Realizace ohňostrojů - Jihlava a okolí

V životě nás všech jsou momenty a chvíle, které si přímo říkají o ozvláštnění a uspořádání něčeho výjimečného. Takovou průlomovou životní situací může být narození dítěte, svatba, promoce, výročí svatby, výročí seznámení.

Zahradní ohňostroje

Pokud si přejete odpálit ohňostroj přímo na vaší zahradní párty , jsou pro vás připraveny ohňostroje pro vlastní odpálení - zahradní ohňostroje. Jedná se o sestavu kompaktů (kompaktních ohňostrojových baterií), které jsou propojeny zápalnicí vzájemně mezi sebou. Takže na jedno škrtnutí zápalkou si odpálíte vlastní několikaminutový ohňostroj. V našem internetovém obchodu v oddělení ZAHRADNÍ OHŇOSTROJE  pro vlastní odpálení naleznete několik sestav v odlišných cenových skupinách. Po telefonické dohodě s námi pro Vás můžeme sestavit ohňostroj na míru. To znamená, že finanční částka, typ efektu podle charakteru slavnostní akce a délka ohňostroje bude upravena podle dohody s Vámi, tak jak budete požadovat. Zahradní ohňostroje jsou v poslední době velice oblíbené, také jako narozeninový (svatební) dárek, který si večer sami odpálíte. Ke každému ohňostroji pro vlastní odpálení je přiložen jednoduchý manuál s bezpečnostnímy pokyny.

 

V dnešní době není problém si zakoupit zábavní pyrotechniku, a to ve specializovaných kamenných prodejnách, v e-shopech, ale také na tržnicích. U specializovaných obchodů (kamenných, e-shopů), budete mít přeci jen větší jistotu, co se týče kvality zábavní pyrotechniky. Prodejce na tržišti tam totiž dnes může být, ale zítra již ne. A tak, kde budete případně reklamovat Váš nákup, když se například nepodaří odpal zakoupené pyrotechniky?

Zábavní pyrotechnika v rukou profesionálů

Kromě toho, zábavní pyrotechnika je v menším, ale i větším měřítku spojená s jistým nebezpečím. Mohlo by se při neodborném odpálení a následném chování stát, že si způsobíte úraz. U kvalitní zábavní pyrotechniky nemusíte mít obavy, že by Vám snad některá rachejtle vybouchla v ruce, jak to někdy vidíme ve zprávách (při oslavách Nového roku, při pálení čarodějnic, při plesech aj.). Ale, nebudete-li však dbát například potřebného odstupu, který by měl být u každého odpalu, pak může dojít k nějakému tomu úrazu, a to jistě není příjemné. Svěříte-li však provedení ohňostroje profesionálům, kteří nejen znají příslušnou zábavní pyrotechniku, ale také již uspořádali nějaký ten počet ohňostrojů, pak máte jistotu, že se nejen ohňostroj vydaří, ale také nebude nikdo zraněn. Kromě toho, i Vy sami si užijete ohňostroje, což by v případě, kdybyste se sami pustili do spuštění ohňostroje, zřejmě nebylo.

Profesionál se kromě výše uvedeného, postará také o to, že jednotlivé ohňostrojové atrakce budou pěkně navazovat jedna na druhou a tvořit skutečně efektní kompozici. Žádná zbytečná proluka nenastane. A ruku na srdce, laikovi by se takový ohňostroj jen těžko podařil. Pokud jste měli tu možnost se účastnit nějakého ohňostroje, pořádaného profesionály, pak jste jistě zažili i to, že po ukončení show, lidé zatleskali. A to je právě ono. Lidé tleskali samotnému ohňostrůjci, jak pěkně ohňostroj připravil.

Realizace ohňostrojů - Jihlava a okolí

Každoročně se setkáváte s přáteli a pořádáte pravidelné akce v období vánočních svátků, narozenin, ale i „jen tak“? A při setkání se griluje prasátko, podává pečené koleno, klobásky, vychlazené pivo, aj. Co překvapit Vaše blízké, kamarády a ozvláštnit některé ze setkání velkolepým ohňostrojem? Nebo některý z Vašich přátel plánuje svatbu, či čeká přírůstek do rodiny? Právě tyto příležitosti přímo volají po famózním ohňostroji.

Zvažujete, že byste zkusili nejprve sami uspořádat takový soukromý ohňostroj, nebo přemýšlíte, že byste nechali ohňostroj se vším všudy na profesionální firmě? Obojí je možné. Budete-li mít zájem o zajištění ohňostroje, pak se můžete těšit na komplexní službu, která začíná konzultací (nad výběrem zábavní pyrotechniky), pokračuje přípravou, sestavením a samotným odpálením ohňostroje v domluvený termín a hodinu. Tím však služby nekončí. Po skončení ohňostroje se firma postará o pečlivou prohlídku místa odpaliště a úklid po ohňostroji.

