Rodinné domy - stavební práce

Rodinné domy vyžadují řádné opravy či úpravy. Prahnete po nové koupelně, kuchyni či se Vám v časopise líbí půdní vestavba, která by se dala udělat z Vaší půdy? Obraťte se na odborné stavební firmy, které Vám rády a ochotně pomůžou.

Doporučujeme:

 • Jiří Filinský střechy ,okr.Česká lípa a okolí- Firma provádí zednické a klempířské práce. Pokrývačské práce včetně krovů. Také montáž sádrokartonů.Kontakt: 776 753 400 , filiny@seznam.cz

 

 • Gabriel Novotný izolace všeho druhu ,okr.Tábor a okolí - Firma provádí izolace staveb-proti vlhkosti, vodě či radonu a izolace střech , teras , základů , jezírek i bazénů.Kontakt: 775 974 802 , gabriel.n@seznam.cz.

 

 

Váš rodinný dům vyžaduje občas důležité opravy či rekonstrukci. A nebo je Vašim snem stavba nového moderního bydlení? Český člověk je mnohdy veliký kutil, a spoustu stavebních prací zvládne sám. Jsou ale činnosti, které vyžadují odbornou kvalifikaci, praxi a zkušenosti. Stavební firmy nabízí práci řemeslníků, kteří jsou na vybranou činnost řádně vyškoleni, prozkoušeni a mají léta zkušené praxe za sebou. Poradí Vám nejlepší řešení Vašeho problému, ale také zrealizují žádané služby

Stavební firmy dodávají komplexní nabídku prací, spojených se stavbou, opravou či rekonstrukci rodinných domů. Velkou výhodou je kvalitní provedení prací, zkušenost, odbornost a poskytnutí záruk za provedené dílo.

Druhy stavebních činností

Druhy stavebních činností jsou:

 • Vypracování projektových dokumentací
 • Výpočet cenových rozpočtů
 • Stavba rodinných domů na klíč
 • Rekonstrukce bytů, domů či jiných objektů
 • Půdní vestavby
 • Zednické práce
 • Stavební práce
 • Instalatérské, topenářské, elektroinstalační práce
 • Obkladačské práce
 • Sádrokartonářské práce
 • Podlahářské práce
 • Zateplení fasád
 • Venkovní úprava terénu
 • Stavba pergol, altánů, zastřešených verand
 • Poradenské služby

Všechny tyto činnosti žádají po kvalitně provedené práci kvalifikovaným řemeslníkem. Díky jejich odbornosti mnohdy ušetříme mnoho času a energie, kterou by jsme museli vynaložit, kdybychom se do opravy, rekonstrukce či stavby pustili sami.

Stavební práce

Stavební firmy dnes nabízejí velmi žádané stavby rodinných domů na klíč. Jde o komplexní dodávku stavby, od dodání projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení až po celkovou realizaci stavby a kolaudaci domu. Mezi činnost stavebních firem ale také patří veškeré stavební úpravy a opravy na již postavených domech, rekonstrukce koupelen, kuchyní, výměna oken, dveří. Ze staré velké půdy dokáží vytvořit nový krásný moderní byteček.

Zednické práce

Každá stavební činnost velmi spolupracuje s práci zedníka. Jde o základní, hrubou přípravu staveb či oprav. Mezi práce zedníka patří omítání, zdění, pokládaní cihel, oprava špalet, vystavění nových příček místností.

Sádrokartonářské práce

Sádrokarton je materiál, který využijeme k rozdělení místností, používáme jej k snížení stropů a také k vytvoření ozdobných prvků domů. Jde o materiál, který má výborné vlastnosti. Existuje mnoho druhů sádrokartonů. Máme impregnovaný** sádrokarton** vhodný do místností, kde se vyskytují páry a voda, a tím  je vhodný do koupelen, kuchyní. Dalším druhem je protipožární sádrokarton, který je vyroben tak, aby nedošlo k jeho ohoření. Při požáru protipožární sádrokarton uvolňuje molekuly vody a tím se ochlazuje a nešíří se požár. Stavební firma Vám poradí, jaký druh sádrokartonu je pro Vás vhodný, zná nejnovější technologie prací se sádrokartonem.

Obkladačské práce

Práci řemeslníka obkladače je položit v domě dlažbu či obklad do koupelen a kuchyní, obložení schodišť a hal. Jde o přesnou práci, která vyžaduje odbornou znalost. Zkušený obkladač umí spočítat spotřebovaný obklad včetně malého minima odpadu. Dnes je v obchodních sítích obrovská nabídka různých druhů, velikostí a barev obkladů.

Zateplení fasád

Díky kvalitnímu zateplení fasády, nedochází k velkému úniku tepla a tím šetříme finance za vytápění. Nová fasáda zajistí kvalitní izolaci domu, zároveň působí také velmi pěkně esteticky. Vláda naší země schválila dotační titul Zelená úsporám, a tím přispívá obyvatelům na zateplení jejich objektů,  které vede k šetření energie.

Instalatérské a topenářské práce

Rekonstrukce koupelen a výměna topení v domě vyžaduje odborné práce provedené kvalifikovaným řemeslníkem. Instalatér nám zapojí myčku nádobí, instaluje vanu, WC, sprchový kout, zapojí nové vodovodní kohoutky. Ve spolupráci s topenáři zabudují podlahové topení, vymění nový bojler, zapojí nový kotel na topení. Jejich práce vyžaduje složení kvalifikovaných zkoušek, musí provádět pravidelné revize u zákazníka.

Doporučujeme:

 • Jiří Filinský střechy ,okr.Česká lípa a okolí- Firma provádí zednické a klempířské práce. Pokrývačské práce včetně krovů. Také montáž sádrokartonů.Kontakt: 776 753 400 , filiny@seznam.cz

 

 • Gabriel Novotný izolace všeho druhu ,okr.Tábor a okolí - Firma provádí izolace staveb-proti vlhkosti, vodě či radonu a izolace střech , teras , základů , jezírek i bazénů.Kontakt: 775 974 802 , gabriel.n@seznam.cz.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9033 (krasny-zivot.cz#22891)


Přidat komentář