Pneuservis - výměna a montáž

Pneuservis neposkytuje pouze výměnu pneumatik, naopak můžete využít širokou nabídku jejich služeb, ať už pro osobní nebo nákladní auto. Přiblížíme Vám, jaké služby si můžete objednat, a co se pod nimi skrývá. Dopřejte Vašemu autu kompletní údržbu.

Doporučujeme:

 • Oprava karoserií a svařování plastů v Tečovicích u Zlína: Kontakt: Petr Svoboda, mobil: 736 652 981, e-mail: petr.svobodakarosar@seznam.cz
 • Karosárna, s.r.o. v Rychvaldě u Karviné: Opravy karosérií motorových vozidel včetně provádění lakýrnických prací. Kontakt: Dominik Golombek, mobil: 602 749 459, e-mail: dominik.golombek@seznam.cz
 • Pneuservis Ostrava -  Rychlé gumy, s.r.o., provozovna Avion Shopping Park Ostrava vedle Electroworldu, 608 781 381, info@pneu-servis-ostrava.cz, Otevírací doba se přizpůsobuje objednávkám.

Pneuservisy

 • Pneuservis osobní – odborná výměna pneumatik, a to včetně vyvážení na stacionárním zařízení.
 • Pneuservis nákladní - odborná výměna pneumatik, disků, duší, ventilů, a to včetně vyvážení, huštění, ekologické likvidace ojetých pneumatik.
 • Pneuservis moto - odborná výměna pneumatik, disků, duší, ventilů, a to včetně vyvážení, huštění, ekologické likvidace ojetých pneumatik. Při výběru vhodné motopneu pro Váš motocykl Vám poradí zkušený odborník, pro kterého je důležité vybrat Vám pneumatiky přesně na míru.
 • Pneuservis agro - odborná výměna pneumatik, disků, duší, ventilů, a to včetně vyvážení, huštění, ekologické likvidace ojetých pneumatik.

Služby poskytované pneuservisem

Čištění interiéru vozidla

Vysátí: sedaček, podlah, zavazadlového prostoru, prostoru pod sedadly, tepování: stropu, sedadel, koberců, výplní dveří, mytí palubní desky, její konzervace, mytí veškerých plastových i kožených výplní, mytí a vyleštění veškerých skleněných výplní.

Demontáž pneumatik

Drobná údržba vozů

Výměna oleje, výměna brzdových destiček a kotoučů, plnění klimatizací.

Huštění pneumatik plynem

Na rozdíl od tlakového vzduchu z kompresoru neobsahuje kyslík, atmosférickou vlhkost a nečistoty, které způsobují předčasné stárnutí pneumatik i disků, kolísání tlaku v pneumatikách a při vyšších rychlostech mohou způsobit i explozi pneumatik. Můžete si také vybrat mezi tlakovým vzduchem z kompresoru nebo inertním plynem. Běžně se k huštění pneumatik používá tlakový vzduch z kompresoru. Pro provoz však může obsahovat také určité nežádoucí složky, které ve svém důsledku ovlivňují, nebo mohou ovlivňovat bezpečnost provozu i životnost pneumatik. Jedná se o kyslík, atmosférickou vlhkost a olej. Inertní plyn je naopak nejpraktičtější řešení pro toho, kdo očekává od pneumatiky optimální životnost i bezpečný provoz. Svým složením se jedná o směs inertních plynů na bázi argonu a dusíku. Pneumatiky nahuštěné tímto plynem Vám zajistí, pocit větší jistoty a bezpečnosti při provozu vozidla, navíc stabilním provozním tlakem se zvyšuje životnost pneumatik, významně se zlepšuje komfort jízdy, snižuje se spotřeba pohonných hmot, a také se snižují celkové provozní náklady.

Komplexní prohlídka stavu vozidla

Kontrola pneumatik, brzd, tlumičů, výfukového potrubí, provozních kapalin, autobaterie, osvětlení vozidla. Možnost následného odstranění zjištěných závad, a to na počkání, či v dohodnutý termín.

Montáž pneumatik

Mytí motoru

Nástřik speciálního přípravku na motor i motorový prostor, následné tlakové mytí motoru i motorového prostoru, poté lakování motoru a ošetření plastových dílů.

Oprava autoskel

Opravení bodových prasklinek čelního skla, opravy podélných prasklin.

Oprava defektů pneumatik

Únik vzduchu z pneumatiky bývá většinou spojen s průrazem, nebo průpichem pneumatiky. Odborně provedená oprava mechanického poškození pneumatiky průpichem Vám ušetří peníze za nákup nové pneumatiky.

Prodej pneumatik

Se zárukou vrácení peněz v případě reklamace.

Prodej střešních boxů a nosičů

Půjčovna střešních boxů a nosičů

Ruční mytí auta

Využijte možnosti mít dokonale umyté, vyčištěné auto. Služba zahrnuje mytí karosérie auta tlakovou vodou, a to včetně podběhů, prahů, hran dveří, sloupků. Případné odstranění asfaltových skvrn, ruční mytí karosérie, čištění litých disků, čištění světlometů, hran dveří, sloupků, prahů, následný oplach karosérie tlakovou vodou, vysušení karosérie jelenicí, a to včetně vyleštění skleněných výplní, následné voskování karosérie, případně renovace laku za pomocí speciální autokosmetiky. Ruční mytí je nesporně nejšetrnější způsob čištění a umývání automobilů. Už při základním mytí je Vaše auto nejen důkladně očištěno, ale rovněž je dodána základní ochrana laku před vnějšími vlivy pomocí laku.

