Valentýnské dárky pro ženy

Že není nic složitějšího, než vybrat dárek pro ženu? Nesmysl. Ženu potěšíte mnoha věcmi. Co takhle Valentýnská večeře ve dvou, sauna, masáže? Nebo Vaše partnerka miluje parfémy, šminky, nebo sportovní vybavení? Možností je přece mnoho.

Proč obdarovat ženu k Valentýnu

Která žena nemá ráda Valentýn? Pokud žena tvrdí, že tento svátek zamilovaných neuznává, zřejmě tak činí proto, že její partner sv. Valentýna zcela ignoruje. Ženy obecně rády slaví cokoliv a sv. Valentýn není výjimkou. Vždyť jde o svátek, kterým můžou svému milému vyjádřit, jak moc ho milují a obdarovat ho něčím, co ho potěší. I ony samy jsou však rády obdarovávány a s napětím očekávají, čím je jejich miláček překvapí. Nevíte si rady, co pořídit své partnerce, abyste jí udělali skutečnou radost? Zde je pár tipů na Valentýnské dárky.

Čím obdarovat ženu k Valentýnu?

Jestliže s partnerkou svátek zamilovaných slavíte, pak je nejvyšší čas pořídit jí nějaký dárek. Valentýn je tady za pár dnů, tudíž nezbývá moc času. Ženy rády dostávají dárečky. Nekupujte první věc, která se Vám dostane pod ruky. U dárku pro ženu, přesněji řečenu pro ženu, kterou milujete, je potřeba přemýšlet, abyste ji skutečně potěšili. Kupujete dárek pro ni, ne pro sebe, proto se zamyslete, co má Vaše partnerka ráda, jaké jsou její záliby, zda se ráda maluje, jaké nosí oblečení, zda má zálibu v pořizování si nového spodního prádla, apod. Jestliže Vaše partnerka ráda sportuje, navštěvuje fitness centrum, nebo si ráda odpočine s kamarádkami ve welness centru či se odreaguje na squashi, pak je nejlepším dárkem pro ni permanentka do takového centra, která ji jistě potěší. Víte, že má ráda tanec, nebo by chtěla udělat něco pro své tělo? Pak jí můžete koupit dárkovou permanentku na pole dance nebo jiný tanec, o kterém víte, že ji zaujme. Oblečením ženu nikdy neurazíte. Je však jistější, když jí darujete poukaz na nákup zboží, aby si mohla oblečení vybrat sama podle svého vkusu. Hledáte však osobnější dárek, ne nějaký poukaz? Ženy dárečky milují, navíc když jsou zabalené, v krásných načančaných krabičkách. Spodním prádlem žádnou ženu neurazíte. Spodní prádlo se hodí vždy. Vždy jím uděláte partnerce radost. To stejné parfém. I když má Vaše drahá 5 luxusních parfémů na zrcadle v koupelně, i šestý jí udělá stejně velkou radost, jako ten první.

Jaké dárky jsou pro ženu nejvhodnější ke svátku zamilovaných?

Zde Vám nabízíme několik tipů na dárky ke svátku zamilovaných, kterými můžete ženu obdarovat.

Šperky

Ženy milují šperky. Šperkem potěšíte naprosto každou ženu. I tu, která zarytě tvrdí, že by jí prstýnek, náušnice, hodiny, nebo nic podobného, nikdy nemohlo udělat radost. Nemusí se jednat o drahý šperk, za který dáte několik tisíc nebo desítek tisíc korun. I bižuterie nabízí krásné ozdoby, které Vaši partnerku potěší. Šperky můžete vybírat ze stříbra, z bílého či žlutého zlata, nebo zvolit levnější variantu, kterou je chirurgická ocel. Přesto, že její cena není vysoká, patří mezi nejžádanější zboží. Víte, že partnerka ráda střídá náušnice? Pak jí jeden pár pořiďte. Nebo můžete rovnou celou kazetu s náušnicemi, náhrdelníkem a náramkem na ruku. Chtěli byste partnerku na svatého Valentýna požádat o ruku? Pak je to ta nejvhodnější doba pro koupi zásnubního prstýnku. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv šperk, správná atmosféra by neměla chybět. Zarezervujte stůl ve Vaší oblíbené restauraci, nebo pokud si troufáte, připravte dobrou večeři. Svíčky nesmí chybět, stejně jako červené ubrousky a láhev dobrého pití. Pokud nevíte, jakým šperkem byste partnerce udělali radost a ještě se necítíte na to obdarovávat jí prstýnkem, i když nemusí být hned zásnubní, pak jí můžete koupit hodinky.

