Značkové lyže online

Ne každého těší, že paní zima zanedlouho převezme kralování a krajinu zahalí sněhová čepice. Ovšem příznivci lyžování se častokrát ani nemohou dočkat, až u nás napadnou první sněhové vločky a vydávají se vstříc zimním radovánkám.

Lyžařské vybavení

Zatímco milovníci teplých slunných dnů a mořského ovzduší se již s nástupem jara ohlíží po nových   plavkách, opalovacích krémech, ale i dalších doplňků, tak milovníci zimních sportů se zase na podzim zaměřují   na výběr lyží (sjezdových, rekreačních, závodních aj.) pro sebe i ostatní členy rodiny, lyžařský c h bo t, lyžařského oblečení, mazání a dalších nezbytných doplňků.

Ani se nenadějete a sněhové vločky na sebe nenechají dlouho čekat. Tak, jako bývají každoročně silničáři   překvapeni   příchodem sněhové nadílky, ač je logické, že se zimními měsíci souvisí i sníh, tak Vy, jako lyžaři, ať   začínající, nebo zkušení,  být zaskočeni nemusíte. Kompletní lyžařské vybavení si můžete pořídit již nyní,   s předstihem. A jak se říká „až se zima zeptá,  co jste dělali …“, tak můžete s úsměvem otevřít skříň plnou   kvalitního lyžařského oblečení, ve kterém Vám a Vašim ratolestem  nebude zima. A v další části skříně pak budou uložené páry lyží,   s hůlkami,  botami, brýlemi, mazáním aj.

Nabídka lyží

Přijdete-li do specializované prodejny s lyžemi s tím, že byste rádi „nějaké“ lyže, tak na Vás obsluhující personál bude hledět minimálně překvapeně. Budete-li tedy kupovat lyže poprvé, nebo po dlouhé době, tak nevystačíte jen se specifikací, že chcete „kvalitní“ lyže. Nebo jinak, natrefíte-li na prodejnu, pro kterou je v prvé řadě stěžejní „prodat“, pak jim toto Vaše upřesnění stačit bude. Nabídnou Vám totiž de facto jakékoli lyže, nehledě na to, jaký vlastně máte s lyžemi záměr.

Budete-li však mít to štěstí, že vejdete, ať už osobně do kamenné prodejny, nebo virtuálně do e-shopu, kde jim půjde kromě výdělku také o maximální spokojenost zákazníků, pak můžete očekávat vedle kvalitních lyží i odborné poradenství. A vrátíme-li se k nabídce lyží, jako takové, pak před x lety jste si mohli vybírat de facto pouze ze sjezdových lyží a běžek. A tak není ani moc divu, že se „nevytasíte“ s požadovaným typem lyží, když Vaše první lyže jste si koupili před dvaceti, třiceti či více lety a nijak jste se do hloubky nezajímali, zda nastal posun ve výrobě lyží, co do kvality a typů.

Značkové lyže online

Když zavítáte do prodejny, co očekáváte? Je to kvalita nabízeného zboží - ceny odpovídající zboží – odborné poradenství – individuální přístup – slušnou komunikaci – dodržení práv zákazníka? Takových prodejen není málo, ale na druhou stranu, taková není každá. Chce to tedy pečlivě vybírat. Nákup lyží a lyžařského vybavení není levnou záležitostí.

Pokud upřednostňujete pohodový nákup v klidu Vašeho domova, pak Vám můžeme doporučit internetový obchod Race – ski s.r.o., který nabízí bohatou nabídku kvalitních značkových lyží a dalšího kompletního lyžařského vybavení.

Zakoupit si můžete lyže carvingové, rekreační, sportovní, závodní, freestylové, freeride, all round, all mountain, all terain lyže, slalomky, obřačky, cross, a to včetně doplňků. Značkové lyže online naleznete na webových stránkách: http://zavodni-lyze.cz.Veškeré nabízené zboží si můžete jednoduše zakoupit přes e-shop. Budete-li mít jakékoli dotazy ke zboží, pak je můžete směřovat na e-mail Michal@zavodni-lyze.cz. K dispozici máte také telefonní číslo, a to +420 608 767 773.

