou motivy zvířátek v podobě přívěsků. Nejvyhledávanějším se stal motiv sovy, která symbolizuje moudrost. Jednoduché zlaté či stříbrné řetízky a náramky jsou stálicemi. Ty z vás, které preferují výraznější šperky, by měly zvolit barevné kameny. Nejlepší způsob jak si vytvořit originální šperk, který vlastníte pouze vy, je vytvořit si ho sama. V mnoho obchodech již začali prodávat řetízky, na které je možné dokoupit kamínky či přívěsky. Sama si pak můžete sestavit vlastní skvost.

Doporučujeme:

  • Výroba šperků a bižuterie na zakázku-Pod autorskou značkou** "PAVLAVA"najdete vlastní tvorbu výtvarnice Mgr.Pavly Vaculíkové.Specializuje se především  na na tvorbu šperků,bižuterie,oděvů a dokonce na výrobu textilní dekorace do bytu.Máte-li zájem pyšnit se těmito originálními šperky a výrobky, neváhejte a kontaktujte paní Mgr.Pavlu Vaculíkovou, tel:732481144** nebo napište na mailovouadresu:pavlava@atlas.cz

  • Výroba tradičních zlatých šperků na zakázku,Praha-Představujeme Vám tradiční výrobnu zlatých šperků, nacházející se v Náchodské ulici v Praze 9,  která Vám vyrobí modelové šperky ze žlutého, bílého,červeného i růžového zlata.Do šperků zasazují přírodní i syntetické kameny,perly či mořské korály.Provádí také opravy šperků.Jejich služby si můžete objednat na** tel: 777 201 192**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9114 (krasny-zivot.cz#22754)


Přidat komentář