Internetový prodej vitaminů

Vitaminy jsou potřebným doplňkem pro tělo, aby funkce a chemické reakce těla pracovala bezchybně. Vitaminy fungují jako urychlovač mnoha biochemických reakcí lidského těla. Vše o vitaminech i jejich prodeji si dnes malinko objasníme.

Co jsou vitaminy

Vitamin je produkt, který se navzájem s tuky, sacharidy a bílkovinami řadí k primárním složkám lidské stravy. Pro stavbu lidského těla mají vitamíny funkci urychlovače biochemických procesů. Jelikož si lidské tělo neumí vitaminy samo vyrobit, je zapotřebí je čerpat právě z potravy. Rozlišujeme základním 13 typů vitaminů. Ideální množství vitaminů v lidském těle je nepostradatelné pro udržení četných biochemických vývojů v živém organismu. Vitaminy rozdělujeme na dva druhy a to dle jejich rozpustnosti. Jedna skupina vitaminů je rozpustná ve vodě (B, C, PP), a druhá se rozpouští v tucích (A, D, E, K).

Jestliže lidské tělo pociťuje nedostatek vitaminu, dochází k hypovitaminóze, což se může projevovat poruchami určitých funkcí organismu. Mnohdy může jít i o velice závažné onemocnění. Opakem je hypervitaminóza, což představuje předávkování neboli otravu vitaminy. Jestliže tělu dodáme přebytek vitaminů rozpustných ve vodě, tělo je nezpracuje a nadbytečné množství vitaminů z těla je ledvinami vyloučí. Jinak to funguje u vitaminů, které se rozpouštějí v tucích. Tehdy může dojít také k otravě organismu s doživotními důsledky a častokrát i k smrtelné intoxikaci. Tyto vitaminy se ukládají v játrech a tělesném tuku, a tak předávkováním může dojít např. k toxicitu jater.

Internetový prodej vitaminů

Pravdu o vitaminech, články o zdraví, ale také objednání si produktů přímo online je možné u firmy Dr. VITAMIN s.r.o. Informovat se i nechat si poradit můžete na telefonním čísle +420 725 045 888 nebo e-mailem: nase@zdrave-vitaminy.cz. [Více o internetovém nákupu vitamínu naleznete na: www.zdrave-vitaminy.cz](Více o internetovém nákupu vitamínu naleznete na: www.zdrave-vitaminy.cz "Internetový prodej vitamínů"), kde naleznete vše potřebné nejen o vitaminech a minerálech potřebných pro lidské tělo, doplňky stravy, o důležitém prvku Omega 3,** o detoxikačních kůrách,** ale zboží si můžete zároveň objednat přímo až do domu, tedy online.

Dr.vitamín

Důležitost vitaminů v těle

Lidské tělo nedokáže produkovat všechny potřebné vitaminy v těle v dostatečném množství. Kolem nás je spousta negativních vlivů, jako hnojiva, ochucovadla, znečištěné ovzduší i voda, alkohol, stres, radiace, a jiné. Z toho důvodu je zapotřebí zvýšená potřeba vitaminu pro lidský organismus, který nestačí pouze ze stravy, je nutné je dle potřeby doplňovat i uměle. Vitaminy potřebuje organismus v každém věku, tedy od malých dětí, přes pubertu, střední věk až po důchodce, kdy už je tělo značně ovlivněno právě vnějším prostředím. Nepleťte si ale pojmy, že vitaminy jsou lék! Vitaminy v žádném případě nevyléčí nemoci, to je obrovský omyl. Léky se berou v období nemoci, např. při angíně se léčíme penicilínem, který užíváme pouze po dobu nemoci. Pokud nejste nemocní, penicilín neužíváte. Vitaminy jsou potraviny, bez kterých by organismus umřel. Živý organismus vitaminy potřebuje stále, pro zdravý růst i vývoj. Příkladem může být i dobrodružství Kolomba, kdy je známo, že díky citrusovým plodům na pobřeží, námořníci nezemřeli na nemoc z nedostatku vitaminu C, tedy skorbut.

 

Vitamíny

Vitaminy jsou důležité pro život

Takže teď víme, že vitaminy nejsou k léčení. Pouze nám pomáhají předejít nemocem, případně nám pomáhají nemoci lépe zvládat a urychlit léčbu. Pomáhají předcházet únavě, zvyšují imunitu lidského těla, předstihují tvorbu nemocí. Vitaminy užíváme tedy jako doplněk stravy, jelikož často jíme nevyváženou a nekvalitní málo vitaminovou potravu (ovoce, zelenina, obiloviny, luštěniny, atd.). Vitaminy slouží jako základní prevence před vznikem nemocí.

