Český-magazín.cz

Internet je v současnosti nejefektivnějším zdrojem informací. Portál Český magazín se zabývá nejzajímavějšími tématy z různých oblastí života. Najdeme zde články zaměřené na byt či dům, rady na správné hospodaření s financemi i tipy na výlety.

Informace na internetu

Informace k lidem pronikají různými způsoby. Dnes využíváme, kromě starších klasických medií, jako jsou rozhlas, tisk nebo televize, stále častěji** internetu**. Ten patří k** nejaktuálnějším zdrojům novinek** a také je nejobsáhlejší. Můžeme si tu najít jenom to, co nás v danou chvíli zajímá.

Český magazín - internetový magazín

V internetovém magazínu Český-magazín.cz si zájemci mohou přečíst zajímavé články z různých oblastí týkající se každodenního života. Najdou tu rubriky zaměřené na bydlení, zahradu, zdraví, řemesla, finance, sport, cestování a jiná zajímavá témata.

České služby

V sekci České služby se čtenáři mohou mimo jiné setkat s články o elektroinstalaci a revizi, výrobě nábytku a plastových oknech. Najdou tu také rady pro výběr vhodných stěhovacích či úklidových služeb nebo zjistí, co vše jim může nabídnout hodinový manžel.

Česká řemesla

Česká řemesla nabízejí témata věnovaná klasickým řemeslným službám. Lze se zde dovědět více o práci truhlářů, řezbářů, kameníků, kominíků a jiných důležitých profesí.

Bydlení a zahrada

Rubrika Bydlení a zahrada obsahuje mnoho zajímavých informací a užitečných rad spojených s užíváním našeho bytu nebo domu. Zahrádkáři zde také naleznou články zaměřené na údržbu zahrady, ošetřování rostlin a také tipy na vhodné zahradní doplňky.

Zdraví a krása

Zdraví je téma, které zajímá každého z nás. Proto také články se zdravotním obsahem najdeme na internetovém portále Český magazín. Sekce Zdraví a krása obsahuje spoustu zajímavých informací a rad týkajících se péče o naše zdraví a vzhled. Najdeme tu například statě o relaxačních masážích, správném saunování, vhodném make – upu a moderních metodách hubnutí.

České stavebnictví

Články zařazené do rubriky České stavebnictví se zabývají rekonstrukcemi bytů a domů, úspornými stavbami, sádrokartonářskými pracemi a jinými stavebními činnostmi.

Pojištění a finance

Efektivní hospodaření s finančními prostředky má významný vliv na náš osobní život a proto i na témata z této oblasti pamatuje portál Český magazín. V jeho sekci Pojištění a finance se lze dočíst o nejlepších možnostech investic, druzích pojištění a jiných důležitých věcech spojenými s financemi

Cestováni a sport

Oddíl cestování a sport se věnuje radám na aktivní využití volného času. Najdeme zde články popisující známé i méně známé sporty, rady na pořízení vhodných sportovních oděvů, tipy na výlety do blízkých či vzdálenějších koutů a nabídku služeb spojených s turistikou.

Zajímavosti a novinky

V zajímavostech a novinkách se tento** internetový magazín** zaměřuje na další aktuální oblasti, které určitě zaujmou nejednoho čtenáře.

Přehlednost a barevnost

U jednotlivých článků bývá zpravidla pamatováno na kontakt na konkrétní služby tak, aby čtenáři, které nové poznatky zaujmou, mohli získat detailnější informace přímo od odborníků. Magazín je přehledně řazen a doplněn hezkými barevnými  fotografiemi. Vyzkoušejte a podívejte se na** www.cesky-magazin.cz**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9086 (krasny-zivot.cz#23031)


Přidat komentář