Auto-moto - prodej a poskytované služby

Autobazary jsou v dnešní době velmi oblíbené už ne jenom proto, že si můžete koupit auto, vašich snů za slušné peníze. Ale také, že je možný leasing a výkup vašeho staršího auta.

Doporučujeme:

 • AUTOCENTRUM PIMES ,okr.Praha a okolí - Nabízímeautoškolu , školící středisko , autobusová doprava , autokemp branov. Sleva pro studenty od 1.5.2011 nabízíme slevu na výcvik v řízení na osobní automobil pro studenty ve výši 1000,- Kč,-. Sleva na STK. Nabízíme našim úspěšným absolventům 10% slevu na technickou kontrolu svého motorového vozidla na STK BOHDALEC v Praze 10, Nad Vršovskou horou 88.Platba výcviku i školení poukázkami. Ve spolupráci s firmou Sodexo Pass ČR a.s. nabízíme naším žákům možnost úhrady části, nebo celé ceny za výcvik i školení** poukázkami SmartPASS, FlexiPASS nebo Dárkovým šekem.Více informací zde.**

 • AUTOŠKOLA Martin Jindřišek , Jilemnice - Krédo jejich autoškoly bylo vždy poskytnout jejich zákazníkům maximální** komfort při výcviku** a podat vždy správné a potřebné informace při výuce. Dále klidný, trpělivý a individuální přístup ke každému žákovi.Autoškolu naleznete v okr.Semily -** Jilemnice a Semilech** a okr.Trutnov - Vrchlabí a Hostinném.

 • ELKO AUTOŠKOLA spol. s. r. o. , okr.Blansko a okolí - Poskytují** všechny druhy výcviku v řízení motorových vozidel.Učebny jsou určeny pro 30 žáků,autoškola vlastní také **trenažery.Jsou oprávněni provádět školení a přezkušování profesionálních řidičů-i ve Vašich prostorách,také řidičů referentských vozidel i autobusovou přepravu.Všechny služby poskytují** dle přání zákazníka.Provozovny jsou v **Blansku a v Boskovicích.

 • Odtahová služba Petřvald u Karviné: Zajištění odtahové služby, možnost parkování havarovaných vozidel, vyřízení pojistných událostí a zapůjčení náhradního vozidla. Kontakt: Petr Mrůzek, mobil: 602 727 152, e-mail: kubapetr@seznam.cz

 • Odtahová a vyprošťovací služba ,okr.Klatovy a okolí - Odtahová , vyprošťovací a asistenční služba osobních i nákladních automobilů po celé ČR a Evropě - NONSTOP!Asistenční služba všech pojišťoven a pro jejich klienty naše služby zdarma nebo s min. spoluúčastí.** Kompletní likvidace dopravních nehod.Provádí **jeřábnické práce , zapůjčení náhradního vozu , opravy automobilů , ekologické likvidace autovraků.Dále provozujeme autobazar , autodopravu a autopůjčovnu.

 

Je to důvod k tomu, že i přesto, že nemáte moc finančních prostředků, si můžete pořídit auto, které se vám líbí. Ovšem vždy bychom si měli uvědomit, že ne vždy mají všechny autobazary stejné podmínky. Proto musíte vždy zvážit, který autobazar navštívíte. Co bychom vše měli vědět, nežli se rozhodneme zajít do autobazaru.

Prodej vašeho auta přes autobazar

Pokud se rozhodnete prodat své auto, neměli by jste zapomínat, že vždy je velmi důležité si ten daný autobazar řádně ověřit. Jelikož přeci jenom je to váš majetek a předáváte ho k prodeji lidem, kteří s ním budou disponovat. Zásadně nikdy nezapomínejte také si pomocí internetu zjistit historii, reference a úspěšnost bazaru nebo kolik prodal vozidel.

Dále bychom si měli všímat takových věcí jako, kde se autobazar nachází / zda to není záplavová oblast atd. /Zda tam jsou kamerové systémy a elektronický systém napojený na policii a podobně. Pokud prodáváte dražší auto a rozhodnete se pro leasing, je velmi dobré vědět, zda je autobazar řádně certifikován leasingovou společností. Měli by vám je na požádání předložit. U takové společnosti, máte jistotu, že se vaše auto brzy prodá.

Výkup vozidel

Velmi výhodné je přímý výkup vozidla, protože tady máte 100 % jistotu, že přijedete se svým autem a cestou zpět odcházíte s penězi. Dále je také velikou výhodou, že vám autobazar zruší veškeré pojištění a vrátí peníze z pojistky zpět a nebudete mít žádné problémy s případnou reklamací. Hlavně bychom si měli uvědomit, že prodejní cena musí být o 20 % nižší, jelikož autobazar přebírá po výkupu veškerou zodpovědnost za „vaše“ auto. Jaký je postup při výkupu:

 • Ocenění vozidla.
 • Podstoupíte zkušební jízdu, aby se mohl zjistit stav vašeho vozidla.
 • Nabídne se vám cena za váš vůz, pokud budete s ní souhlasit, podepisujete smlouvu a odcházíte s penězi domů.
 • Všechny úřední formality za vás vyřídí autobazar.