Výhody ručního mytí aut

 • Kartáče v běžných myčkách jsou nastaveny univerzálně a nemohou se přizpůsobit přesným tvarům Vašeho vozidla, tlak kartáčů je nerovnoměrný a především mytí je velice nešetrné.
 • Stroj nemůže, tak jako lidská ruka, do všech míst, vzhledem k univerzálnímu nastavení.
 • Před jakýmkoliv mycím zásahem se auto důkladně očistí, a to za pomocí výkonného tlakového přístroje, aby se z povrchu karosérie odstranil prach, bláto, písek, a to včetně podvozku i podběhů.
 • Při ručním mytí je možné se zaměřit na místa, která jsou více znečištěná.
 • Ruční mytí je v podstatě nejšetrnější způsob mytí auta.
 • Ruční mytí nezpůsobí žádné škrábance na karosérii.

Servis klimatizace

Prověření účinnosti klimatizace, dezinfekce výparníku, výměna pylového filtru, recyklace a plnění chladiva, test těsnosti systému.

Seřízení geometrie

Měření, seřízení přesnosti geometrie náprav auta, zjištění stavu seřízení jednotlivých částí přední i zadní nápravy podvozku auta, pomocí přesného elektronického zařízení. Správné seřízení náprav vozidla zvýší životnost pneumatik, zlepší komfort jízdy, sníží opotřebení podvozkových částí vozidla a zvýší celkovou bezpečnost provozu.

Seřízení světel

Kontrola, seřízení funkce a intenzity světlometů.

Uskladnění pneumatik

Ať už zimních nebo letních. Současně můžete počítat i se servisní službou u těchto pneumatik, kdy Vám pneuservis provede jejich kontrolu, technický stav, mytí a připraví na následující sezónu.

Výměna baterií

Zjištění technického stavu autobaterie. Ztratí-li autobaterie svoji funkci, přestává být auto nepojízdné.

Výměna brzdové kapaliny

Změření kvality brzdové kapaliny, a to speciálním testovacím zařízením, výměna, doplnění kapaliny.

Výměna brzdových destiček

Kontrola a případná následná výměna brzdových destiček.

Výměna chladicí kapaliny

Výměna, doplnění provozní kapaliny, zjištění kvality chladicí kapaliny optickým testerem.

Výměna výfuků

Výměna vadné části výfuku, nebo výměna celého výfuku, a to na základě vizuální kontroly jednotlivých dílů. Jakákoliv netěsnost systému, koroze, mechanické poškození, nebo vadný tlumič výfuku, způsobuje únik škodlivých toxických plynů do ovzduší. Kvalitní, bezporuchový výfukový systém Vám zajistí i bezproblémový provoz vozidla.

Výměna olejů, filtrů

Výměna motorového oleje včetně filtru a ekologické likvidace upotřebeného oleje a filtrů. Motorový olej musí dobře ulpívat na mazaném povrchu, musí odvádět vznikající třecí a provozní teplo, musí chránit kovové i nekovové části motoru před korozí.

Výměna tlumičů

Testování a výměna tlumičů, kdy po výměně vadných tlumičů se výrazně zvýší Váš komfort z jízdy, stabilita, bezpečnost jízdy, brzdná dráha, navíc se prodlouží i životnost pneumatik. Tlumiče tlumí kmitání související s jízdou po nerovné vozovce, zajišťují plynulý kontakt kola s vozovkou. I když nerovnosti vozovky kolikráte neumožňují ideální dotyk, musí být tato ztráta co nejmenší. Trvalý kontakt kola s vozovkou má totiž pozitivní vliv na jízdní vlastnosti, stabilitu a vedení vozidla, délku brzdné dráhy, komfort jízdy a snižuje předčasné opotřebení podvozkových skupin vozidla.

Zabezpečení vozidel

Montáž elektronického zabezpečení; montáž centrálního zamykání.

Zpětný odběr opotřebených pneumatik

Bezplatné odebrání opotřebovaných pneumatik, zajištění jejich dalšího využití, či zajištění likvidace, a to na náklady pneuservisu.

Podle jakých parametrů vybírat pneuservis

 • Kvalita poskytovaných služeb
 • Vyškolení pracovníci
 • Rozsah poskytovaných služeb
 • Rychlost služeb
 • Poskytnutí služeb na počkání
 • Cena za poskytnuté služby
 • Garance za provedené služby

Doporučujeme:

 • Oprava karoserií a svařování plastů v Tečovicích u Zlína: Kontakt: Petr Svoboda, mobil: 736 652 981, e-mail: petr.svobodakarosar@seznam.cz
 • Karosárna, s.r.o. v Rychvaldě u Karviné: Opravy karosérií motorových vozidel včetně provádění lakýrnických prací. Kontakt: Dominik Golombek, mobil: 602 749 459, e-mail: dominik.golombek@seznam.cz
 • Pneuservis Ostrava -  Rychlé gumy, s.r.o., provozovna Avion Shopping Park Ostrava vedle Electroworldu, 608 781 381, info@pneu-servis-ostrava.cz, Otevírací doba se přizpůsobuje objednávkám.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9102 (krasny-zivot.cz#21603)


Přidat komentář