Typy lyží

Pojďme si nyní alespoň v krátkosti představit jednotlivé typy lyží, se kterými se můžete setkat v prodejnách s lyžařským vybavením. V prvé řadě, hledáte lyže rekreační, sportovní nebo závodní? Rekreační lyže jsou určené pro pomalejší, až rychlejší sjezd. Jste-li začátečníkem v lyžování, či jste tzv. Víkendovými lyžaři, pak pro Vás nejspíš budou nejvhodnější právě rekreační sjezdové lyže. Vedle toho sportovní lyže jsou určené již pro náročnější klientelu a současně lyžaře, kteří se již dostatečně s lyžemi seznámili, a to nejen teoreticky, ale i prakticky. A pak tu máme závodní sjezdové lyže, které jsou již pro zkušené a ostřílené lyžaře.

Freestyle lyže

Jste-li milovníky zábavy a adrenalinu v jednom, pak určitě neuděláte chybu, když si pořídíte freestylové lyže. Užijete je nejen ve volném terénu, ale třeba i ve speciálně upraveném skipasu. Pro tento typ lyží je charakteristická zaoblená špice a pata. Z toho důvodu Vás lyže přímo vybízí, že můžete jezdit nejen popředu, ale i pozadu. Efektní elegantní dlouhé oblouky, ale také skoky, tak nejen to můžete provádět s freestylovými lyžemi.

Freeride lyže

Jste vyloženě „sjezdový“ typ, nebo se rádi vydáte i mimo sjezdovky? Je-li tomu tak, pak můžete sáhnout po lyžích freeridových. Ty se vyznačují placatějším tvarem a současně jsou také delší, než lyže, na které můžete být běžně zvyknutý. Pokud napadne pořádný kopec prašanu, pak jsou tyto lyže přímou výzvou se vydat vstříc dobrodružství zasněženou krajinou. Můžete tak vystoupit z uježděných sjezdovek a naopak se vydat na neupravené trasy.

All round lyže

Lyže, které nejsou tolik sportovního zaměření.Lyže se spíše řadí k typům univerzálním,jsou měkčí a potěší Vás u nich nižší cena.

All mountain lyže

I v případě lyží all mountain se jedná o univerzální typ. All mountain jsou sjezdové lyže, kterými neuděláte chybu, jste-li začátečníky, ale také již pokročilejší lyžaři. Lyže jsou univerzální i v tom, že je můžete použít prakticky do jakéhokoli terénu, ale také pro jakýkoli typ sněhu.

Cross lyže

Jedná se o lyže ryze sportovního charakteru. Lyže disponují více vykrojeným tvarem. Jsou to širší lyže, které užijete jednak pro sjezdové lyžování, ale také pro volný terén, kde je hluboký sníh.

Při výběru lyží je třeba se soustředit na určité parametry. V prvé řadě je zapotřebí si říci, co vlastně od vybraných lyží očekáváte, kde s nimi budete chtít jezdit. Vedle toho je také dobré sebekriticky zhodnotit, jak jste na tom, co se týká zkušenosti v lyžování. Jiné lyže jsou totiž vhodné pro začínající lyžaře, jiné pro pokročilé, další pro profíky. A doba pokročila, a tak máte tu možnost si vybrat z lyží, které rozlišují, zda jste žena, nebo muž.

Těmito základními informacemi můžete směle vstoupit do prodejny kamenné, či internetové. Prodavač zbystří a bude vidět, že jste trochu pátrali po možnostech lyží. Následně pak od něj můžete očekávat pomocnou odbornou ruku, díky které si vyberete lyže, které Vám budou sloužit nespočet sezón. Samozřejmě, že je tu také otázka péče o lyže, jejich případného zlomení při nenadálé havárii apod. To je však již jiná kapitola. Nezbývá než popřát, ať si vyberete dobře, určitě neopomeňte teplé kvalitní zimní oblečení, a jak se říká „i mazat je třeba“.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9066 (krasny-zivot.cz#22974)


Diskuze a zkušenosti

potrebuju referat na lyzak 7trid | 18.01.2013 14:01
Re: Značkové lyže online dobry den,potrebovala bych nějaký spis oblečení,které ženy a muži nosí nejčastěji když lyžují,a nějaké vosky,..:! děkuju! potrebuju rychlou odpoveed\" :) dekuji,


Přidat komentář