Pokládka a nátěr plechových krytin

Trápí vás stav vaší plechové střechy? Rádi byste měli na objektu novou střechu? Nebo bude prozatím stačit její oprava a nový nátěr? Podívejte se, jaké typy plechových střech jsou nabízeny.

Doporučujeme:

 

  • MT-STŘECHY s.r.o ,okr.Náchod a okolí- Nabízí vazby , pergoly , altány , truhlářské práce , tesařské práce , pokrývačské práce , pilařskou výrobu roubenky.Také drobné zednické práce a opravy

 

Pokrývačské služby

Pokud máte starosti o stav Vaší plechové střechy, obraťte se na pokrývačskou firmu. Nemusí to být v době, kdy už Vám do střechy zatéká, to už bývá poměrně pozdě. Pokrývačská firma provede kontrolu střechy, tedy zhodnotí, v jakém stavu se plechová střecha nachází. Po prohlídce a kontrole střechy Vám doporučí případné opravy, kdy se je jedná obvykle o nátěr plechové krytiny. Pokud je plechová krytina ve špatném stavu, doporučí Vám výměnu plechových částí nebo kompletní pokládku nové plechové krytiny.

Klempířské práce

Bez klempíře se při realizaci** plechové střechy** nelze obejít. Klempíři zajistí, aby do Vašeho domu nezatékalo, ale nejen to. Klempíři montují okapové systémy, provádějí oplechování komína, oplechování parapetů oken nebo vytvoří lemování štítů. Klempíři provádí také montáž střešních oken i plechového krytí, ale také výměny a opravy klempířských prvků.

Pokládka plechových střech

Pokrývačské práce představují** položení plechové střešní krytiny** a nanesení vhodné barvy tak, aby dům ladil s okolím. Nabídka pokrývačského materiálu je v dnešní době bohatá a je opravdu z čeho vybírat. S výběrem nejvhodnějšího materiálu k pokrytí střechy Vám v rádi poradí ve specializované pokrývačské firmě.

Jak vybírat pokrývačskou firmu?

Při výběru pokrývačské firmy je dobré zaměřit se na to, jak dlouho působí na trhu, a pokud žádáte realizovat střechu většího rozsahu, zda v minulosti dokázala realizovat také velké a významné projekty. Taková pokrývačská firma má zkušenosti, a tyto zkušenosti dokáže přenést do dalších zakázek při pokrývání plechových střech. Pokud jste náročným zákazníkem s velkou zakázkou, obraťte se na firmu, která má v oblasti pokrývání střech prokazatelně úspěšnou minulost.

Trapézové plechy

V dnešním moderním stavitelství nalézají trapézové plechy nejrůznější uplatnění. Jejich použití je možné u jednoduchých střešních krytin až po konstrukční prvky u velkých stavebních projektů. Trapézové plechy jsou základem lehkých opláštění.

Falcované plechové střechy

Plechové falcované střechy tvoří významné architektonické prvky u historických objektů, ale své uplatnění naleznou i u novostaveb. Jako materiál se používá měď, hliník, nerezová ocel, pozinkovaná ocel, ale také titanzinek.

Ploché střechy

Ploché střechy se používají na průmyslových halách či administrativních budovách, střechách panelových domů a na střechách rodinných domů. Zde Vám firma nabídne také hydroizolaci plochých či zešikmených střech. Jako hydroizolační materiály se používají asfaltové oxidové a modifikované pásy.

Nátěry střech

Nedílnou součástí renovace plechových střech je také finální nátěr plechových střech. Nový barevný nátěr podstatně prodlouží životnost střechy. U plechových střech je důležité odmaštění a mechanické odstranění koroze, tzn. důkladné očistění od případných mechů a lišejníků. Výběr barvy plechové střechy je možný v mnoha odstínech, a vhodný typ barvy na plech Vám pokrývači rádi pomohou vybrat.

Doporučujeme:

 

  • MT-STŘECHY s.r.o ,okr.Náchod a okolí- Nabízí vazby , pergoly , altány , truhlářské práce , tesařské práce , pokrývačské práce , pilařskou výrobu roubenky.Také drobné zednické práce a opravy.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9028 (krasny-zivot.cz#22886)


Přidat komentář