Valentýnské dárky pro muže

Patříte k těm, kteří uznávají svátek zamilovaných a těší se, že jej stráví se svou drahou polovičkou? Pak možná přemýšlíte, čím svého milého obdarovat, abyste ho překvapily a potěšily. Můžete se nechat inspirovat naším článkem.

Valentýnské dárky

  1. únor se blíží závratnou rychlostí a Vy možná opět po roce přemýšlíte, co vymyslet pro svého drahého, abyste mu udělaly radost. Pokud tedy tento svátek slavíte. Která žena by nechtěla svého milého příjemně překvapit? Pokud si lámete hlavu s tím, co se může mužům líbit, tak Vám nabízíme pár užitečných rad.

Čím překvapit partnera?

Především ženy se velmi těší na tento svátek zamilovaných. Aby taky ne. Nejenže jsou zvědavy, čím je obdaruje jejich protějšek, ale hlavně jim dělá radost obdarovávat svého miláčka. Ženy si většinou dávají víc záležet na výběru dárku. Chtějí být originální, chtějí svého partnera potěšit, vykouzlit mu úsměv na rtu. Chtějí, aby se mu Valentýnský dárek líbil. Některé ženy si dávají záležet na celém Valentýnském dnu i večeru. Nejenže koupí dárek, ale připraví pro svého milého spoustu dalších překvapení, aby na tento úžasný den partner, pokud možno nikdy, nezapomněl. Pokud má žena zpravidla každý rok nového partnera, má výběr dárku i přípravu valentýnského dne usnadněnou. Může se opakovat, může pořizovat zhruba stejné dárky a připravovat stejnou atmosféru, jako roky před tím. Pokud však žena stálého partnera několik let, musí přemýšlet a mnohdy také hledá radu jiných, neboť po x letech automaticky dochází inspirace. Rozhodně není jednoduché sehnat ideální dárek pro muže. Jestliže máte i Vy problémy s inspirací a nevíte, co svému miláčkovi koupit a připravit, abyste jej viděly šťastného a maximálně spokojeného, pak možná zde najdete několik užitečných tipů.

Tipy na dárky pro kluka

Možností, čím obdarovat muže, je spousty. Nemusíte se na Valentýna soustředit pouze na svíčky, romantickou hudbu, výborně připravenou večeři na bezchybně prostřeném stole plném** červených papírových srdíček**, apod. Samozřejmě že i toto ke svátku zamilovaných patří, avšak k Valentýnu patří pořídit i nějaký vhodný dárek, překvapení, kterým svého partnera nadchnete.

Jaké dárky mají muži rádi

Muže nikdy neurazíte dobrým pitím. Víte o něm, že má rád dobrá vína, whisky, nebo jiný alkohol? Pak není co řešit. Kupte mu do sbírky další láhev kvalitního pití. Pokud si Váš partner rád při určitých výjimečných příležitostech vychutnává doutník, pořiďte mu nějaký speciální, s příjemnou příchutí a vůní. Není nad to strávit romantický valentýnský večer ve dvou se svou partnerkou a po dobré večeři a skvělém sexu si vychutnat doutníček. Jde o dárek malý, ale přitom nápaditý a krásný.

Muži milují zážitkové dárky

V posledních letech se do popředí dostávají zážitkové dárky. Jsou to velmi oblíbené dárky, které milují především muži, neboť v sobě tato překvapení skýtají mnohdy značnou dávku adrenalinu. Na výběr je z několika společností, které zážitkové dárky prodávají. Je potřeba se jen rozmyslet, jaký druh zážitku by Vašeho partnera potěšil. Některé zážitky jsou adrenalinové, což muži opravdu milují, jiné jsou zájezdové, pobytové, apod. A jak zážitkový dárek funguje? Vyberete si vhodný zážitek, který si přes internet zakoupíte, a domů Vám v obálce přijdou opravdu poutavě vyhotovený certifikát. Ten můžete zabalit do krásné valentýnské obálky a v den sv. Valentýna předat svému milému. Zakoupit můžete např. jízdu formulí, let v létajícím balónu, skok padákem, víkendový pobyt, romantickou večeři při svíčkách v luxusní restauraci a jiné lákavé dárky. Jistě znáte svého partnera nejlépe, proto víte, jaký zážitek ho potěší. Mezi zážitky patří také pobyt v sauně pro dva, návštěva vířivky se šampaňským a jahodami a jiné lákavé a příjemné procedury. Vybírat můžete podle druhu zážitku, dle cenové kategorie, dle místa konání.

