Cateringové služby - výběr

Svatba, narozeninová oslava nebo firemní párty, na všechny tyto akce si můžete objednat cateringovou firmu, která zajistí vybavení akce, jídlo, pití, obsluhu, zábavnou show a úklid nakonec.

Doporučujeme:

Cateringové služby Praha - Cateringové služby, které nabízí pan** Jan Řepa z Prahy**, se snaží neustále zdokonalovat a upravovat k Vaší naprosté spokojenosti, aby se tak Vaše oslava stala příjemným i zábavným zážitkem, samozřejmě s milou a profesionální obsluhou. Více informací naleznete na www.culinaria-dolce-vita.cz

**
**

Catering bývá většinou gastronomická služba pro zákazníka. Cateringovou firmu si můžete objednat na vámi zvolenou akci, v určitý čas a na určité místo. Catering se hodí na rodinné oslavy nebo firemní večírky. Cateringová služba zajistí vše potřebné od nákupu potravin, přes personál, až po závěrečný úklid. Objednat si můžete také cateringové firmy, které vám na vaší akci zajistí zábavu. Cateringové služby zajistí akci přesně podle vašich představ. Catering už není pouze záležitostí velkých a drahých akcí. Také na spoustu menších oslav jsou objednávány cateringové služby.  Styl akce a její náročnost se vždy může přizpůsobit finančním možnostem klienta.  Oslavy mohou probíhat v různých stylech, které jsou doprovázeny zajímavou show. Záleží jen na vaší fantazii a následné domluvě s cateringovou firmou, která vše zajistí.

Připravený stůl v podobě rautu.

Cateringové služby na svatbě

Cateringové služby mohou na svatbu připravit celou svatební hostinu, raut nebo občerstvení.  Cateringovou službu můžete objednat, pokud probíhá svatební hostina např. pod party stany nebo kdekoliv, kde nejsou k dispozici restaurační prostory. Když svatební hostina probíhá u vás doma, cateringová firma zajistí dovoz veškerého nábytku, jídla a pití až k vám domů. Druhý den si nemusíte dělat těžkou hlavu s úklidem, ten si bere firma také na starost.

Cateringové služby na zahradní slavnosti

Během slavností na zahradě je vždy důležité zajistit pro všechny hosty příjemné posezení, rauty a hudbou k poslechu. Slavnosti pořádané venku jsou závislé na počasí, a proto by měly být zajištěny náhradní prostory, kde se může oslava přesunout za nepřízně počasí. Cateringová služba vám může zajistit i toto. Venkovní oslavy se mohou pořádat např. v zahradách, parcích, altánech a terasách.

Raut

Raut je slavnostní občerstvení, které je většinou podáváno ve večerních hodinách. Raut se doporučuje pořádat pro společnost, která má alespoň 30 osob. Raut je pro hosty připraven z nabídkových stolů. Hosté si mohou sami vybírat z teplých, studených pokrmů nebo nápojů. U některých rautů může asistovat hostům obsluha. Občerstvení je vždy profesionálně naaranžováno.

Misky se saláty na raut

Banket

Banket je stolování při mimořádných příležitostech. Jídla a nápoje jsou podávány hostům sedícím u stolu. Cateringová společnost zajistí zasedací pořádek, profesionální obsluhu, poradí vám ohledně výběru menu.

Koktejl

Koktejl je společenská akce, která se pořádá dopoledne nebo odpoledne. Tento způsob pohoštění je jednodušší a finančně méně náročný. Přibližná délka je 2 hodiny. Hosté si mohou pochutnat na obložených chlebíčcích, dezertech a bohaté nabídce nápojů.

Když objednáváte cateringovou firmu

Před objednávkou cateringové firmy je vždy důležité ujasnit si několik bodů, které se týkají oslavy. Cateringová firma musí vědět přesné datum a místo akce, čas od kdy akce začíná a kdy končí, počet porcí, které bude nutné připravit, objednávka menu, rautů, občerstvení, nápojů, zapůjčení nábytku.

Doporučujeme:

Cateringové služby Praha - Cateringové služby, které nabízí pan** Jan Řepa z Prahy**, se snaží neustále zdokonalovat a upravovat k Vaší naprosté spokojenosti, aby se tak Vaše oslava stala příjemným i zábavným zážitkem, samozřejmě s milou a profesionální obsluhou. Více informací naleznete na www.culinaria-dolce-vita.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9069 (krasny-zivot.cz#22872)


Přidat komentář