Vybíráme dětský pokojíček

Zařizování dětského pokojíčku je velmi důležitá a především náročná práce, neboť je zde potřeba vzít v úvahu nejen vhodné materiály a barvy, ale především zdravotní nezávadnost těchto materiálů. Zařizujete dětský pokoj? Oslovte odborníky.

Každý z nás, kdo má děti, se vždy zajímá o to, aby se měly co nejlépe. K tomu, abychom toho dosáhli, je v první řadě potřeba jim zařídit krásný pokojíček, ve kterém se budou cítit spokojeně a šťastně. Jak se však takový pokojíček zařizuje a co vše by v něm nemělo chybět?

Vybíráme dětský pokojíček - malba, nátěr

Chystáte se zařizovat, nebo již zařizujete pokojíček pro své děti a nevíte si rady? V tom případě byste měli oslovit odborníky, kterými je například firma Stanislav Královanský, kterou najdete na adrese Janovského 2423, Ostrava-Moravská Ostrava. Máte-li zájem o profesionální vymalování dětského pokojíčku, navštivte internetové stránky http://maliri-nateraci.cz, kde najdete vše potřebné. Objednávky přijímá firma Stanislav Královanský na telefonním čísle +420 608 816 815 a také prostřednictvím e-mailu info@maliri-nateraci.cz.

 

Logo malířů dětských pokojíčků

 

Dominantou každého dětského pokojíčku je mimo krásně barevného nábytku také malba a různé nátěry. Chceme-li mít dětský pokojíček zařízen a vymalován do nejmenších detailů, měli bychom k jeho provedení oslovit profesionální firmu, kterou je například firma Stanislav Královanský. A proč byste měli oslovit právě tuto firmu? Odpověď je snadná. Firma Stanislav Královanský je ideálním partnerem pro všechny, kteří hledají opravdové odborníky v oboru malování pokojů. Nabízejí provádění 3D návrhů, pomocí kterých dostane dětský pokoj opravdu dokonalý vzhled.

Malování dětských pokojů

Každý dětský pokoj by měl být inspirativní a proto velmi pestrý. Abychom dokázali sladit všechny barvy a také doplňky jako jsou dětské obrázky a samolepky, je ideálním způsobem, jak toho dosáhnout, oslovit firmu, která je schopna nám provést 3D návrh. Nejoblíbenějším materiálem jsou pohádkoví hrdinové či různé pohádkové výjevy, jako krteček. Bořek stavitel, včelka Mája atd. Při výběru barev bychom měli vybírat především mezi barvami teplejšími, které celý pokojíček opticky zvětší a celkově oživí. Žádné dítě by nechtělo trávit čas v pochmurném pokoji, mající holé bezbarvé stěny apod. Celkový výběr barev a dětských motivů bychom si měli řádně promyslet a inspirovat bychom se měli především z pohádek, které naše dítko sleduje. Malujeme-li dětský pokoj pro dítě předškolního věku, lze do celého procesu malování dítě zapojit a vytvořit tak na stěnách něco zcela výjimečného.

Moderně vytapetovaný obývací pokoj

Proč využít možnosti 3D návrhu?

Nechat si vytvořit 3D návrh je velmi výhodné. Jestli nechápete proč, měli byste vědět, že nám 3D návrh dává možnost podívat se, jak bude vypadat pokoj, až bude hotov. A v tom je ta velká výhoda oněch 3D návrhů. Proto bychom měli v případě, že si pokoj nedokážeme představit, nebo si nejsme jisti, zda jsme zvolili správné barvy a obrázky vyžádat od firmy, která nám bude pokoj tvořit onen 3D návrh. Pomocí 3D návrhu také zjistíme, zda jsme zvolili vhodné rozmístění nábytku a ostatních zařizovacích předmětů v místnosti, což nám zodpovídá otázku, zda bude celý prostor využit tak, aby plnil svou funkci zcela dokonale. Rovněž na tomto 3D návrhu můžeme ideálně sladit všechny barvy, ať již na stěnách, podlaze či na nábytku apod.

Jak vybrat barvy do dětského pokoje?

