Nebankovní půjčky - Praha

V minulosti se peníze daly půjčit pouze v bankovních úřadech. Dnes je éra, kdy se bankovní ale i nebankovní společnosti o své klienty přímo přetahují. Nejpřednější výhoda nebankovní půjčky je půjčení peněz ihned na ruku.

Ekonomická situace mnohých z nás není v dnešní době příliš příznivá. Lehce se přihodí, že se nám pokazí pračka, lednička, či jiný domácí spotřebič, který je zapotřebí vyměnit, bez kterého už si život v dnešní době neumíme představit. Ale protože bohužel na nový spotřebič nemáme dopředu našetřeno, vznikne situace, kdy si peníze na tento nákup musíme půjčit. Také se lehce může přihodit, že nemáme na** splacení svých závazků, půjček a úvěrů**, a dostaneme se do situace, kdy je na nás uvalená exekuce. Krátkodobým řešením může být poskytnutí nebankovní půjčky.

 

Nebankovní půjčka

Bankovní i nebankovní půjčky

Za posledních dvacet let vzniklo mnoho společností, které nabízejí finanční půjčky. Nejde jen o bankovní domy, vzniklo mnoho nebankovních společností, které se předhánějí v poskytování půjček. Také díky těmto nebankovním společnostem se úroky a podmínky půjček a úvěru stali velkou konkurencí, společnosti se předhánějí v poskytování co nejlepších podmínek a termínu klientům. Společnosti poskytují rychlé půjčky tzv. ihned na ruku, kdy Vám jsou ochotni půjčit téměř do 24 hodin. Mnohdy Vám peníze půjčí ihned po podpisu smlouvy či směnky.

Každý bankovní dům, při poskytování půjček a úvěrů, si velmi pečlivě prověřuje každého svého klienta, prověřuje si klienta v registru dlužníků, vyžaduje potvrzení o příjmech klienta, a mnohdy ještě spoustu dalších informací. Všechny tyto informace banka řádně prověří a teprve v případě, že je bonita klienta příznivá, Vám půjčku či úvěr poskytne.

Mnoho nebankovních společností Vám ale poskytnou půjčku bez nahlížení do registru dlužníku a také bez potvrzení o příjmech klienta. Tyto půjčky můžete také velmi často objednat telefonicky nebo na internetu, kdy na základě objednávky pošlou za Vámi kurýra, který ověří pouze Vaší totožnost, a po podepsání smlouvy Vám peníze půjčí ihned, přímo na ruku. Možností je také předobjednání si půjčky právě telefonicky nebo po internetu, domluvit si všechny podmínky, a k podpisu smlouvy se klient dostaví na pobočku společnosti, kde již mají půjčku vytištěnou, nachystanou, stačí jí jen podepsat a převzít peníze, či si peníze nechat přeposlat na svůj účet. Výhodou objednání půjčky na internetu je také to, že si můžete v klidu projít půjčky od více společností, rychle si porovnáte jejich podmínky a úroky půjčení peněz, prostě si vybrat pro Vás tu nejlepší, která Vám nejvíce vyhovuje.

Nebankovní půjčky – Praha

Bydlíte-li v Praze a okolí, a potřebujete půjčit peníze ihned, určitě se obraťte na paní** Jindřišku Vocetkovou**. Paní Jindřiška Vocetková sídlí na adrese Mazovská 478, Praha – Troja, spojit se s ní můžete telefonicky na čísle +420 608 421 568 či e-mailem: jindravocetková@centrum.cz

**Konzultace při nebankovní půjčce
**

Společnost paní Jindřišky Vocetkové Vám poradí a pomůže ve Vaši nepříznivé finanční situaci, nabídne Vám nebankovní půjčku dle Vašich možností a přání.

Výhody nebankovní půjčky

Její výhody jsou:

  • Rychlé poskytnutí finanční hotovosti
  • Možnost vyřízení půjčky po telefonu či po internetu
  • Nenahlížení do registru dlužníků
  • Neprokazování potvrzení o příjmech klienta
  • Půjčky jsou bezúčelové, tedy nemusíte uvádět, na co peníze potřebujete
  • Ušetřená doba za čas při shánění půjčky
  • Refinancování půjček či úvěrů
  • Žádné poplatky předem
  • Poradce Vám vysvětlí a projde s Vámi celou smlouvu

Registr dlužníků

Registr dlužníků neboli úvěrový registr, je velký seznam či databáze osob a organizací, kteří své závazky nesplácejí ve stanoveném termínu. Jsou ale i takové registry dlužníků, kde je databáze všech dlužníků bez ohledu na to zda dluží po splatnosti či nikoliv. Tyto registry slouží k tomu, aby banky a dalším společnosti poskytující finanční půjčky a úvěry, mohly zjistit jistotu a spolehlivost jejich budoucích klientů. Finanční ústavy díky těmto databázím mohou také zjistit, jak je klient spolehlivý ve splácení svých závazků, a klientům mnohdy právě díky registrům dlužníků poskytnou i lepší podmínky pro půjčky a úvěry.