Darujte muži lázeňskou proceduru

Muži milují saunování, plavání, sezení ve vířivce, masáže a další příjemné procedury, při nichž nemusí nic dělat, a kde se cítí odpočatě, příjemně a fantasticky. Pokud o svém partnerovi víte, že by si v sauně odpočinul, nebo ho bolívají záda a uvítal by kvalitní masáž, pak se po takovém dárku můžete poohlédnout. A celkovou proceduru dopřejte rovnou i sobě. Strávíte tak s partnerem krásný romantický valentýnský den tam, kde se postarají o Vaše tělo, kde se zregenerujete, naberete nové síly, uvolníte se a odpočinete si od všeho a od všech. Můžete se tak věnovat jen sami sobě. Takový dárek ho zřejmě potěší více než krásně vonící parfém nebo nové boxerky, které by jistě také uvítal, ovšem které mu jistě nezpůsobí psychické blaho jako příjemná kosmetická procedura. Nemáte peníze na zakoupení vstupného do wellness centra pro dva? Pak připravte něco podobného u sebe doma. Můžete nakoupit speciální valentýnské svíčky ve tvaru srdce, pořídit malá mydýlka ve tvarů srdíček, stejně jako osušku se jménem Vašeho miláčka. Pusťte v koupelně romantickou hudbu, napusťte vanu plnou horké vody a přidejte do ní speciální koupací pěnu, která provoní celou koupelnu. Vedle pěny se prodávají také různé vonné olejíčky do vany ve tvaru srdíček, které se ve vodě postupně rozpouští, může se jednat o další kosmetické přípravky, které opět seženete v kamenných i internetových prodejnách. Věřte, že luxusní olejíčky, pěny a mýdla Vám poskytnou tu správnou atmosféru a nedají se srovnat s běžně dostupnými pěnami nebo sprchovými mýdly, které seženete v každé prodejně, ač za vyšší ceny. Nezapomeňte na okraj vany přichystat dvě skleničky, láhev šampaňského a čerstvé jahody. S tímto dárkem zcela určitě zabodujete.

Jak připravit valentýnský večer?

Pokud jste již pořídily dárek pro svého milého, zabalte ho do speciálního valentýnského balicího papíru, který jistě v tomto období bude v každém papírnictví k mání. Měly byste se na Valentýnský večer připravit. Přece jen jde o svátek zamilovaných. Můžete si pořídit nové spodní prádlo, které oživí celkovou atmosféru. Dejte si záležet při přípravě svého zevnějšku, abyste byla pro svého partnera tou nejkrásnější. Pokud budete trávit Valentýnský večer doma, připravte dobrou večeři. Vy sama nejlépe víte, kterým jídlem uděláte svému miláčkovi radost. Kupte láhev dobrého vína nebo šampaňské, kupte nějaké dobroty na večer, které můžete v průběhu večera mlsat. Nezapomeňte na drobné ozdobičky, jako jsou srdíčka na jídelním stole, nově převlečená postel do voňavého povlečení, apod.

Závěr

Doufáme, že jsme Vám alespoň trošku pomohli při výběru Valentýnského dárku pro Vašeho partnera. Přichystejte pro svého milého krásný Valentýnský den, na který bude ještě dlouho vzpomínat a díky němuž se bude těšit na další a další Valentýnský den. Vyznejte mu lásku tím pravým způsobem a pravým dárkem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9088 (krasny-zivot.cz#23066)


Přidat komentář