Z praktického hlediska bychom měli do dětského pokoje vybírat barvy, které lze omývat. Pouze omývatelné barvy lze otírat vlhkým hadrem, což je ideální způsob, jakým omýt popsané stěny, na které děti rády malují čímkoli, co mají po ruce. Omývatelnými barvami jsou míněny zejména barvy akrylátové, které jsou všude v obchodech s barvami a prodávají se v mnoha barevných odstínech. Na stěny, které jsou ošetřeny akrylátovými barvami lze také snadno lepit různé dekorace, které lze libovolně měnit, což nám dává netušené možnosti a my tak můžeme být kreativní, aniž bychom museli často malovat apod. Chceme-li si být jisti, že bude dětský pokoj pro naše dítě vymalován odborně a pouze zdravotně nezávadnými barvami, je důležité, najmout si na malování daného pokoje odbornou firmu, která nám dá na použité barvy také patřičnou záruku a může nám jejich nezávadnost doložit odbornými posudky a atesty.

Malba loga

Natírání v dětském pokoji

Také dětský pokoj je místem, kde je potřeba občas něco natřít. Nejčastěji jsou v dětském pokoji natírány zárubně dveří, dveře, okna, radiátory apod. Chceme-li natřít cokoli, co je spojeno s dětským pokojem, je potřeba vybírat na tuto činnost pouze barvy zdravotně nezávadné a natírat pouze za nepřetržitého větrání. Nelze-li se vyhnout tomu, že se při natírání pohybují v pokoji také děti, měli bychom větrat velmi intenzivně a barvy by měly být rychleschnoucí. Není třeba zmiňovat, že by při natírání v dětském pokoji neměli být v žádném případě nejmenší děti.

Výběr nábytku do dětského pokoje

Nejen barvy stěn jsou v dětském pokoji důležité. Dětský pokoj je zejména o hračkách a také o nábytku, který je v něm umístěn. Dětský nábytek by měl být opatřen základními bezpečnostními prvky, jako jsou zaoblené hrany a rohy či bezpečnostní zarážky v případě, že nechceme, aby se dítěti otevřely zásuvky, skříňky apod. Daný nábytek by měl být přizpůsoben věku dítěte a také jeho zájmům a potřebám. Také materiály, ze kterých je nábytek pro děti vyroben by měl být na přírodní bázi, což je z velké části dřevo. Nábytek, který je vyráběn pro děti, musí podléhat přísným bezpečnostním a hlavně hygienickým normám. Nábytek v dětském pokoji by měl být rozložen do několika zón, jako je zóna na učení, relaxaci a zóna spánku. Všechny tyto zóny by se měly navzájem doplňovat, nikoli se rušit.

Výrazná tapeta s malbou

Dětský pokoj a děti

Každý z nás, kdo má doma děti se zajímá především o to, aby pokojíček, který jim tvoříme, byl krásný, pohodlný a především bezpečný. Pokud jsme opravdu starostliví rodiče a nechceme nic ponechat náhodě, můžeme oslovit odborníka, který má na starost právě bezpečnost dětí a je nám schopen poradit, co vše by nemělo v bezpečném pokoji chybět. Znáte to. Děti jsou velmi vynalézavé a dokážou provést lumpárnu během minuty, aniž byste stihli cokoli postřehnout. Je to právě dětský pokoj, kde mají naše ratolesti své hračky a kde tráví nejvíce svého volného času. Proto je zde důležité vybírat pouze materiály, které nemohou dětem nijak uškodit. V dnešní době jsou stále oblíbeny přírodní materiály, ale z hlediska hygieny se jeví jako ideální a to co do údržby tak použití zejména umělé hmoty. Dětem se nábytek a hračky z umělé hmoty líbí také a to především proto, že si mohou vybírat ze široké škály barev a vzorů. A barvy jsou v dětském pokoji tím nejdůležitějším aspektem. Jsou to totiž právě barvy, které vytvářejí z dětského pokoje ono místo, kde se naše dítko cítí krásně a v bezpečí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8966 (krasny-zivot.cz#22919)


Přidat komentář