Truhlářství - Praha

Dřevěný nábytek je dobrou volbou do každé domácnosti i zahrady, neboť nabízí moderní, praktický a variabilní design s dlouhou životností. Díky dřevu bude Váš dům nebo zahrada zdravější a bude z nich vyzařovat luxus.

Truhlářství - Praha

Pokud jste se rozhodli využít truhlářských služeb, ať už pro výrobu nábytku, altánu, pergoly či přístřešku na auto, a jste z Prahy a okolí, právě pro Vás máme skvělý tip v podobě firmy Petr Gura. Tato ojedinělá truhlářská firma se zabývá jak výrobou nábytku pro děti, a to dřevěných domků, dřevěných pískovišť, dětských hřišť či patrové postele, tak i výrobou dřevěných přístřešků a garáží, jako např. přístřešek pro popelnice, přístřešek pro dříví, pro zvířata, garážový přístřešek či dřevěné WC. Dále nabízí výrobu zahradních altánů, pergol, zahradního nábytku, atd. Záleží jen na Vás, co si budete přát, a firma** Petr Gura** Vám vyjde maximálně vstříc. Dále se na firmu Petr Gura můžete obrátit v případě zájmu o opravy nebo renovace dřevěného nábytku. Firma Petr Gura vyrábí originální nábytek dle zadání a při výrobě používá nejširší možný rozsah materiálů. Truhlářství** Petr Gura** klade důraz na kvalitu výrobků a spokojenost zákazníka, neboť jejich výrobky jsou zároveň jejich vizitkou.

Pokud Vás tato firma zaujala, můžete pana Petra Guru kontaktovat buď osobně v sídle jeho firmy: Náchodská 165 , Praha 9 - Horní Počernice 193 00 nebo prostřednictvím telefonu na telefonním čísle: +420 734 305 812 nebo emailové adresy: petrgura@email.cz. Více informací otruhlářství v Praze se dozvíte na webových stránkách: http://www.truhlarstvi-pg.cz/, kde si můžete prohlédnout bohatou fotogalerii jejich kvalitní práce. Pokud tedy hledáte zkušené profesionály, kteří Vám ochotně poradí, vyjdou vstříc a můžete se na ně stoprocentně spolehnout, firma Petr Gura je pro Vás ta pravá.

Jaké jsou výhody truhlářství

Dřevěný nábytek má opravdu mnoho výhod oproti nábytku z jiných, levnějších materiálů. První výhodou jsou exkluzivní vlastnosti dřeva a stejně tak i moderní a praktický design. Navíc dřevo má dlouhou životnost, tudíž veškeré výrobky zhotovené ze dřeva Vám vydrží hodně dlouho neporušené. Krásné a kvalitně vyrobené dřevěné nábytky Vám elegantně dotvoří interiér Vašich domovů.

Výhodou nechat si vyrobit nábytek přímo od truhláře je, že veškerá zakázková výroba je zhotovena na míru dle Vašich konkrétních požadavků, přání a potřeb, a to i v atypických rozměrech. Mezi další výhody truhlářských firem patří, že přijedou zaměřit rozměry přímo k Vám domů nebo na místo, kam následně bude zhotovený nábytek patřit a poskytnou Vám poradenskou a konzultační službu. U profesionální truhlářské firmy si navíc můžete být jisti kvalitou výrobku a jejich praktičností. Samozřejmostí u truhlářských firem bývá i odborná montáž nábytku, doprava a instalace výrobků.

Pergoly

Pergolou se rozumí okrasná stavba, která bývá umístěná zpravidla na zahradě nebo v parku. Ve většině případů ji tvoří dřevěné loubí, které je složené z volně stojících sloupů, kterými jsou nejčastěji latě a tyto latě jsou nahoře propojené. Plní funkci ozdobného prvku a to zejména tehdy, necháte-li po ní růst popínavé rostliny, díky nimž se vytvoří na placu pod pergolou zastřešené místo, kde můžete trávit svůj volný část, posedět zde a odpočinout si. Pergola je však i krásným architektonickým doplňkem zahrady.