Koupě vozidla přes autobazar

Při koupi vozidla je velmi důležité, abychom si zjistili vše o daném autobazaru. Jeho reference, počet prodaných aut, servis a mnoho dalšího. Co nám může dobrý autobazar nabídnout.

 • Ověření skutečného počtu najetých kilometrů na tachometru.
 • Ověření, zdali není vozidlo odcizené na území České a Slovenské republiky.
 • Zda není vozidlo zatížené leasingem.
 • Ověření rok výroby, kontrola rodného čísla vozidla.
 • Pokud se vám líbí vůz, který je evidován v jiném městě a jejich pobočka se v tom městě také nachází, tak vám mohou auto dovést zdarma.
 • Vybraný vůz vám rádi předvedou i u vás doma.
 • Nejnižší možné ceny. 100 % záruku za původ vozu. Roční záruku na mechanický stav vozidla.
 • Pokud se vám nebude vůz líbit, nebo vám nebude vyhovovat, můžete si ho do 7 dnů vyměnit.
 • Testovací jízdu. Online nákup přes internet. Některé vám i zaplatí cestu taxíku do jejich autobazaru.
 • Zdarma možnost vámi vybraného vozu prohlídnout vašim mechanikem, nebo vámi vybraném autoservisu.

Auto na leasing nebo úvěr

Pokud si nemůžete finančně dovolit ihned koupit vůz, který se vám líbí, je u mnoho autobazarů možný úvěr na vozidlo. Je to velmi oblíbený způsob nákupu vozů. Pokud budete chtít využít tento způsob, je tady také jedna veliká výhoda a to, že v určitých autobazarech nabízí slevy na voze od 20.000,- Kč až 50.000,- Kč. Můžete si sami zvolit délku splácení, čerpat úvěr ze 100 % ceny vozu a odložit první splátku až o jeden měsíc. Samozřejmě, že vždy záleží na daném autobazaru. Jaké jsou další výhody:

Možnost zprostředkování jak povinného ručení, havarijního pojištění tak také pojištění všech možných rizik jako jsou například:

 • ztráta zaměstnání
 • nemoc
 • invalidita
 • úmrtí

Možnost financovat vůz, pomocí bezúročné půjčky až do výše 100.000,-Kč, který už vlastníte nebo si chcete koupit od přítele a tak dále. I takovéto možnosti jsou, které vám může nabídnout některý autobazar. Ale to jen za podmínek, pokud vám v nejbližší době přijdou finanční prostředky, třeba z pojištění, za nemovitost atd.

Jaké jsou možnosti financování

 • Financování – Vyberete si vozidlo a vyplníte potřebné dokumenty k rychlému vyřízení od finančních partnerů.
 • Akontace – U některých bazarů je výhoda nulové akontace, takže nepotřebujete žádné peníze.
 • Bezúročná půjčka – Je možná až do výše 100.000,- Kč se splácením až 12 měsíců. Schválení trvá cca 15 minut. Jste okamžitým vlastníkem vozu.
 • Pevné splátky
 • Výběr financování – můžete si sami vybrat z několika finančních partnerů. RPSN se pohybuje od 3,9 %.

Jaké jsou potřebné doklady

Pokud jste osoba neprovozující žádnou živnost, tak při koupi vozidla potřebujete:

V hotovosti - pouze jeden doklad totožnosti / občanský průkaz, řidičský průkaz nebo pas. /

Leasing nebo úvěr – občanský průkaz dále další doklad totožnosti a potvrzení o příjmu.

Pokud provozujete živnost:

V hotovosti – jeden doklad totožnosti, živnostenský list, osvědčení pokud jste plátcem DPH a razítko.

Leasing nebo úvěr – občanský průkaz, další doklad totožnosti, živnostenský list, osvědčení o registru, razítko.

Právnické osoby:

V hotovosti - Výpis z obchodního rejstříku, který není starší 6 měsíců, osvědčení o registraci DPH, občanský průkaz, pokud jste oprávněni zastupovat organizaci potom je nutné notářsky ověřenou plnou moc a razítko. To samé potřebujete i při leasingu nebo úvěru.

Pokud se firma rozhodne pro leasingovou smlouvu, musí předložit daňové přiznání, rozvahu a výsledovku.