Svatební a narozeninový ohňostroj

Při těchto významných příležitostech nabízíme ohňostroje s mimořádně bohatými sestavami. V ohňostroji mohou být zakomponovány přízemní hořící efekty, jako dvojitá hořící srdce, iniciály novomanželů, jedno dvojité srdce s iniciálami novomanželů uvnitř a podobně. U příležitosti narozenin může navíc k ohňostroji odpálit oslavenci hořící číslice, které odpovídají slavnému jubileu.

Hudba podkreslující ohňostroj

Pokud jste někdy zašli na koncert Vaší oblíbené skupiny, pak si jistě vzpomenete na ty momenty a chvíle, jak se Vám dostala hudba do každičkého kousku Vašeho těla, nejen do srdce, ale i do konečků prstů. Hudba v nás dokáže vyvolávat hluboké emoce, ať už radostné, nebo posmutnělé. A i když je ohňostroj sám o sobě neopakovatelným a jedinečným zážitkem (každý ohňostroj je naprostý originál), pak, když se doplní vhodně zvolenou hudbou, pak se můžete dostat do naprosté euforie.

A opět jsme u toho, kdybyste si ohňostroj připravili a odpálili sami. Samozřejmě, že je možné si pustit hudbu z přehrávače, k tomu přidat pořádné reprobedny. Ano, ale ne každý z nás má bedny, které ozvučí velký prostor, budete-li pořádat ohňostroj pro větší skupinu osob.

S profesionály se tak nebudete muset prakticky o nic starat, od samotného odpalu ohňostroje, po zařízení a puštění emotivní hudby. Na Vás „pouze“ bude si nadefinovat požadavky a přání. Taková profesionální firma s Vámi probere možnosti a nabídku zábavní pyrotechniky, a to včetně hudby. Můžete využít hudby, kterou firma používá, nebo si také donést vlastní. Kupříkladu, pokud je ohňostroj pořádán na svatbu, tak, můžete použít hudbu, která spojila snoubence. Samozřejmě však, že se musí hudba hodit do samotného ohňostroje. Mohlo by se totiž také stát, že nevhodně zvolená hudba zaujme svojí volbou mnohem více, než ohňostroj. A to by bylo škoda.

Kompozice ohňostrojů

Samotný ohňostroj je možné sestavit z celé řady zábavní pyrotechniky. Při sestavování Vašeho ohňostroje, můžete volit například z takových atrakcí, jako jsou římské svíce, fontány, petardy, kompakty, kulovky aj. Kromě zábavní pyrotechniky, co do druhů, můžete volit i mezi zábavní pyrotechnikou pro dospělé a zábavní pyrotechnikou pro děti, respektive dětské oslavy.

Nejen dospělí se rádi podívají na velkolepé ohnivé show. Ohňostroje jsou vhodné nejen pro oslavy příchodu Nového roku, vánoc, plesů, svateb, ale také pro oslavy našich ratolestí – narozeniny, dětská párty, maškarní bály, karnevalová párty aj. U dětské pyrotechniky můžete volit například z takových kousků, jako jsou prskavky, a to o různé délce. Snad každému dítku se rozzáří očka, když vstoupí do místnosti, kde je ozdobený vánoční stromeček, pod ním hromada dárku a na stromku prskají zlatavé prskavky. Můžete dětem zakoupit například prskavky o délce 16cm, 70cm, ale také 90cm. A je celkem logické, čím delší bude prskavka, tím delší dobu se mohou děti těšit ze světelného efektu. Vedle prskavek můžete také zakoupit například pyrotechniku s názvem čmelák, včela či bouchací kuláči. Bouchací kuláči potěší každého raubíře, který chce druhému způsobit leknutí. Pyrotechnika bouchací kuláči totiž spočívá v hození kuličky o zem. Při dopadu na zem, pak kulička vytvoří zvukový efekt, a jak jinak, účelem je, aby se druhá osoba lekla.

Fontány

Fontány jsou jednoduché svou manipulací, nenáročné na prostor a tiché v prostředí. Jsou určeny pro ty, kteří touží po ohňostroji a nemají dostatek prostoru nebo chápavé sousedy. Fontány ve tvaru malých vulkánů nebo válců chrlící zlaté, stříbrné nebo barevné gejzíry, dokáže rozzářit oči všech nadšenců.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9120 (krasny-zivot.cz#22945)


Přidat komentář