V současné době jsou pergoly hodně moderní a lidé si je staví v různých podobách. Vchodové pergoly slouží zpravidla k takovému účelu, kdy lidé chtějí zdůraznit vstup do domu a právě tyto typy pergol a přístřešků vítají návštěvníky, kteří vchází do domu. Velmi zajímavou volbou můžou být také brány, což se rozumí vchodové pergoly, které jsou ve tvaru oblouku. Díky dřevěné bráně můžete také vytvořit dělící čáru např. mezi předzahrádkou a hlavní částí zahrady. Další možností je nechat si od truhláře vytvořit rohovou zahradní pergolu, díky které získáte soukromí na Vaší zahradě. Rohové pergoly se zpravidla situují na zahradě mezi dvě pevné zdi. Finální celkový dojem je unikátní.

Altány

Altán představuje na Vaší zahradě menší krytý prostor, který je určený pro odpočinek, posezení s přáteli, pro grilování, atd. Je vzdušným a elegantním řešením. Pokud tedy máte zahradu a večer byste rádi s partnerem či přáteli poseděli venku, ale byli zároveň chráněni před deštěm, altán je pro Vás tou správnou volbou. Výhodou altánů je to, že se jedná, dalo by se říct, o otevřený prostor, ve kterém můžete posedět v přímém kontaktu s přírodou, ale vzhledem k tomu, že je opatřen střechou, nemůže se stát, že byste zmokli. Vevnitř altánu nebo v jeho blízkosti může být gril nebo udírna a není nic příjemnějšího, než za teplého letního večera posedět s přáteli u dobrého ugrilovaného jídla se sklenkou vína. Altán bývá zpravidla otevřený, jeho jedinou, zcela krytou částí, bývá střecha. Je nutné myslet na kvalitní izolaci střechy, aby Vám dřevo nezačalo trouchnivět. Každý altán je nutné pravidelně ošetřovat. Pokud toužíte po příjemném posezení, po místě, kde si můžete odpočinout, popíjet s přáteli, najíst se, atd., nechejte si od truhláře vyrobit krásný altán, který Vaši zahradu oživí.

Dřevěné přístřešky

Dřevěné přístřešky mohou sloužit k mnoha různým účelům a stejně jako altány a pergoly mohou sloužit pro posezení s přáteli nebo k relaxaci a odpočinku. Velké oblibě se těší dřevěné přístřešky pro auta, krytá parkovací stání, zastřešení prostorů před vchodem do domu. Je jen na Vás, k jakému účelu bude vyroben Váš přístřešek, nápaditosti se meze nekladou. Dřevěné přístřešky je možné použít i pro zastřešení skladovacích prostor, ke skladování dřeva, atd. Pod přístřešek je také možné umístit zahradní nábytek nebo další vybavení zahrady.

Dřevěný zahradní nábytek

Dřevěný zahradní nábytek nádherně zvelebí zahradní posezení. Pryč jsou ty doby, kdy si lidé pořizovali plastové židle a stůl, aby ušetřili. Dnešní doba klade důraz na eleganci a hlavně kvalitu. Zvolit dřevěný zahradní nábytek do zahrady je logická volba. Truhlářská firma Vám na Vaše přání zhotoví jakýkoliv dřevěný nábytek, např. lavice, zahradní sety, zahradní židle a stoly, z různých druhů dřeva a různé vizáže. Stačí pouze sdělit Vaši představu a následně se můžete těšit z nábytku, který Vaši zahradu doslova oživí a zkrášlí. Stejně jako plastový nábytek jsou pryč i doby, kdy zahrady sloužili pouze k pěstování zeleniny. Snad každý chce mít na své zahradě příjemné posezení, které bude zdobit účelný dřevěný zahradní nábytek.

Vytvořte si příjemné posezení na zahradě a nechejte si vyrobit zahradní nábytek přímo na míru Vaší zahradě. Díky dřevěnému nábytku můžete oživit i nevyužitou a prázdnou část Vaší zahrady. Není přece nic lákavějšího, že si vychutnat dosyta příjemné letní večery s přáteli na zahradě. Dřevěný zahradní nábytek nabízí mnoho možností, proto si nechejte vyrobit přesně to, co se Vám nejvíce líbí a co Vám nejlépe vyhovuje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9041 (krasny-zivot.cz#22910)


Diskuze a zkušenosti

malinakova.maruska@seznam.cz | 10.06.2015 00:05
Re: Truhlářství - Praha Dobrý den , prosím máme zájem o wc dřevěnou budku.Nevím kolik stojí a zda se vyrábí.Ještě jestli se může použit chemické wc. Děkuji malinakova


Přidat komentář