Tedy v případě půjčení financí u** bankovních** společností, ale i mnohých nebankovních společností, si Vás jako klienta společnosti prověří, zda nemáte nějaké nesplacené závazky po termínu splatnosti, či zda nemáte tzv. špatnou minulost splácení, kdy se Vám mohlo přihodit, že jste z důvodu nedostatku financí své závazky neplatil včas.

Potvrzení o příjmech

Jde o potvrzení, které si opět banky ale i některé nebankovní společnosti, poskytující finanční půjčky vyžadují, kdy zjišťují, zda je potenciální klient zaměstnaný, jaký je jeho** příjem**, zda má smlouvu na dobu neurčito. Tyto všechny informace finanční společnost vyhodnotí, a na jejich základě se rozhodne, zda Vám půjčku poskytne či neposkytne.

 

Peníze

Refinancování

Refinancování půjček a úvěrů je** zaplacení závazků bankám či jiných finančním společnostem další jinou půjčkou či úvěrem**. Velký boom refinancování půjček vznikl v oblasti hypoték, kdy banky po skončení fixace úroku nabídnou klientovi na splácení jeho závazků na další období vyšší úrok. Tehdy je výhodná věc, uzavřít si hypotéku na zbývající dlužnou částku u jiné banky s výhodnějším úrokem, a původní hypotéku touto novou hypotékou splatit. Klient tak ušetří mnohdy mnoho svých těžce vydělaných peněz. Refinancování půjček se používá také tehdy, jestliže máte půjček či úvěrů více u různých bankovních i nebankovních společností s různými úrokovými sazbami, a vy uzavřením jedné nové půjčky splácíte pouze tuto novou půjčku či úvěr, s jedním mnohdy výhodnějším úrokem. I v takovém případě klient ušetří mnoho peněz, které dříve musel vydávat.

RPSN

Roční procentní sazba nákladů (RPSN) je hodnota, která klientovi bankovních či nebankovních domů umožní zjistit a vyhodnotit, jak je jeho půjčka či úvěr výhodná či nevýhodná. Jde o procentuální podíl z celkové dlužné částky, kterou jako klient musíte zaplatit za jeden rok v závislosti na výši splátek, poplatků a další výdaje za poskytnutí půjčky. Tento údaj je od 1.1.2002 povinný uvádět každý poskytovatel půjček. Obecně lze poradit, že čím nižší procento** RPSN** je u půjčky uvedeno, tím je poskytnutá půjčka či úvěr pro klienta výhodnější. Znamená to, že čím nižší číslo, tím je nejen úrok, ale i poplatky za půjčené peníze nižší.

 

Bankovky

Nebankovní půjčky ihned na ruku

Půjčení finanční hotovosti nebankovní společností ihned na ruku, je dnes velmi žádaná forma. Většinou se peníze předávají v hotovosti ihned po podpisu smlouvy, jen výjimečně dochází k převodu peněz na účet klienta, a to z důvodu, že převod peněz na účet je pomalejší, mnohdy trvá několik dní. Tyto půjčky ihned na ruku ale nejčastěji také využívají lidé, kteří z důvodu nedostatku finančních prostředků mají na svůj účet či majetek uvalenou exekuci, a tak potřebují peníze rychle, ihned na ruku. Většinou je jejich majetek již zmrazen, neboli nemůže již žádný bankovní účet používat. Půjčky ihned na ruku se většinou pohybují v částce do 100.000 Kč. Obyčejně platí, že čím více peněz si půjčíte, tím vyšší je i úrok poskytnutý nebankovní společnosti. RPSN takových půjček bývá většinou značně vysoký.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8982 (krasny-zivot.cz#22927)


Diskuze a zkušenosti

František Kodrllík | 13.01.2013 00:33
Re: Nebankovní půjčky - Praha Dobrý den, mám zájem o poskytnutí půjčky do 50000,- kč hotově na ruku, vše spěchá, jsem zaměstnanec se stálým příjmem a přivýdělkem na IČO. F.Kodrlík, Chrudim

Petr Klikva | 13.01.2013 00:41
Re: Nebankovní půjčky - Praha Dobrý den, potřebuji rychlou půjčku do 40.000,- kč, vše spěchá. petr.klikva@seznam.cz

kamila vorlíkovášmídová | 04.03.2013 21:31
Re: Nebankovní půjčky - Praha Dobrý den,potřebuji půjčku,bez poplatků předem,pracuji a mám soc.dávky celkem 17000kč,děkuji.vorlikovasmidova@seznam.cz

Adam Zelenka | 24.04.2013 14:49
Re: Nebankovní půjčky - Praha Dobrý den,potřebuji ihned půjčku 100000.-kč splatím do 4měsíců až mi zaplatí pojištovny faktury za opravy adamzelenka@seznam.cz


Přidat komentář