Luxusní značkové hodinky

Vánoce jsou za dveřmi a vy jste již začali přemýšlet o vhodném luxusním dárku pro Vaše nejdražší? Pokud hledáte eleganci, noblesu, moderní design a luxus, máme pro vás tip v podobě luxusních hodinek.

Luxusní hodinky patří od pradávna k těm nejkrásnějším a nejhodnotnějším dárkům, a proto se klade v luxusních prodejnách důraz na to, aby byly zákazníkům poskytovány ty nejkvalitnější služby v oblasti prodeje. Pokud se rozhodnete darovat luxusní hodinky, vždy to znamená něco osobního a je jisté, že obdarovaná osoba je Vám blízká a že si jí vážíte. Ovšem někdy nám může dělat problém situace, kdy nevíme jaké hodinky zvolit, aby byly opravdu ty nej. Na našem trhu je přece tolik značek, typů a tvarů hodinek s různými řemínky a pouzdry, že je opravdu těžké vybrat ty nejhezčí.

Luxusní značkové hodinky

Máte v plánu pořídit si luxusní značkové hodinky nebo jimi obdarovat někoho ze svých blízkých a potřebujete poradit, kde Vám zaručí kvalitu zboží? V takovém případě Vám představujeme internetový obchod, který se zaměřuje jak na luxusní, tak i na sportovní hodinky světových značek, jako např. GUESS, Emporio Armani, Diesel, Lacoste, POLICE, Nike a mnoho dalších. Tato ojedinělá internetová prodejna Vám nabízí nespočet výhod. Na stránkách můžete vybírat z takových hodinek, které nikde jinde nenaleznete. Dále poskytují 100% garanci původu, při nákupu nad 5000,- Kč máte dopravu po celé České republice zdarma, čekají Vám velice zajímavé a lákavé ceny a mnoho dalších.

Nebo chcete darovat luxusní hodinky, ale nejste si jisti jaké? Na internetovém obchodě můžete zakoupit dárkový poukaz a Váš blízký si vybere dle svého vkusu. Jejich hlavním záměrem je uspokojit zákazníka jak kvalitou, tak cenou. Můžete se těšit pouze na originální značkové hodinky s garancí kvality.

Cena luxusních hodinek

Možná jste se zastavili před výlohou obchodu a pozastavili se nad cenami, za které je možné hodinky koupit. Jistě, že se dají hodinky pořídit od pár set korun, ale pokud chcete luxus, který si jistě zasloužíte, může se cena takových hodinek pohybovat od tisícikoruny až po milióny. Říkáte si, proboha, co na takových hodinkách může být tak drahé, že stojí tolik peněz? Zde se Vám pokusíme podat pár informací o luxusních hodinkách a jejich cenách. Co všechno tedy určuje cenu hodinek, které vidíte za výlohou luxusních butiků či internetových prodejen?

Jistou cenu má hned materiál pouzdra, ve kterém jsou hodinky uloženy a kterého si všimnete jako prvního. Pouzdro je velmi důležité, neboť v něm hodinky darujete někomu, na kom Vám zřejmě hodně záleží, když jste se rozhodli za takovou osobu utratit nemalé peníze. A právě pouzdro reprezentuje to, co je uvnitř něho. Nejčastěji se k výrobě pouzdra používá nerezová ocel, bílé, růžové, žluté zlato nebo platina. Ocel však není příliš drahá, tudíž cenu hodinek až tolik nezvýší. Rozdíl v ceně poznáte v případě, kdy se rozhodnete hodinky opatřit pouzdrem z platiny, která má svůj specifický vzhled, který nelze nahradit ničím na světě. Platina vyniká odolností a kvůli tomu i její zpracování trvá o dost déle.