Multivitaminy

Pro správný vývoj těla je každodenně zapotřebí správná dávka všech vitaminů. K tomuto účelu se vyrábějí každodenní dávky přírodních vitaminů, stopových prvků a minerálů, které obsahují dostatečné a vyvážené množství těchto prvků pro každičký den. Tyto produkty nazýváme „multivitaminy“, produkují se ve variantách dle věků a druhu fyzického zatížení organismu.

 

Multivitamíny

Vitaminy

Vitaminové produkty se dnes již většinou vyrábějí z přírodních a tedy účinných, tělu prospěšných surovin. Jestliže víte, nebo Vám doktor doporučí, zvýšené množství určitého druhu vitaminů, na internetových stránkách si vyberte takový produkt, který bude právě pro Váš organismus. Můžete si ale vybrat výrobek, který se skládá z více druhu vitaminů, působící právě na určité posílení funkcí těla. Například v období těhotenství, kdy je zapotřebí dodat tělu všechny důležité vitaminy a prvky, které pomohou při hormonální změně organismu a zároveň** pomůžou zdravému vývoji plodu**. Potřebujete-li posílit svou fyzickou i duševní kondici těla, zaměřte se na produkty, které Vám pomohou právě s těmito funkcemi. Produkty s vitaminy slouží také pro lepší růst vlasů a nehtů, pro zlepšení paměti, k rychlejšímu spalování tuků v těle, pomáhají udržovat pružnou a zdravou pokožku. Rozhodně máte z čeho vybírat, na trhu je opravdu veliké množství výrobků, stačí se jen zaměřit na to, co vlastně Vaše tělo potřebuje.

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika jsou takové tělové a pleťové produkty, které se vyrábějí pouze ze surovin z přírodních zdrojů, jako léčivé rostliny, vonné oleje, přírodní rostlinný glycerin, ovoce i zelenina. Tato kosmetika neobsahuje deriváty ropy (vazelína, silikonový olej), ani žádné syntetické barviva a vonné látky. Mezi produkty této přírodní kosmetiky najdeme přípravky, která pomáhají při péči o zdravou pleť, různé minerální make-upy, kosmetika pro zdravé a pevné zuby, přírodní kosmetika pro krásné tělo a vlasy. Také pro děti se vyrábí přírodní kosmetika, která pokožku dětí nevysušuje, nevznikají nežádoucí exémy, šetrně působí na pokožku i vlasy.

 

Přírodní kosmetika

Detoxikace

Detoxikace lidského organismu je celková očista těla od nežádoucích nahromaděných jedovatých látek nazývaných toxiny. Jde o různé látky původu mikroorganismu, parazitů i chemické látky. Znečištění ovzduší velmi napomáhá kontaminaci lidského těla toxiny.  Do těla si tyto toxiny dostávají potravou, užíváním léků, vdechováním, a také stykem s jedovatými kontaminovanými látkami. Každé lidské tělo se s nimi setkává, je takřka nemožné se jim vyvarovat. Nebezpečí, které hrozí  v přemnožení toxických látek v organismu, vedou k závažným poruchám zdraví. Vzniká snížená obranyschopnost organismu, které může být příčinou mnoha nemocí a chorob, mnohdy i chronických. V těle každého člověka je nahromaděno velké množství těchto toxických látek, a proto se jich musíme čas od času zbavovat, a k tomu slouží právě detoxikace.

Očistná detoxikace nám může pomoci zpomalit stárnutí buněk, ale také předejít mnoha závažným onemocnění. K detoxikaci existuje mnoho tzv. detoxikační kúr, které Vaše tělo zbaví jedovatých látek. Tyto kúry napomáhají vylučovat z organismu jedovaté těžké kovy, obsahují protikvasinkové účinky. Toxiny se v těle usazují v tukových tkáních, a tyto detoxikační kúry nám napomáhají jedovaté látky dostat a vyloučit také z těchto tukových buněk. Celková očista těla by se měla pravidelně provádět minimálně 1x do roka jako prevence před nežádoucími chorobami.

 

Detoxikace

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9119 (krasny-zivot.cz#22944)


Přidat komentář