Šrotovné

Mnoho autobazarů nabízí také možnost šrotovného. Pokud si chcete koupit nový vůz v autobazaru a chtěli by jste zhodnotit váš stávající vůz, potom vám bude nabídnuto tak zvané šrotovné. Ovšem vztahuje se to pouze na auta nad určitou částku, kterou si určí bazar. Dále musí mít vaše staré vozidlo platné STK -  alespoň jeden měsíc, aby byl funkční a bez právních vad.

Na co bychom se měli zaměřit při výběru vozidla

Motor – vždy si dobře spočítejte, zdali se vám finančně více vyplatí naftový motor nebo benzínový.

Spolehlivost – popřemýšlejte, jak často navštívíte autoservis. Zdali se vámi vybraný vůz vyplatí.

Informace – v pohodlí domova si vše zjistěte o značce vašeho vysněného auta.

Strategie – vždy vybírejte s rozvahou a nenechte se moc ovlivňovat.

Emoce – jak se říká „ ne všechno zlato je, co se třpytí“, tak to samé platí si při výběru auta.

Cenové rozmezí – zjistěte si vždy možné ceny vašeho vysněného vozu i v jiných bazarech.

Finance – Nikdy se při koupi auta zcela nevyčerpejte z financí, jelikož budete potřebovat určitou částku také na jeho údržbu.

Stav auta – zaměřte se na stav auta s ohledem na rok výroby. Ale i třeba starší auto je mnohokrát v lepším stavu nežli o pár let mladší.

Koupě, prodej, výkup nebo leasing je velikou výhodou všech autobazarů. Můžete si vybrat z celé škály ojetých vozů, které jsou vždy řádně ověřené. Proto, pokud se rozhodnete pro koupi svého vysněného vozidla, vždy si zjišťujte vše potřebné o daném autobazaru a určitě budete potom s vaším výběrem naprosto spokojeni. Ve všech kvalitních autobazarech vás rádi přivítají a budou k vám velmi vstřícný. Vždy záleží na vašem výběru a šikovnosti.

Doporučujeme:

 • AUTOCENTRUM PIMES ,okr.Praha a okolí - Nabízímeautoškolu , školící středisko , autobusová doprava , autokemp branov. Sleva pro studenty od 1.5.2011 nabízíme slevu na výcvik v řízení na osobní automobil pro studenty ve výši 1000,- Kč,-. Sleva na STK. Nabízíme našim úspěšným absolventům 10% slevu na technickou kontrolu svého motorového vozidla na STK BOHDALEC v Praze 10, Nad Vršovskou horou 88.Platba výcviku i školení poukázkami. Ve spolupráci s firmou Sodexo Pass ČR a.s. nabízíme naším žákům možnost úhrady části, nebo celé ceny za výcvik i školení** poukázkami SmartPASS, FlexiPASS nebo Dárkovým šekem.Více informací zde.**

 • AUTOŠKOLA Martin Jindřišek , Jilemnice - Krédo jejich autoškoly bylo vždy poskytnout jejich zákazníkům maximální** komfort při výcviku** a podat vždy správné a potřebné informace při výuce. Dále klidný, trpělivý a individuální přístup ke každému žákovi.Autoškolu naleznete v okr.Semily -** Jilemnice a Semilech** a okr.Trutnov - Vrchlabí a Hostinném.

 • ELKO AUTOŠKOLA spol. s. r. o. , okr.Blansko a okolí - Poskytují** všechny druhy výcviku v řízení motorových vozidel.Učebny jsou určeny pro 30 žáků,autoškola vlastní také **trenažery.Jsou oprávněni provádět školení a přezkušování profesionálních řidičů-i ve Vašich prostorách,také řidičů referentských vozidel i autobusovou přepravu.Všechny služby poskytují** dle přání zákazníka.Provozovny jsou v **Blansku a v Boskovicích.

 • Odtahová služba Petřvald u Karviné: Zajištění odtahové služby, možnost parkování havarovaných vozidel, vyřízení pojistných událostí a zapůjčení náhradního vozidla. Kontakt: Petr Mrůzek, mobil: 602 727 152, e-mail: kubapetr@seznam.cz

 • Odtahová a vyprošťovací služba ,okr.Klatovy a okolí - Odtahová , vyprošťovací a asistenční služba osobních i nákladních automobilů po celé ČR a Evropě - NONSTOP!Asistenční služba všech pojišťoven a pro jejich klienty naše služby zdarma nebo s min. spoluúčastí.** Kompletní likvidace dopravních nehod.Provádí **jeřábnické práce , zapůjčení náhradního vozu , opravy automobilů , ekologické likvidace autovraků.Dále provozujeme autobazar , autodopravu a autopůjčovnu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9074 (krasny-zivot.cz#22124)


Přidat komentář