Kostýmy, masky online

Děti netrpělivě odškrtávají dny v kalendáři. Ano, už brzy se tu objeví čert, anděl a Mikuláš. Také dopřáváte svým dětem pořádnou Mikulášskou? K tomu, abyste mohli dětem přichystat pořádného Mikuláše, potřebujete masku anebo kostým. Víte, kde ji pořídit?

Také jsme to řešili - jak připravit pro děti toho nejhezčího Mikuláše. Máte hned několik možností, buď každý rok budete někoho náročně shánět anebo zapojíte členy rodiny, jenže k tomu pak potřebujete pěkný kostým a masku. Nebojte se investice, vyplatí se. Ideální stav je, když se na realizaci domluvíte s kamarády a přáteli.

Zakoupená maska i kostým nejsou pouze jedno roční záležitostí, a tak může kolovat. Třeba jako u nás. Již pět let se pravidelně scházíme se všemi dětmi a slavíme hromadného Mikuláše. Každý rok z našeho osazenstva taháme lístky, zda manžel bude letos čert anebo Mikuláš. S anděly problém kupodivu není. V průběhu těch pěti let, rok co rok potěšil i postrašil na třicet dětí. Investice do** kostýmů** se tedy rozhodně vyplatila a letos jej budeme pořádat po šesté.

Kostýmy a masky

Vzpomínám si, že největší dřina byla se sháňkou masek a kostýmů. Nikdo z nás bohužel nebyl až tak zručný, aby si troufl kostýmy vyrobit. Koupit je v kamenných obchodech bylo nemožné. Samozřejmě, půjčovny nějaké kostýmy a masky měly, ale kostým Mikuláše si musíte zarezervovat minimálně tři měsíce dopředu. Těsně před Mikulášem máte již smůlu, navíc ta cena za kostým je horentní, a tak jsme se rozhodli, že si kostýmy raději koupíme. Jenže všechny obchody nabízely vesměs to samé a nebylo to vůbec pěkné a ani kvalitní. Už jsme byli celkem bezradní, až jsme narazili na** kostýmy, masky online** a bylo vyhráno. O to víc, když jsme zjistili, že částka daná za nákup se až tak výrazně neliší od té, co bychom dali za půjčku.

Kromě všech těch rozličných masek, paruk, škrabošek a kostýmů pro různé příležitosti, naleznete v půjčovnách i pěkné a vtipné dárky. Tyto dárky můžete zakoupit hostiteli, tak jak etiketa napovídá, ale klidně je můžete koupit k narozeninám, svátku anebo pod vánoční stromeček. Na výběr zde máte z žertovných dárků, kanadských žertíků, alkoholových dárků, sexy dárků, keramických dárků,  dřevěných dárků, dekorativních dárků, texti lu, cedulek a s a m olepek a také ze svatebních dekorací. Své kostýmy pak následně můžete dotáhnout  k naprosté dokonalosti, když si k nim pořídíte i výstižné doplňky. Pro soukromé hrátky a osvěžení všedního a nejen manželského života jsou k mání i** pěkné a nápadité sexy kostýmky**, které pobaví i probudí vaši fantazii.

Dějiny masek a kostýmů

Škraboška

 

Lidé se rádi maskovali a převlékali již od pradávna. Nálezy pochází již ze starověkého Říma a jisté archeologické nálezy to samé prokazují třeba i o Vikinzích. Je tedy zřejmé, že obliba a tradice užívání kostýmů je celosvětová a měla dozajista svou podloženou tradici v době, kdy docházelo k uctívání Bohů a podobně. Ostatně když vezmeme v úvahu dosud tolik oblíbené karnevaly a maškarní, tak právě ty jsou založeny na velice starodávné tradici Masopustu. S tím rozdílem, že Masopust probíhal na vesnicích a karnevaly spolu s plesy pro změnu ve městech.

Kostýmy a masky jsou tradičním doplňkem všech herců. Ve starém Římě, kdy divadlo mohli hrát pouze muži, převlékali se za ženy. Dnes existují velké kostymérny a práce spojená s tvorbou masek a kostýmů náleží k velice zajímavým a vyhledávaným.

 

 

Proč máme rádi masky a kostýmy?

Díky kostýmům a maskám můžeme být zase malí a bezstarostně si hrát. Můžete být kýmkoliv, čím byste chtěli, a to zcela bez ostychu. Každého člověka trápí nějaké komplexy a má jisté zábrany a právě díky úkrytu za maskou (kolikrát postačí i škraboška) dovolí hodit veškerý ostych a zábranu za hlavu, uvolnit se a vše si plnými doušky vychutnat. Možná právě proto jsou od dávných dob zábavy v maskách tak oblíbené a vyhledávané. Ostatně na takovýchto zábavách je vždy velká legrace, spousta pozitivního napětí, možnost se seznámit s novými lidmi, s nimiž byste se bez masek třeba vůbec nedali ani do řeči a mnoho vzrušení.

 

Kostýmy a masky ve vlastní ložniciSexy kostým

To, co se děje za dveřmi vaší ložnice je vaše věc a nemáte se za co stydět. Je zcela normální, že v průběhu celé řady let si dva lidé žijící spolu vedle sebe poněkud zevšední. K tomu, aby tomu tak nebylo a stále jste se navzájem přitahovali, je zapotřebí oboustranné usilovné práce. Tu také může někdy zastoupit i příjemné erotické hrátky v sexy kostýmech. Odvažte se, popusťte svou fantazii a představte se svému partnerovi jako** svůdná letuška, vojanda či třeba call girl**. Možnosti kostýmů jsou doopravdy široké a vy si můžete vybrat a překvapit svého partnera v takové pozici, jaká ho přitahuje. Má rád dobrodružné ženy? Zkuste se proměnit v Catwoman anebo sexy pistolnici. Je spíše romantik? Dobrá tedy, proměňte se ve svůdného a éterického sexy anděla. Uvidíte, že jej mile překvapíte a pozitivní odezva na sebe nenechá dlouho čekat.

Skvělé dárky

Stojánek na štamprle

 

Hledáte nějaký vskutku** originální dárek? Pokud dotyčný má rád **plesy a karnevaly, klidně jej můžete poradit nějakým originálním kostýmem anebo doplňkem. Prodejci kostýmů navíc obvykle neprodávají pouze kostýmy, ale i různé jiné nápadité a vtipné doplňky, které mohou potěšit. Ostatně takovýto dárek může dost dobře vypadat tak, že si sexy kostým koupíte vy a pak svého přítele, či manžela večer příjemně překvapíte. Již totiž dávno odzvonilo všedním a nudným dárkům, které se rok, co rok opakují. Dopřejte si i vy nějaké té malé invence a darujte originální kostým.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9084 (krasny-zivot.cz#22988)


Přidat komentář