Knihy nákup online

Sháníte dárek pro své blízké? Nechejte se inspirovat a vyberte ten nejlepší dárek v podobě správně zvolené knihy, neboť ta přinese vašim blízkým radost, ať už se jedná o jakoukoliv příležitost.

Knihy nákup online

Pokud máte rádi knihy, rádi čtete nebo sháníte knihu jako dárek pro své blízké, jistě je Vašim přáním sehnat požadovanou knihu co možná nejlevněji a pokud možno hned. A právě tyto požadavky vám může splnit internetový obchod pana Petra Podhajského http://www.azknihy.cz/. Prioritou obchodu je prodávat knihy rychle a levně. Knižní tituly všech žánrů můžete hledat v přehledně rozdělených kategoriích, jako např. učebnice, kuchařky, slovníky, knihy pro děti, encyklopedie, cestopisy, kalendáře, beletrie, próza, DVD, CD, atd. V internetovém obchodě http://www.azknihy.cz/ jsou denně doplňovány a rozšiřovány nabídky o nové knihy a tituly. K dispozici je zde také kategorie Výprodej, kde naleznete spoustu zajímavých knižních titulů za opravdu podstatně lepší ceny než obvykle. Další velkou výhodou tohoto internetového obchodu je, že veškeré objednávky se snaží vyřizovat nejpozději do 3 pracovních dní. Knihy jsou kvalitně baleny a nemůže tak dojít k jejich poškození při přepravě.

www.azknihy.cz

 

Pokud jste z Prahy nebo okolí a chtěli byste si objednané zboží vyzvednout osobně, můžete tak samozřejmě učinit, a to na adrese: Sokolovská 82/128, Praha 8 Karlín. Při nákupu knih můžete v rámci AZbonusprogramu získat množství slev na další nákupy. Veškeré bližší informace o nákupu knih online na http://www.azknihy.cz/, kde si můžete zároveň knihy pohodlně a hlavně levně zakoupit. Máte-li nějaké dotazy, na které jste odpověď nenašli na webových stránkách internetové prodejny, můžete kontaktovat přímo pana Petra Podhajského buď na telefonním čísle: +420 777 992 381 nebo prostřednictvím emailové adresy: info@azknihy.cz.

Kniha jako dárek

Jestliže sháníte, nebo alespoň přemýšlíte o dárku pro svého partnera, rodiče, babičku či přátele, se správně zvolenou knihou nikdy nešlápnete vedle. Dárek v podobě knihy potěší vždy každého a to bez rozdílu věku. Vždyť každé dítě má rádo knížky, které jsou ilustrované nádhernými barevnými obrázky, navíc pokud se týkají tématiky, která je jim blízká. I pro dospělé je kniha perfektním dárkem. Vždyť většina z nás má ráda, když už vypneme televizi, lehneme si do ložnice či na pohovku v obýváku pod rozsvícenou lampou a začteme se do děje, který nás vtáhne a kdy už si říkáme, že už bychom měli jít spát, ale ještě jednu stránku a ještě jednu a tak dále. A jakou radost teprve udělá kniha babičce či dědečkovi, kteří převážnou část dne tráví doma. Knihy jsou opravdu vděčný dárek pro každého.

Kniha jako dárekAbyste se knihou zavděčili a potěšili jí obdarovanou osobu, je nutné výběr knihy zvážit. U dětí je výběr knihy podstatně snazší než u knihy pro dospělé. U knihy pro dospělé je potřeba vybírat takové, které jsou blízké člověku, pro kterého má být kniha určena. Pokud je taková osoba sportovec, miluje sport a všechno kolem něj, jistě ji potěšíte knihou zabývající se právě sportem. Člověk, který je zvídavý, rád se dovídá nové věci a má rád historii, jistě uvítá historické knihy nebo encyklopedie, které jsou plné dobových fotografií. Nebo chcete obdarovat kamarádku, která má ráda legraci a ráda se směje? Vyberte román, který je psán humorně a který zpříjemní každému člověku jeho chvilky samoty. Témat, ze kterých můžete vybírat, je opravdu nepřeberné množství.

 

Proč koupit knihu?

