Panenky jako živé

Hrávala jste si jako malá s panenkami? A lákalo by vás hrát si s panenkami i nyní, v dospělosti? Toužíte po panenkách stále, i když už máte dětská léta za sebou? A slyšela jste již o reborn panenkách?

Pokud vás panenky lákají, i když už nejste žádné dítko, možná by vás mohly zaujmout tzv. reborn panenky. Tyto živé panenky si našly své příznivce po celém světě, ne však mezi dětmi, ale mezi dospělými lidmi, především ženami. A co tyto panenky odlišuje od ostatních panenek?

Panenky jako živéReborn panenky vypadají jako živé

Panenky reborn na rozdíl od jiných panenek nevypadají jako hračka, ale jako opravdové živé miminko. Mají všechny důležité detaily včetně řas a vlásků, které se většinou vyrábějí z lidských vlasů, pupíku, bradavek, pohlavních orgánů, přirozeného zbarvení kůže, drobných žilek atd. Jejich tělíčka jsou vyrobena podle vzoru opravdových živých miminek, mají tělesné tvary, velikost i hmotnost, která odpovídá živému miminku. Ty nejdražší reborn panenky dokonce umějí napodobovat i dýchání, tlukot srdce a další biologické projevy opravdového dítěte. K reborn panenkám lze dokoupit i příslušenství, díky němuž lze panenkám vytvářet sliny, slzy, soplíky nebo třeba ospalky. Dále lze koupit speciální olejíček nebo kondicionér na vlasy aj.

Kde koupit panenku jako živou?

Pokud máte zájem pro své dítě o panenku která vypadá opravdu jako živá a hlavně za dostupnou cenu pro každého, rádi bychom Vám doporučili eshop www.panenky-jako-zive.cz.

Hračka, sbírkový kousek nebo opravdové dítě?

Možná jste slyšeli o sběratelích panenek. Ti však zpravidla sbírají staré dětské panenky, nejčastěji porcelánové. V tom případě jde čistě o sběratelskou vášeň. V případě reborn panenek jde však o něco jiného. Někteří majitelé reborn panenek jsou také jejich sběratelé, ale častější je případ, kdy si ženy pořizují reborn panenky na hraní. Věnují se jim a pečují o ně, dělají jim fotografie do alba, převlékají je, chovají je, češou jim vlásky, masírují je olejíčkem apod. Některé ženy vozí své reborn panenky i v kočárku na procházky. Mnoho žen, které se takto reborn panenkám věnují, říkají, že je to jejich hobby, při kterém se vždy uklidní, pookřejí a cítí se nabité energií.

Je hraní si s panenkou v dospělém věku normální?

Psychologové říkají, že pokud jde jen o koníček, není na něm nic špatného, dokonce je pro člověka přínosný, tak jako každé hobby. Příznivé vlivy na lidskou psychiku při hraní si s reborn panenkami bývají nejčastěji zaznamenávány u osamělých nebo přepracovaných lidí, nebo také u žen, které nemohou mít vlastní děti. Pro mnoho lidí se stala koníčkem také samotná výroba reborn panenek. Něco jiného by bylo, kdyby si žena k reborn panence vytvořila tak silný vztah, že by ji vnímala jako opravdové živé dítě a ne jako hračku nebo svůj koníček. V tom případě by šlo o negativní jev, který by bylo potřeba řešit s psychologem nebo psychiatrem.

Jak získat reborn panenku?

Reborn panenku si lze po zakoupení jednotlivých dílů a dalšího příslušenství vyrobit vlastnoručně. V tom případě by vás reborn panenka vyšla průměrně na 4 000 Kč. Již hotová reborn panenka stojí podle kvality materiálu a realističnosti provedení a podle toho, zda je nová nebo použitá, od 1 000 do 6 000 Kč.

Panenky Berenguer

Panenky Berenguer jsou pečlivě zabaleny v krabicích a některé mají i svůj rodný list. Vyrábějí se buď z vinylu, nebo kombinace látky a vinylu. Panenky Berenguer mají ve tvářích různé výrazy, které jim dodávají na realističnosti. Lze si objednat panenku v podobě chlapce či v podobě holčičky. Některé mají také otočnou hlavičku a ohebné klouby. Všechny panenky se dodávají s oblečkem. Lze si vybrat z různých typů oblečků, například oblečku na spaní, oblečku na vycházku apod. Panenky Berenguer pocházejí ze Španělska a jak vzhledem, tak kvalitou patří mezi nejoblíbenější panenky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9135 (krasny-zivot.cz#23039)


Přidat komentář