Šperky a bižuterie online

Krása originálního šperku dá vyniknout osobnosti, která jej nosí. Originální šperk a ručně vyrobená bižuterie jsou skvělým doplňkem každého outfiu, ať již do práce, do divadla, nebo na ples či jinou slavnostní příležitost.

Originální ruční výroba

Není krásnějšího šperku, než je ten, který byl vyroben rukou profesionálního tvůrce, jenž mu vdechl krásu, lásku i kus sebe. Takový šperk svého budoucího majitele přímo osloví. Padne mu takzvaně do oka. A nemusí nutně jít o zlato a stříbro. Originální šperky a bižuterie vznikají z mnoha různých materiálů a v mnoha podobách. V tom je jejich krása i síla.

Šperky a bižuterie online

Ručně vyráběné šperky a bižuterii si můžete zakoupit v internetovém obchodě paní Jarmily Filipové. Najdete zde opravdu širokou nabídku, a tak nabude problém vybrat cokoli pro jakoukoli ženu, ať již k svátku, narozeninám, vánocům, nebo prostě jen tak z lásky. Vybírat můžete z ručně vyrobených prstenů, broží, náramků, náušnic, přívěsků, náhrdelníků, souprav a spon do vlasů, které doplňují polodrahokamy, mušle, sklo a kapky různých velikostí a barev.

 

Vybírat a nakupovat můžete na internetových stránkách www.krasnesperky.cz. Ateliér paní Jarmily Filipové najdete na adrese Mládí 1101, 736 01 Havířov – Šumbark. V případě potřeby informací můžete využít e-mailovou adresu filipovajarmila@seznam.cz nebo telefonní číslo 604 829 353.

Originální šperky z umělecké pryskyřice

Umělecká pryskyřice je materiál, který je nejen krásný, ale i dostatečně odolný a mohou jej nosit bez jakýchkoli problémů i** alergici**. Šperky se z něho vyrábí v kombinaci dalších materiálů, jako jsou** polodrahokamy, achát, malachit, karneol, tyrkys, mušle, sklo**, nebo nově také** skleněná mozaika**. Vybírat můžete z přívěsků, náramků, prstenů, spon do vlasů, broží, které jsou nabízeny samostatně, nebo v kombinaci, či soupravách.

Ručně vyrobená bižuterie

Zná ji každý. Je nádherná, lesklá i matná, dokáže prozářit i ozdobit. Bižuterie zkrátka patří mezi** běžné i velmi slavnostní doplňky**. Nejkrásnější je, když pochází z ateliéru tvůrce, který ji dá originální vzhled. Bižuterie nabízí originální šperky, náhrdelníky samostatné i jako soupravy šperků, amuletové, korálkové, perlové šperky, náramky, náušnice, přívěsky, prsteny, spony i šperky pro děti. Vybírat je opravdu z čeho.

Originální spony do vlasů 

Spony do vlasů, které jsou** originální i odolné** patří k přáním mnoha žen. A právě zde se jim může jejich přání splnit. Nabídka ručně vyrobených spon do vlasů je široká. Jde vlastně o dokonalé šperky, které jsou zhotoveny z umělecké pryskyřice a polodrahokamů. Účesu dodávají tyto spony krásu i zajímavý vzhled. Navíc jsou opravdu odolné.

Šperky se skleněnou mozaikou

Jsou novinkou v nabídce, která ještě více znesnadní výběr. Jsou totiž opravdu velmi krásné a navíc variabilní. Vybrat jen jeden šperk je těžké. I zde však můžete vybrat jakoukoli kombinaci. V nabídce najdete přívěsky, spony i náušnice.

Výhodný nákup

Ačkoli již samotné šperky vás uchvátí a určitě hned budete přemýšlet koho jimi potěšit, tak jejich zakoupení přináší i řadu výhod. Najdete je na internetových stránkách. Vztahují se k nákupu a tak můžete získat i krásné další dárky. Navíc koupit zde dárek se vyplatí. Na jeho dodání nečekáte. Objednávka se odesílá co nejdříve.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9055 (krasny-zivot.cz#23045)


Přidat komentář