Dále je samozřejmě důležité, co se v takovém pouzdře skrývá a co tak výrazně ovlivňuje celkovou cenu. Cenu určuje hodinový strojek, který je ukázkou řemeslného mistrovství jeho tvůrců. Trvá totiž tak dlouho, než dojde k vytvoření funkčního počítačového modelu, který bude kombinovat stovky miniaturních součástek do takové podoby, že Vám jejich souhra ukáže přesný čas. Doba jeho vytvoření může představovat tisíce hodin práce. Oblíbenou komplikací hodinek bývá věčný kalendář, díky kterému vždy máte informace o roce, týdnu, měsíci a konkrétním datu, což samozřejmě hodnotu hodinek také zvyšuje. Dalším prvkem, který zvyšuje cenu hodinek, je jejich značka. Značka hraje opravdu velkou roli už i kvůli své tradici. Co je však nepřehlédnutelné v cenové relaci hodinek, jsou drahé kameny. Cena hodinek roste přímou úměrou ve vztahu s vahou drahých kamenů, kterých je v hodinkách použito.

Z výše uvedeného se Vám může stát, že v jednom obchodě si můžete zdánlivě podobné hodinky koupit za pár tisíc korun a v jiném obchodě po Vás budou chtít za téměř vzhledově stejné hodinky několik miliónů. Cenu ovlivňují mimo výše uvedeného i limitované edice konkrétních modelů, zvláštní a ojedinělý design nebo také zvýšená odolnost hodinek.

Luxusní hodinky Lacoste

Luxusní hodinky značky Lacoste představují eleganci a komfort v jedné značce. Lacoste patří bezesporu mezi přední světové značky v oblasti stylové módy a v kurzu je již od roku 1933. Jde o lifestylovou značku, pod kterou se vyrábí mimo jiného zboží i doplňky, jakými jsou náramkové hodinky, které se těší velké oblibě**. Firma Lacoste** byla založena v roce 1933 známých francouzským tenistou Reném Lacoste. Už od samotného založení je symbolem značky Lacoste logo zeleného krokodýla, které samozřejmě zdobí i luxusní hodinky této značky. Kvalitní a nadčasové hodinky této značky patří k módní špičce. Proto pokud si přejete být moderní a vlastnit alespoň jeden luxusní kousek, který Vás bude zdobit a zároveň prezentovat, volte náramkové hodinky zn. Lacoste. Hodinky Lacoste se vyznačují zajímavým poměrem ceny a kvality. Takové hodinky jsou stylové a navíc se při jejich výrobě klade velký důraz na vysokou kvalitu a funkčnost. Veškeré hodinky této značky jsou vodotěsné. Jejich výběr je tak široký, že si z kolekce vyberou i ti nejnáročnější zákazníci, kteří dávají přednost sportovnímu designu. Hodinky Lacoste jsou lehké a dobře padnoucí  pro každodenní nošení. Pokud je pro Vás důležitý luxusní design, není co řešit a můžete se obrátit na internetový obchod, kde na Vás několik kousků těchto nádherných hodinek čeká.

Luxusní hodinky Diesel

Hodinky značky Diesel představují nejenom luxus, ale i odvážnou nadčasovou módu. Značka Diesel si za mnoho let svého působení vybudovala na celosvětovém trhu reputaci časového předstihu a celkově nastavila vysokou laťku ostatním značkám, které jsou určené pro mladé generace. Jestliže chcete být, jak se říká, v kurzu, a hledáte extravagantní hodinky, ojedinělých tvarů a celkového designu, jsou právě pro Vás hodinky značky Diesel tou správnou volbou, se kterou jistě oslníte. Pokud uvažujete o dárku pro někoho, kdo nemá rád nudu a stereotyp, bude z hodinek značky Diesel nadšený.

Luxusní hodinky Emporio Armani

Jestliže holdujete perfektní módě, která v sobě zahrnuje prvky ležérnosti, právě pro Vás tu jsou hodinky z kolekce luxusní módní značky Emporio Armani. Tyto jedinečné a originální hodinky nabízí eleganci, která se snoubí s luxusním designem. Díky těmto hodinkám bude jejich nositel jedinečný a osobitý. Emporio Armani představuje moderní styl života.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9115 (krasny-zivot.cz#22928)


Přidat komentář