Erotické prádlo

Jak jsme již uvedli v úvodu článku, že si rády kupují spodní prádlo. I když muži stačí několik trenýrek, který neustále střídají a víc jich, dle jejich tvrzení, nepotřebují, žena nemá nikdy dost podprsenek a kalhotek, stejně jako korzetů, krajkových košilek, podvazkových pásů, apod. Spodní prádlo je nádherný a luxusní dárek, který je ke sv. Valentýnu jako stvořený. Svátek zamilovaných přímo vybízí muže k tomu, aby šli a partnerce něco do jejího šatníku se spodním prádlem pořídili. Z čeho můžete vybírat? Pokud chcete partnerce koupit podprsenku, kupte ji rovnou v kompletu s kalhotkami. Zda nosí partnerka tanga, nohavičkové nebo klasické kalhotky, musíte vědět nejlépe Vy sami. Podle toho vybírejte. Nejste si jisti velikostí podprsenky? Ano, je těžké kupovat podprsenku naslepo, bez zkoušení. Pořiďte Vaší drahé noční košilku se srdíčky, nebo erotickou krajkovou košilku, kterou můžete hned na Valentýnský večer vyzkoušet. Máte rádi erotické hrátky s erotickými pomůckami? V tom případě vynechejte krajkovou košilku a pořiďte Vaší milé latexový obleček, který Vás naladí na tu správnou vlnou oba dva. K tomu přibalte erotickou pomůcku ve formě krásně vypadajícího a luxusně zabaleného vibrátoru a máte vyhráno.

Luxusní parfémy

Luxusní vůní nepohrdne žádná žena. A je jedno, kolik luxusních vůní doma již má. Která žena ráda nevoní? Snad žádné ženě v kabelce nechybí parfém, kterým se několikrát za den navoní. Ženy chtějí být neustále upravené, voňavé, chtějí se líbit a chtějí, aby je muži neignorovali. To jde navíc s luxusní vůní celkem těžko. Za voňavou ženou se otočí každý muž. Pokud jste se rozhodli, že svou partnerku obdarujete nějakou vůní, pak protentokrát vynechejte běžné drogerie s klasickými toaletními vodami, ale zajděte do parfumerie a nechejte si poradit dle toho, co má Vaše partnerka ráda. Pořiďte jí parfém voňavý, luxusní, známé a ověřené značky. U něj totiž budete mít záruku, že bude krásně a originálně vonět po mnoho hodin. Navíc luxusní parfém vždy vypadá mnohem lépe než toaletní voda pořízená v supermarketu. Záleží na vůni, kterou žena upřednostňuje. Některá má radši sladké vůně, jiné kořeněné, květinové, sportovní. Od toho se bude odvíjet i značka. Na výběr máte také z velikosti parfému. Pokud si nejste úplně jisti, zda bude partnerce parfém vonět, nebo o ní víte, že si parfémy pořizuje často, protože ráda experimentuje s vůněmi, pořiďte jí 30 ml. Pokud jste si vůní jisti, neboť je její nejoblíbenější, pak sáhněte klidně po balení 100 ml.

Na závěr

Snad jsme Vám alespoň trochu při přemýšlení nad výběrem dárku pro svou partnerku pomohli. Pokud víte, že má Vaše partnerka svátek sv. Valentýna ráda, pak se na něj řádně připravte. Jestli jste s ženou teprve na začátku vztahu a ještě o ní nic moc nevíte, neponechejte nic náhodě a v tomto případě pro ni mějte dáreček připravený. Bude ráda, když ji obdarujete. Nezapomeňte na dobrou náladu, na skvělou večeři a příjemnou atmosféru.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9089 (krasny-zivot.cz#23067)


Přidat komentář