Kniha je perfektním dárkem pro každého. Nejen pro Vaše blízké a známé, ale také pro Vás. Vždyť kolik lidí si kupuje knihu pro sebe, aby si udělalo radost a aby mohlo trávit příjemné večery ve společnosti dobré knížky. Navíc kniha velmi vděčným dárkem. Když všechny ostatní dárky selžou, dejte jako dárek knihu a máte vyhráno.  Knihy lidé doprovází už od narození. Vždyť dítě, kterému ještě není ani rok a neumí dosud chodit, má rádo knížky a miluje, když mu maminky ukazují obrázky a k nim jim říkají, co vidí. Stejně tak básničky a písničky v knihách jsou pro děti tou nejlepší zábavou. Knihy má rád každý, ale sám si koupí knihu málokdo. Je pravdou, že lidé mají spoustu svých starostí souvisejících se zaměstnáním, s péčí o děti, o domácnost a další věcí, které vyžadují jejich pozornost a na pořízení si nové knihy opravdu často nezbývá ani čas ani myšlenky. A proto když ji člověk dostane jako dar, velmi to ocení.

Knihy

 

Pro mnoho lidí kniha nekončí jejím přečtením. Ale knihu si vystaví se své knihovně, která parádně ozdobí interiér ložnice, obýváku nebo pracovny. A po několika letech se ke knize opět vrátí a zase se do ní začte a nalezne v ní věci, kterých si při prvotním čtení nevšiml. Kniha je skvělá věc. Krásné na knize je to, že její postavy nejsou nikde znázorněny, zobrazeny, nejsou v knize jejich fotografie, a tedy všechno závisí pouze na vaší fantazii. Ve filmu máte všechno nalajnované a vy už se jen díváte, jak vše dopadne. Ale v knize si sami vysníte postavy, přidělíte jim vzhled, atd. a to je na knihách to kouzelné.

Jaký žánr knihy vybrat?

V internetových obchodech se můžete setkat se všemi možnými žánry knih, jako jsou např. poezie, prózy, romány, beletrie, encyklopedie, knihy pro děti, detektivky, učebnice, kuchařky, cestopisy, kalendáře, atd.

 

Žánr knih

 

Pokud víte, že ten, komu chcete knihu koupit, má rád určitý styl čtení, že ho baví např. napětí, detektivky, nebezpečí, atd., je volba jasná. Stejně tak, když někdo rád cestuje a rád si kupuje cestopisy z míst, kde již byl nebo se teprve chystá. Zde nemáte co zkazit, když takovému člověku koupíte knihu podle jeho gusta. Ale jakou knihu vybrat tomu, o kom toho až tak moc nevíme, nebo o něm víme hodně, ale žádný vyhraněný zájem nemá? Pro takového člověka je dobré pořídit čtení, které nebude těžké, naopak bude odlehčené, s jistou dávkou humoru. Knihu, u které se uvolní a nebude muset nad dějem knihy přemýšlet.

Knihou můžete obdarovat také člověka, o němž víte, že se s něčím trápí, ale nechce se o svých problémech bavit, nebo nevíte, jak mu pomoci. Vhodně zvolenou knihou, která se  bude týkat tématu, které zapříčilo smutné okamžiky v životě vašeho blízkého, mu můžete pomoci se s problémy vyrovnat, neboť každý, kdo si o problému přečte, více se o něm dozví a navíc najde v knize nějaké povzbuzení, jistě takovou pomoc od toho, kdo mu knihu dal, ocení.

Knihy pro děti

Obdarovat děti knihami je vždy radost a potěšení. Darovat dětem knihu, která je donutí přemýšlet, naučit je něco nového a nabídnout nový pohled na věc, je vždy příjemnou zábavou. Některé děti nejsou z toho, že dostanou knihu jako dárek, nadšené hned, ale obvykle tento počin ocení později, až ji otevřou a začnou číst. Knihu samozřejmě vybíráme podle věku, čím menší dítě, tím více obrázků, čím starší dítě, tím se vyžaduje, aby byla kniha zajímavá, aby měla nějakou zápletku, která nutí dítě číst dál a dál**. Mnoho dětí** není příliš vybíravých, co se témat týče, proto vámi zvoleným výběrem knihy jistě nic nezkazíte a dítěti krásnou knížkou vykouzlíte úsměv na rtech.

Knihy pro děti

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9082 (krasny-zivot.cz#22968)


Přidat komentář